Angry Birds Rio 2011-PC

• Thread starter Thread starter Aren
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
نسخه جدید بازی Angry Birds با نام Angry Birds Rio از راه رسید. بازی بسیار جذابی که در همان چند نسخه اول هم توانست هوادارن زیادی را در میان کاربران پیدا کند. این نسخه هم به سبک مدل های قبلی گرافیک بسیار قابل ملاحظه ای دارد در حالی که حجم بازی فوق العاده مناسب است. Rio که نام یک شخصیت کارتونی است حالا به نسخه ی جدید اضافه شده است تا کاربران با جذابیتی دو چندان این بازی را تجربه کنند. بازهم خوک های ناقلا اقدام به دزدیدن تخم های پرندگان کرده اند و خشم آن ها را برانگیخته اند و زندانی شدن پرندگان هم دلیل دیگری شده تا خشم آن دو چندان شود. Rio هم در این نسخه کمک می کند تا پرندگان خشمگین بتوانند خوک های مهاجم را شکست دهند و پرندگان اسیر شده را آزاد نمایند.
این بازی در ابتدا آندرویدی که پس از سال ها بالاخره در سال 2011 به دنیای رایانه های شخصی هم قدم گذاشت این بار در قالب جدید و نامی جدید می تواند همه از جمله شما کاربران گرامی را سرگرم کند؛ پس پیشنهاد ما باز هم تجربه Angry Birds Rio است.

Angry-Birds-Rio2.jpg

قابلیت های کلیدی بازی Angry Birds Rio 2011:
- گرافیک مناسب و تصاویر سه بعدی
- انجام بازی در 225 مرحله مختلف
- گرافیک مناسب با ترکیب بندی شاد رنگ ها
- مناسب برای سنین مختلف
- بدون نياز به نصب و قابل حمل بودن بازي
- حجم بسیار مناسب نسبت به تمامی امکانات
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...​

طریقه ی نصب بازی
بعد از دانلود فایل ابتدا فایل را اکسترکت کنید بعد بازی رو نصب کرده و پوشه ی Patch را در محل نصب بازی کپی کرده و اجرا کنید بعد وارد بازی بشید و در قسمت رجیستر سریال زیر را وارد کنید
THET-ALEV-LEFR-USWO
از بازی لدت ببرید

لینک دانلود بازی با حجم 33MB

پسورد فایل : www.asandownload.com

درود.
این بازی امروز آپدیت شد که یک چپتر به سه تای قبلی اضافه می کنه شامل 15 مرحله اضافی.این آپدیت برای پلتفرم های موبایل هم اومده.

abr_logo.png

abr_screenshot.png

لینک دانلود ورژن 1.2.2

کرک (بعد از پچ سریال رو وارد کنید.)

اینم یه اسکرین شوت:d:

502t7z253uv4el7yv27z.jpg

---------- نوشته در 02:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:42 PM ارسال شده بود ----------

راستی تاپیک بازی angry birds رو پیدا نکردم اینجا می زارم.
این بازی امروز آپدیت شد شامل 15 مرحله اضافی.این آپدیت برای پلتفرم های موبایل هم اومده.

abo_logo.png

abo_screenshot.png

لینک دانلود ورژن 1.6.2

کرک (بعد از پچ سریال رو وارد کنید.)

• Like
Reactions: tiger75
سلام_میخواستم بدونم تفاوت نسخه 1.6.2 و 1.2.2 چیه و رابطشون با هم چیه و کدوم جدیدتره؟
و اینکه من آخرین نسخه 1.2.2 رو دانلود کردم ولی از 6چپتر 2چپتر رو نوشته "به زودی"_این دو چپتر هنوز نیومده و یا من ناقص دریافت کردم؟
ممنون_

سلام_میخواستم بدونم تفاوت نسخه 1.6.2 و 1.2.2 چیه و رابطشون با هم چیه و کدوم جدیدتره؟
و اینکه من آخرین نسخه 1.2.2 رو دانلود کردم ولی از 6چپتر 2چپتر رو نوشته "به زودی"_این دو چپتر هنوز نیومده و یا من ناقص دریافت کردم؟
ممنون_
نه هنوز نیومده ، ورژن یکش فقط سه تا از چپتراش باز بود;)

ممنون_

ورژن 1.2.2 مربوط میشه به Angry Brids Rio که یک چپتر اضافه کرده به بازی.( 2 تا چپتر دیگه هم مثل همین ورژن 1.2.2 منتشر میشه)
ورژن 1.6.2 مربوط میشه به خوده Angry Brids که سال پیش منتشر شد و تو این ورژن چند مرجله اضافه شده.

بچه ها من نسخه ی اصلی انگری بیر رو کامل دارم تمام چپتراش هم بازه ولی ریو 3 تا از چپتراش نوشته به زودی اینو دانلود کنم درس میشن؟؟؟چند تاش باز میشه؟؟؟؟؟؟؟باید هر دو رو دان کنم یعنی هم دانلود ورژن و هم کرک؟؟؟؟راستی چه داستان جالبی داره نسخه ی ریو:d

بچه ها من نسخه ی اصلی انگری بیر رو کامل دارم تمام چپتراش هم بازه ولی ریو 3 تا از چپتراش نوشته به زودی اینو دانلود کنم درس میشن؟؟؟چند تاش باز میشه؟؟؟؟؟؟؟باید هر دو رو دان کنم یعنی هم دانلود ورژن و هم کرک؟؟؟؟راستی چه داستان جالبی داره نسخه ی ریو:d
سلام آقا محمد_اگر نسخه 1.2.2 ریو رو دانلود کنی فقط یک چپتر به اون سه تا اضافه میشه_مشکل من هم همین بود_برای اون دو تا فعلا"coming soon" تا ببینیم خدا چی میخواد_
یاعلی

آقا من این rio نسخه 1.2.2 رو گرفتم ولی یه چیزش رو مخه وقتی سیستم رو خاموش کنم همه مراحل میره و میگه اگتیو کنو از این چیزا راهی نداره این درست بشه؟

دستت درد نکنه یعنی میخوای بگی من موضوع به این سادگی رو نفهمیدم؟:|

اینکار رو هم میکنم ولی یه بار که سیستم خاموش بشه،روز از نو روزی از نو ...

منم همین مشکل رو دارم خیلی از مرحله ها رو رد کردم بعد از بازی اومدم بیرون فردا رفتم دیدم بازی صفر شده باید دوباره سریال وارد کنی
کسی نیست لینک کرک (خودش تست کرده باشه) رو بزاره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or