Among Us | PC,Mobile

AMONG US
maxresdefault_live.jpg

میان ما ( Among Us) یک بازی ویدئویی چندنفره آنلاین است که توسط استودیوی بازی سازی آمریکایی InnerSloth توسعه و در ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ منتشر شده است.

بازی از این قرار است که شما و چند پلیر دیگر به عنوان Crewmate یا خدمه (بین ۴ تا ۱۰ پلیر) وارد یک سفینه فضایی می‌شوید. متأسفانه نقص فنی موجب می‌شود نتوانید از این سفینه خارج شوید. می‌بایست ابتدا قسمت‌های آسیب دیده را تعمیر کنید و سپس فرار را بر قرار ترجیح دهید. اما همه ختم به این مشکلات نمی‌شود. در میان شما یک الی ۳ Imposter یا شیاد وجود دارد که تلاش می‌کند تک تکتان را بکشد.اگر توسط یکی از شیادان کشته شوید، به صورت روح میتوانید به بازی ادامه دهید.اما دیگران شما را نمی بینند و نمی توانید بین بقیه پلیر ها ارتباط برقرار کنید و در نتیجه بگویید شیاد که بوده است.شیاد ها این قابلیت را دارند که در تهویه ها قایم و تغییر مکان دهدند. کافی است شیاد را پیدا کنید تا بتوانید او را از سفینه به بیرون پرتاب کنید. اما چگونه؟ با ارتباط برقرار کردن بین پلیر ها به صورت آنلاین و رای‌گیری بین آنها.اگر درست رای بدهید شیاد را از بازی بیرون کرده و برنده میشوید.در غیر این صورت افراد بیگناه را از سفینه بیرون خواهید کرد. در اول بازی شما به صورت رندم یا خدمه یا شیاد میشوید.

میان ما ۲
در حالی که در ابتدا در سال ۲۰۱۸ این بازی زیاد مورد توجه قرار نگرفت، در سال ۲۰۲۰ محبوبیت زیادی پیدا کرد ، زیرا پخش کننده های معروف توویچ و یوتیوبر ها آن را بازی کرده اند. در پاسخ به محبوبیت بازی ، دنباله ای با عنوان "میان ما ۲" در آگوست سال ۲۰۲۰ اعلام شد. اما بعدا در ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۰ لغو شد ، زیرا تیم تمرکز خود را بر روی بازی اصلی قرار داد.

این بازی به صورت رایگان بر روی گوشی‌های موبایل در دسترس است اما برای تجربه‌ی آن بر روی PC باید از طریق استیم خریداری شود و در حال حاضر قیمت ناچیزی دارد.
قابلیت کراس پلی بین بازی کنان PC و موبایل نیز وجود دارد.


گروه
DISCORD بازیسنتر برای بازی
 
آخرین ویرایش:

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
لینکش اکپایر میشه . نمیدونم چطوری لینک دائمی بذارم براش
از همون قسمتی که لینک اینوایت رو بهت میده یه گزینه ی edite invite link داره که میتونی تایم لینک رو اوکی کنی.
من هم پایه ام بازی کنیم. خودم هست و چند نفر دیگه که 5 نفر میشیم اگه تعداد پلیرا بالا بره و Imposter ها بیشتر بشن جذابیت بازی چند برابر میشه.
 
  • Like
Reactions: EL-BARTO

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر