AmaziinG GamiinG | Lvl 36 | Not Recruiting

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
آقا یکی بیاد یه توضیح اجمالی بده کلن یعنی چی
ما که تازه کاریم باید چکار کنیم
کلن یعنی همون گروه و دار و دسته . کلن معمولا اون زمانی هست که یه عده که یه خصوصیات مشترکی دارن تشکیل میدن .

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
مثلا هم محل ... مثلا دوست ... مثلا حرفه ای در یه بازی ...

خیلی مرسی از اتلائاطتون. بعد که کلن درست کردیم اخرش چی می شه؟؟ باید پوینت بدیم که کلن درست کنیم؟ چیز پی ان هم باید شرّ کنیم؟ منم می خام بیام تو کلن. کجا باید برم؟
...BlaZe incomiinG

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
سلام
واوووووووووووووووووووووووووووو هوررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا کلن زدن مام میخوایم باشیم
ولی نوبم بهترین rpgزنم به کارتون میام
vestدوست دارم

DARKNE55

کاربر سایت
Oct 21, 2012
2
نام
Baba Amir
اقا من تازه اومدم لایو.یکی توضیح میده که Gold,Point,Noob چی ان.تو هر لابی ای میرم بهم میگن Noob. من اول فکر کردم منظورشون شخصیت mortal هست.:d
من از همون اول دوست داشتم بیام AmaziinG ولی از وقتی منو از کلن empire و risky کیک کردن دیگه هیچ کسی طرفم نمیاد.(به جون امیر zodiac).
1v1? lOl

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
اقا من تازه اومدم لایو.یکی توضیح میده که Gold,Point,Noob چی ان.تو هر لابی ای میرم بهم میگن Noob. من اول فکر کردم منظورشون شخصیت mortal هست.:d
من از همون اول دوست داشتم بیام AmaziinG ولی از وقتی منو از کلن empire و risky کیک کردن دیگه هیچ کسی طرفم نمیاد.(به جون امیر zodiac).
1v1? lOl
وسایل انفجاری مثل لانچر و آر پی جی و اینا نوب بازی هستن . از اینا استفاده نکن. بالستیک اما بعضیا میگن نوب بازیه بعضیا استفاده میکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر