شایعه Aliens: Crucible عنوان Obsidian RPG که توسط سگا کنسل شد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
mmx63o1l30a8txsa9ufz.jpg


Aliens: Crucible عنوانی از سری Aliens بوده است که به دستور Sega توسط Obsidian Entertainment در حال ساخت بوده ولی کنسل گشته است.
این عنوان قرار بوده در سبک RPG توسعه پیدا کند و در بین سال‌های 2008 و 2009 در حال توسعه بود انمیشن ساز این عنوان Danny Garnett بوده است که حال در حاضر در شعبه سونی آمریکا مشغول فعالیت است. Aliens: Crucible سال 2006 توسط سگا تایید شد ولی این Aliens RPG استدیو Obsidian در سال 2009 کنسل گشت.

در ویدئو ارائه شده توسط این انیمیشن ساز که از بازی Aliens: Crucible است نکاتی وجود دارد:
1- وجود چند نوع alien از نژادهای متفاوت. از جمله ( Queens و dog alien) از Alien 3
2-یک جیپ و تعدادی تنگفندار.

آخرین عنوان سری Aliens توسط Gearbox با نام Aliens: Colonial Marines به تازگی منتشر شد که با خشم منتقدین و نمرات ضعیف روبرو شد. طبق شایعات Creative Assembly در حال ساخت عنوانی از سری Aliens برای نسل بعد کنسول‌ها است.
به تازگی Feargus Urquhart مدیرعامل Obsidian علاقه استدیو خود را مبنی بر ساخت عنوانی از سری Star Wars و ساخت Fallout: New Vegas 2 ابراز داشته است.

برای دیدن ویدئو منتشر شده از این بازی کنسل شده به منبع مراجعه کنید.

تصاویر هنری این بازی:
منابع:
1
2
3
 

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
کلا هرچی فکر میکنم با این آلینهای بی مخ که اندازه یه کلم مخ ندارن نمیشه یه بازی ساخت ... زامبیهای رزیدنت به هر بدبختی شد موتور سوار هم شدن اما اینارو کی حالی میکنه .. کلا ایده آلین برای همون چند تا فیلم خوب بود دیگه برد نداره
 

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
همین دیگه وقتی یه IP رو به یه شرکت متحد و خلاق بده داد به Gearbox که کل پولشون رو بالا بکشن و آخر هم یه بازی آشغال بدن خورد مردم.
 

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
حالا gearbox سر ساختنش و اون مشکلات عدم تخصیص پول و اینا خیلی گند زد ولی انصافا یه نگاه کلی هم میندازی به ip میبینی جای کار زیاد و ایده های آنچنانی نداره
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر