Alien Rage | PC

developer: City Interactive
publisher: City Interactive
genre: FPS Shooter
platforms: PC - X360 - PS3
release date: October 2012

Alien Fear بازیکن را در نقش کماندوهای حرفه ای و تعلیم دیده برای انجام یک ماموریت خرابکارانه قرار میده. در فضایی پر از مواد قابل انفجار و اکشنی سریع با اسلحه های فضایی و با کمک موتور Unreal Engine 3.

- بکش و برو جلویی نفس گیر با جلوه های ویژه ی خیره کننده, فیزیکی رضایت بخش و انیمیشن های اسلحه ای بینظیر.

- اکشنی سریع, طوری که هیچوقت نباید پشت سرتان را نگاه کنید چون دشمنان همیشه در حال پیشروی هستند

- تمام مشکلات شما در این بازی تنها به یک وسیله حل می شود و آن هم چیزی نیست جز اسلحه ی تان پس فقط ماشه را بفشارید!

- انباری از اسلحه, 9 اسلحه ی منحصربفرد که نه تنها در قیافه بلکه در قابلیتها و کاربرد و اثراتشان با یکدیگر تفاوت دارند.

- امکان بازی بصورت هم تیمی با دوستانتان

وبسایت رسمی

تصاویر

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
والا تاجایی که میدونم اگه فشرده Black Blox یا KaOs باشه به هیچ وجه فایلی غیر از Language بازی پاک نمیشه! البته یک استثنا هاییم هست که مثلا Co-op رو میرن پاک میکنن و ... ولی در کل همیشه کیفیت فیلمارو میارن پایین و زبانای اضافه رو حذف میکنن دیگه من ندیدم چیز دیگه ای رو پاک کنن! توی اطلاعات ریلیزشم خودش گفته چیزی پاک نمیشه!

البته بقیه گروه هایی که فشرده میکنن فایل زیاد از بازی حذف میکنن

تو نسخه های فشرده Multiplayer بازی و متعلقاتش به طور کل حذف شده. به خاطر همین، همون اول آپدیت کردن میزنه بیرون.

axivxi

کاربر سایت
Dec 7, 2008
79
والا تاجایی که میدونم اگه فشرده Black Blox یا KaOs باشه به هیچ وجه فایلی غیر از Language بازی پاک نمیشه! البته یک استثنا هاییم هست که مثلا Co-op رو میرن پاک میکنن و ... ولی در کل همیشه کیفیت فیلمارو میارن پایین و زبانای اضافه رو حذف میکنن دیگه من ندیدم چیز دیگه ای رو پاک کنن! توی اطلاعات ریلیزشم خودش گفته چیزی پاک نمیشه!

البته بقیه گروه هایی که فشرده میکنن فایل زیاد از بازی حذف میکنن

اگر فایلی رو هم پاک نکرده باشن، کافیه یه فایل رو Rebuild کنند، دیگه این نوع آپدیتها نصب نمیشن. نمونش نسخه KaOs بازی Payday 2 بودش که فیلمهای بازی رو Rebuild کرده بود و آپدیتهای xDelta روش نصب نمی شدند و مجبور شد برای برطرف کردن این مشکل یه فیکس بده بیرون.

تو نسخه های فشرده Multiplayer بازی و متعلقاتش به طور کل حذف شده. به خاطر همین، همون اول آپدیت کردن میزنه بیرون.

دقیقاً.

sycho

کاربر سایت
Oct 30, 2008
205
من نسخه کامل بازیو دارم ولی اون آپدیتایی که دوستمون گذاشته هیچکدوم نصب نشد.افت فریم بعضی جاها وحشتناکه
حیفش بازی خیلی خوبیه

axivxi

کاربر سایت
Dec 7, 2008
79
یه راه برای نصب آپدیت های xDelta روی نسخه BB پیدا شده. این فایل رو دانلود کنید و بر اساس فایل Readme.txt آن عمل کنید.

من نسخه کامل بازیو دارم ولی اون آپدیتایی که دوستمون گذاشته هیچکدوم نصب نشد.افت فریم بعضی جاها وحشتناکه
حیفش بازی خیلی خوبیه

اگه نسخه SKIDROW رو دارید، باید به ترتیب از آپدیت 1 تا 3 رو نصب کنید.

آخرین ویرایش:

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
دوستانی که مشکل دارن میتونن تاپیکی جهت مشکلات در بخش مشکلات PC احداث کنن و نظم تاپیک هم حفظ میشه !

با تشکر

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
یه راه برای نصب آپدیت های xDelta روی نسخه BB و KaOs پیدا شده. این فایل رو دانلود کنید و بر اساس فایل Readme.txt آن عمل کنید.

این فایل خیلی خوبه و واسه بقیه بازی ها و Xdelta ها هم جواب میده. فقط واسه این بازی فقط روی BB جواب میده و روی KaOs فقط 9 تا فایل به درستی پچ شدن.

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بابت آف تاپیک ببخشید، ولی هنوز تاپیک مشکلات برای این بازی شکل نگرفته.
آپدیت جدید:

برای من که نسخه ی KaOs رو دارم, اولی که حجمش زیاده, دومی هم که رو نسخه ی kaos نصب نمیشه :(

من با همون افت فریم تا 7-8 مرحله رفتم جلو. البته همه ی مراحل افت فریم نداره. مبارزه با غولها واقعا سخته و من مجبورم شدم درجه ی سختی بازی رو بیارم پایین تا بتونم ردشون کنم. غولهای جورواجور و متنوعی هم داره تا اینجای کار...

z.a.x

کاربر سایت
Jan 30, 2011
356
نام
LOOSER
این فایل خیلی خوبه و واسه بقیه بازی ها و Xdelta ها هم جواب میده. فقط واسه این بازی فقط روی BB جواب میده و روی KaOs فقط 9 تا فایل به درستی پچ شدن.

با سلام/من نسخه بلک باکس رو دارم/ فایل رید می رو خوندم چیزی دستگیرم نشد میشه یه توضیح بدید// این برای اپدیت 4 و 5 هم جواب میده/#:-s

آخرین ویرایش:

axivxi

کاربر سایت
Dec 7, 2008
79
برای من که نسخه ی KaOs رو دارم, اولی که حجمش زیاده, دومی هم که رو نسخه ی kaos نصب نمیشه :(

من با همون افت فریم تا 7-8 مرحله رفتم جلو. البته همه ی مراحل افت فریم نداره. مبارزه با غولها واقعا سخته و من مجبورم شدم درجه ی سختی بازی رو بیارم پایین تا بتونم ردشون کنم. غولهای جورواجور و متنوعی هم داره تا اینجای کار...
من نمیدونم چرا این بازی رو به جای نسخه KaOs، نسخه BB رو گرفتم. فکر اینجاش هم نبودم ... :d خب اگه یه بار یه آپدیت کامل رو بگیری از اون به بعد آپدیت های xDelta فایلهای بیشتری رو تغییر میدن.
قبول دارم حرفت رو، بازی نسبت به شوترهای دیگه خیلی سخته و به راحتی میمیرید. همین طوری نیست که راه بیفتید و هر کی رو که دیدید شروع کنید به تیراندازی ...

با سلام/من نسخه بلک باکس رو دارم/ فایل رید می رو خوندم چیزی دستگیرم نشد میشه یه توضیح بدید// این برای اپدیت 4 و 5 هم جواب میده/#:-s

شما فایل های آپدیت رو که دانلود کردید باز کنید، توش یه فولدر Update می بینید. این فولدر رو یه جایی بریزید. بعدش از اون فایل Alien Rage Unlimited_Patch.7z دو تا فایل EXE و یه فایل BAT رو داخل اون فولدر Update بریزید. بعدش فایل BAT رو اجرا کنید. عدد 1 و Enter رو بزنید. فولدر نصب بازی رو به صورت دستی وارد کنید و Enter رو بزنید. عدد 2 و Enter رو بزنید تا شروع به پچ کردن کنه. بعد از اتمام پچ کردن یه فایل ErrorList.txt (تو همون فولدر Update) درست میکنه که فایل هایی رو که نتونسته پچ کنه رو نشون میده. بعد از هر بار پچ کردن هم فولدر Temp رو در محل نصب بازی پاک کنید (اگه همه چی درست بود و فایل ها درست پچ شده بودند. اگه نه محتویات فولدر Temp رو در محل نصب بازی بریزید)
توجه داشته باشید که پچ ها رو به همین ترتیبی که اینجا قرار داده شده نصب کنید. یک پچ رو هم دوبار نصب نکنید. بعد از اتمام نصب پچها، از فایل آپدیت کرک رو کپی کنید. شما که نسخه BB رو دارید می تونید آپدیت 3 و 5 رو نصب نکنید. (این دو تا مخصوص Multiplayer هست که از نسخه BB حذف شدند)

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
این شرکت City Interactive با این آشغالایی که میسازه معلوم نیست از کجا پول میاره و این انجین ها رو لایسنس میکنه! ... UE,Cryengine,Lithtech Jupiter از نمونه انجین هایی هستش که این شرکت در پیت باهاشون بازی سازی (مزخرف سازی) میکنه!.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
این شرکت City Interactive با این آشغالایی که میسازه معلوم نیست از کجا پول میاره و این انجین ها رو لایسنس میکنه! ... UE,Cryengine,Lithtech Jupiter از نمونه انجین هایی هستش که این شرکت در پیت باهاشون بازی سازی (مزخرف سازی) میکنه!.

درِ پیتِ آشغال سازِ پول دار =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر