Alien: Isolation | PC

عنوان جدیدی از سری Alien در راه است و این بار این وظیفه به عهده استدیوی موفق The Creative Assembly است که پیش از این روی عناوین Total War کار می کرده است. اطلاعات زیادی از بازی تا کنون در دسترس نیست اما به نظر می رسد داستان این بازی حول حور شخصیت آماندا ریپلی، دختر الن ریپلی در فیلم Alien میچرخد. نکته جالب توجه این است که در بیشتر قسمت های بازی به جای درگیری با تعداد زیادی Alien تنها با یک نمونه از آن درگیر هستیم.
Alien: Isolation با الهام گیری از عناوین موفق Dishonored و BioShock قصد دارد ترکیبی از شوتر اول شخص با ترس و مخفی کاری را ارائه دهد.

ناشرSega
توسعه دهندهThe Creative Assembly
پلتفرمPC,XONE,PS4,X360,PS3
تصاویر بیشترتصاویر Alien: Isolation
تاریخ انتشار2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی----------

آخرین ویرایش:

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
من بازی کردم گرافیکش بد نیست روند بازی هم والا چیبگم خیلی رمز داره مثل بازیهای بیست سال پیش برا پیدا کردن راحت باید سانت به سانت بگردی که از حوصله امروزی خارجه شاید بری جلو بهتر بشه فقط اگه بری چون مدام گیر میکنی دور خودت میچرخی

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
راهنمایی برای خرید بازی ( نظر شخصی ) : گرافیک بازی بسیار ضعیف هست و بیشتر برای نسل قبل هست و حتی از لحاظ تکنیکی هم تعریف چندانی نداره ! داستان بسیار ساده و قابل پیش بینی طوری که میتونید قبل از هر مرحله بفهمید چی میشه ! کلیشه ی هست و کهنه از نظر داسان ! صداگذاری تقریبا تنها نقطه قوت هست که حس دلهره و ترس رو انتقال میده ! از نظر من ارزش خرید یا دانلود رو نداره در صورتی که محدودیت دانلود ندارید مشکلی نیست ... !
داستان: 4/10
گرافیک : 5/10
گیم پلی : 4/10
صداگذاری : 7.5/10
نمره کلی : 5/10

ارزش تکرار رو هم نداره و کلا منتظر TEW باشید ...

م.ز.د.ک

کاربر سایت
Sep 25, 2014
67
نام
مزدک
بازی ارزش خرید داره 100 درصد تا اخر شب چند تا عکس براتون میذارم
هوش مصنوعی واقعا با کیفیت و نسل بعدی اصلا نمیشه حدس زد که چه اتفاقی میفته تو بازی هر لحظه ری اکشن مختلفی داره شخصیت دشمنمون....گرافیک کاملا نسل 8 و بعضی جاها نسل بعدی بسیار با کیفیت به خصوص انیمیشنای اون جونور که باید از دستش فرار کرد...شروع خوب و هیجان انگیزی داره داستان جوری که باعث میشه حتما دنبالش کنید....صداگذاری بسیار با کیفیت و قوی کار شده باعث میشه بیشتر از قبل جذب بازی بشید...فیزیک بازی متوسط...بعضی وقتا کم نور بودن محیط اذیت میکنه ادم و یکم سخت میشه یا حالت سختی داره مراحل ولی واقعا ارزش داره 100 درصد شک نکنید برا خرید...بسیار روون اجرا میشه و فریم خیلی خوبی میده بازی

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,748
نام
رضا.آ
راهنمایی برای خرید بازی ( نظر شخصی ) : گرافیک بازی بسیار ضعیف هست و بیشتر برای نسل قبل هست و حتی از لحاظ تکنیکی هم تعریف چندانی نداره ! داستان بسیار ساده و قابل پیش بینی طوری که میتونید قبل از هر مرحله بفهمید چی میشه ! کلیشه ی هست و کهنه از نظر داسان ! صداگذاری تقریبا تنها نقطه قوت هست که حس دلهره و ترس رو انتقال میده ! از نظر من ارزش خرید یا دانلود رو نداره در صورتی که محدودیت دانلود ندارید مشکلی نیست ... !

بازی ارزش خرید داره 100 درصد تا اخر شب چند تا عکس براتون میذارم
هوش مصنوعی واقعا با کیفیت و نسل بعدی اصلا نمیشه حدس زد که چه اتفاقی میفته تو بازی هر لحظه ری اکشن مختلفی داره شخصیت دشمنمون....گرافیک کاملا نسل 8 و بعضی جاها نسل بعدی بسیار با کیفیت به خصوص انیمیشنای اون جونور که باید از دستش فرار کرد...شروع خوب و هیجان انگیزی داره داستان جوری که باعث میشه حتما دنبالش کنید....صداگذاری بسیار با کیفیت و قوی کار شده باعث میشه بیشتر از قبل جذب بازی بشید...فیزیک بازی متوسط...بعضی وقتا کم نور بودن محیط اذیت میکنه ادم و یکم سخت میشه یا حالت سختی داره مراحل ولی واقعا ارزش داره 100 درصد شک نکنید برا خرید...بسیار روون اجرا میشه و فریم خیلی خوبی میده بازی

دونظر این همه تناقض !
واقعا ادم میمونه خوبه یا بد !!!!!!!!!!!!!!!!!

البته طبق تزیلر گیم پلی نظر من به NINJA نزدیک تره :d

منم گرافیک دندون گیری توش ندیدم !

م.ز.د.ک

کاربر سایت
Sep 25, 2014
67
نام
مزدک
دونظر این همه تناقض !
واقعا ادم میمونه خوبه یا بد !!!!!!!!!!!!!!!!!

البته طبق تزیلر گیم پلی نظر من به NINJA نزدیک تره :d

منم گرافیک دندون گیری توش ندیدم !

بازی کاملا سلیقه ای و بنابر این هر کس یک نظری داره دربارش...گرافیک خیلی خوبی داره بازی شک نکن تو این طراحی محیطش خوبه یکی از دلایل اینکه اخرای بازی خسته کننده میشه این که کاملا تکراری میشه حالت بازی و یک مراحل تکراری باید انجام بدی...پیشنهاد میشه انجامش بدی ممکنه خشت بیاد :)

SINASALAR

کاربر سایت
Sep 1, 2008
174
نام
sina

با تمام احترامی که به نظرتون قائل هستم دیگه 5 به گرافیک بازی بی انصافی هست در بدترین حالت 8 حقشه

داستان: 7/10
گرافیک : 8/10
گیم پلی : 8/10
صداگذاری : 9/10
نمره کلی : 8/10

نکته خیلی مهم دیگه بازی روان اجرا میشه و فریم خیلی خوبی داره

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
با تمام احترامی که به نظرتون قائل هستم دیگه 5 به گرافیک بازی بی انصافی هست در بدترین حالت 8 حقشه

داستان: 7/10
گرافیک : 8/10
گیم پلی : 8/10
صداگذاری : 9/10
نمره کلی : 8/10

نکته خیلی مهم دیگه بازی روان اجرا میشه و فریم خیلی خوبی داره

دوست عزیز شما نباید این نظر رو که نوشتم شخصی هست نقل قول کنید . :) می تونستید نظر خودتون رو بنویسید !! از کاربرای قدیمی انتظار هست وقتی می نویسم نظر شخصی نقل قول نکنن دیگه ! بازی هست و سلیقه ، سلیقه من اون بود و روی حرفم هم هستم و اصلا گرافیک و گیم پلی خاصی نداره . ( نظر شخصی ) :)

دوستان باید یک کار رو هزار بار توی مراحل مختلف به همون روش تکراری انجام بدید که خیلی اعصاب خورد کن هست و کلا چند تا سبک بازی ترسناک رو با هم قاطی کردن که خیلی هم بد شده ( نظر شخصی ) :) بدترین قسمت طراحی محیط سفینه هست که اصلا معلوم نیست چرا این قدر بی روح طراحی شده و بیشتر شبیه یه تیمارستان روانی متروکه هست تا سفینه ! همون هم طراحیش جالب نیست باز 8-|

هر کس نت خوب داره و از لحاظ حجم مشکلی نداره خوب دانلود کنه اگر هم خوشش نیومد ضرر نمی کنه ! :d دیگه هر جور راحتین ... :d

آخرین ویرایش:

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
بابا یکی راهنمایی کنه من گیر کردم اول بازی جایی که در بزرد تو نقشه چشمک میزنه میگه برق میخاد درها که بسته هستن پایین هم انگا محل همل چمدونه رو قلتک که چمدونا گیر کردن دور خودم میچرخم هیچی پیدا نمیشه درهاهم بسته حالا اگه گفتی چیکار باید کرد رانمایی کنید دیگه ممنون

SINASALAR

کاربر سایت
Sep 1, 2008
174
نام
sina
دوستان اصلا اسلحه و درگیری داره؟
همش جهت یابی و فراره مثل Outlast ?

دوست عزیز جلوتر که برید اسلحه هم به دست میارین
در مورد فرار هم باید خودتون استراتزی خودتون رو انتخاب کنید ولی چون محدودیت مهمات دارید بهتر کمتر وارد درگیریها بشید
البته با یکسری ایتم هایی که به دست میارین و ترکیبشون بمب های دست ساز هم میتونید درست کنید و کار بزنین

آخرین ویرایش:

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
618
بابا یکی راهنمایی کنه من گیر کردم اول بازی جایی که در بزرد تو نقشه چشمک میزنه میگه برق میخاد درها که بسته هستن پایین هم انگا محل همل چمدونه رو قلتک که چمدونا گیر کردن دور خودم میچرخم هیچی پیدا نمیشه درهاهم بسته حالا اگه گفتی چیکار باید کرد رانمایی کنید دیگه ممنون

اگر اشتباه نکنم یه کامپیوتر ( terminal access ) هست واردش میشی ، بعد اخرین گزینه نوشته Utility ، از اونجا می تونی در رو باز کنی .

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
بازی رو یه 2 ساعتی جلو رفتم . از نظر گرفیکی که خیلی خوبه و منو راضی کرد . روند و سبکش یه جورایی جدیده و نمونشو تا الان کمتر دیدیم . کمی شبیه سری بازیهای ریدیک میمونه . یه جاهاییش واقعا ترسناکه و منو واقعا ترسوند . محیط های بازی ، طراحی صحنه ها و حتی فونت های به کار رفته در بازی کاملا بر اساس شماره یک فیلم هستش و حس نوستالژیک خوبی رو به بازیکن میده ( البته اگر فیلم بازی مخصوصا شماره یک رو دیده باشین) . در کل عنوانیه که خوبه .

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,657
نام
سهيل
مطمنید همون بازی را دارید انجام میدید که ما هم داریم بازی میکنیم؟

الان همه ی افرادی که بازی کردن میگن بازی عالیه.من Gaf را هم چک میکردم خیلی ها میگفتن بهترین بازی سال بوده تا الا براشون.به یک بازی با متای 80 و یوزر اسکور 85 نمیگن بد یا سلیقه ای.

جالب اینکه هنوز خیلی از امتیازات مثبتش هم ثبت نشدن.

خودم هم تا اینجا بازی کردم عالی بوده.یک سری اشکالات داشته ولی در کل عالی بوده.

بهترین نکته برای PC Gamer ها هم Performance بازیه که عالیه.یعنی از خیلی از بازیهای 2010-2011 روون تره بازی

به زودی نقدش را هم مینویسم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر