ALAN WAKE 2 هم در دستان MICROSOFT خواهد بود!

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
alanwake4.jpg

ALAN WAKE 2 هم در دستان MICROSOFT خواهد بود!

طی نشستی با EUOROGAMER شرکت فنلاندی REMEDI گفته است که اگر شماره دومی از AW در کار باشد باز هم MICROSOFT ناشر آن خواهد بود!

oskari hakkinen ميگويد: با همکاری ما با MGS اين بازی مختص برند XBOX و PC خواهد بود .

MSحمايت بسيار زيادی از ما کرد تا اين عنوان يک عنوان اختصاصی برای X360 باشد. آن ها احساس ميکنند که اين عنواندر سطح مقام آنهاست مانند بازيهايی مثل GEOW و HALO!

آن ها فکر ميکنند که بازيهای FIRST PARTY بالا برنده پرستيژ دستگاه آن هاست و ما فکر ميکنيم بازی ما در سطح مقام X360 هست!
البته ما هيچ صحبتی مبنی بر عرضه يک ادامه برای اين بازی نداريم اما علاقه زيادی برای اين کار داريم.

و در آخر ميگويد: ما و MS هنوز در فاز lunch بازی خود هستيم! و بازی اصلی تازه به بازار آمده است و ما هنوز در حال نظارت بر بازی اصلی هستيم!

فروش AW خيلی ضعيف بوده است و hakkinen در اين باره ميگويد: واژه پديده به ظاهر اين بازی ميخورد و يک نوع جذابيت رو به تکامل در اين بازی وجود دارد که آن را حفظ خواهد کرد.

و وقتی هم که از احتمال عرضه نسخه دوم روی PC سؤال ميشود ميگويد: خوب نيست در اين مورد اظهار نظر کنيم چون شايد محقق نشود ولی امکان آن وجود دارد!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
Remedy یه بازی خوب درست کرد ولی شاهکار نبود- من خودم به شخصه برای خودم خیلی بزرگش کردم!(باید برم پیش پدر روحانی ،اعتراف!)
ولی از تکرار و تکرار و باز هم تکرار تو بازی حالم بهم خورد!

اخه یکی نیست به اینا بگه عزیزان احمقه من با 50 نفر نمیشه یک بازی بزرگ ساخت ایده ها تموم میشه،بلاخره به یک حد پری میرسن و نمیتونن جلو برن.ولی بازی پتانسیل یک AAA رو داره

مث اینکه Reach جونت یادت رفته ، تا یک خبری میاد تاپیک رو منفجر میکنی:d
تازه کلی خبر جزئی هم هست که ندیده:D
پ.ن:خودتم کم به hale reach هايپ نميديا :biggrin1:
دیگه قرار نشد اسم بازی رو با اسم اهنگ قیصر یکی کنی.بازی رگ و ریشه داره ها!!!

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
بیدار شو الن!

به نظر بنده که بازی خیلی خوبی بود جداً که از بازی کردنش لذت بردم، ولی شماها دارید درموردش کم لطفی میکنید. داستانش که به نظر واقعاً گیرا بود، روایت هم که عالی و ارتباط و همزاد پنداری با الن هم خوب بود.
ولی قبول دارم که شاهکار نبود.
قطعاً منتظر دومی هم هستم!

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
بازی فقط یک چراغ قوه بگیر از اینور بپر اونور :d هیچ نوع ابتکار عملی به خرج ندادن :d نسازن بهتره
علیرضا داستان بازی قشنگ :d بود جوری که واقعا دوست داشتی هی بری جلو و بقیه ی داستان رو متوجه بشی.
عزیزه من این یه سبکه خاصه!سبک بازی عامه پستند نبود!!
تا حدی موافقم

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من فقط یک چیز ازشون میخوام این حالت گیم پلی که بعد مرحله اول تکراری میشه رو درست کنن .

برای دوستان هم این بازی هیچ سبک خاصی نداره JRPG نیست که هر کس خوشش نیاد بازی ترسناک تازه خیلی بیشتر از بازی های دیگه طرفدار داره درسته به FPS نمیرسه اما طرفدار هم کم نداره مثل این میمونه که بگی S.H یا A IN D طرفدار های کمی داره این بازی هم جزو همین سبک قرار میگیره .

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن
فقط خدا کنه یکم گیم پلیشو وسیع تر کنن ! اوج گیم پلیش تو یک پریدن به اینور اونور بود..............نمی گم بد بود ولی در سطح تبلیغاتش نبود

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
فقط خدا کنه یکم گیم پلیشو وسیع تر کنن ! اوج گیم پلیش تو یک پریدن به اینور اونور بود..............نمی گم بد بود ولی در سطح تبلیغاتش نبود
مگه میخوای Mirrors edge بازی کنی؟ این اقای آلن یک نویسنده هستن اون وقت شما مثلا انتظار داری اون وسط برات تکنو بزنه؟
گیم پلی بازی باید متناسب با داستانش باشه.این بازی هم اکثر سرمای گذاریش روی داستانش و بقیه چیزاش رو ربط داده بود به داستان.حالا چون شما خوشتون نیومده ربطی به بد بودن یا خوب بودن گیم پلی نداره.

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
من که با شماره اولش زندگی کردم و سه بار تمومش کردم.و قطعا 2-3 بار دیگه بازم میخوام تمومش کنم.دوستانی هم که خوششون نیومده حق طبیعی شون هست ولی اصلا این حق رو ندارن که به بازی گند بزنن.آلن ویک یه بازی کاملا داستان محور بود که بخاطر دلایلی اون چیزی که باید میشد نشد.اما هیچ چیزی از ارزش این بازی کم نمیکنه.و در ضمن تیم سازنده الان تجربه های خیلی خوبی بدست آوردن و قطعا این بازی شماره دومش بسیار موفق تر خواهد شد.

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
نسخه بعدی رو خواستن بسازن ، یادشون باشه 2 نوع دشمن مختلف تو بازی بذارن . خسته شدیم اینقدر از این سایه ها کشتیم ! یه سر و سامونی به انیمشن های بازی بدن و به الن ابگوشت ندن بخوره که با اون وضعیت ندوه ! فیزیک بازی رو هم یه خورده قابل تحمل تر بکنن . به هر جسمی که شلیک می کنیم واکنش نشون بده و حد اقل در حد بازی های دهه 90 باشه که به دیوار شلیک می کردیم و جای تیر روی دیوار می موند . داستان بی سر و ته نسازن و هر چی می خوان به خورد مخاطب ندن و ده ساعت سر کارش بذارن اخرشم :
اخرشم نگن الن بیدار شو !

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
بابا کجا داستانش بی سر ته بود داستان به این توپی به هر چیش گیر بدین به غیر از داستان . من که عاشق این بازیم من که باهاش زندگی کردم . بعد شما دیگه گیر دیگه ای نمی خوای بذی ؟ اصلا تعارف نکنا بگو . بازی به گند کشوندی رفت . دفعه بعد می گم یه چند تا زامبیم توش بیارن . آخه داداش من غیراز اون سایه ها دیگه چی می خوان بیارن؟

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
نسخه بعدی رو خواستن بسازن ، یادشون باشه 2 نوع دشمن مختلف تو بازی بذارن . خسته شدیم اینقدر از این سایه ها کشتیم ! یه سر و سامونی به انیمشن های بازی بدن و به الن ابگوشت ندن بخوره که با اون وضعیت ندوه ! فیزیک بازی رو هم یه خورده قابل تحمل تر بکنن . به هر جسمی که شلیک می کنیم واکنش نشون بده و حد اقل در حد بازی های دهه 90 باشه که به دیوار شلیک می کردیم و جای تیر روی دیوار می موند . داستان بی سر و ته نسازن و هر چی می خوان به خورد مخاطب ندن و ده ساعت سر کارش بذارن اخرشم :
اخرشم نگن الن بیدار شو !
اه پسر همش خواب بوده؟؟؟؟=))=))=))=))=))
خوب شد تا اخر بازی نکردما ولی فیزیک بازی مال شرکت هاوک بوده یکی از خفن ترینها برای هاوک تو خود سایتشم خیلی ازش تبلیغ شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر