Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
خدا پدر این سایتها رو بیامرزه که نمره میدن به بازیها وگرنه بعضی از دوستان هیچ چیزی واسه گفتن نداشتن
در ضمن دوستان فکر میکنم میزان تجربه یک گیمر به میزان پستهایی که تو بازی سنتر میده نیست که همدیگه رو تحقیر میکنید
به نظرم انقدر قبل از عرضه بازی شلوغ بازی در آوردید خودتونو کشتید که بازی اگر به صورت فیلم و گرافیک next generation هم میومد بازم راضیتون نمیکرد خودتون تو طوفانی که به وجود آوردید گرفتار شدید

بازی از هر نظر عالی و فوق العادس بیشتر از همه داستانش که دیوونم میکنه
به خصوص تو سبک خودش پیشتازه
این دوستانی که از بازی انتقاد میکنن یه نقد درست حسابی از بازی نگفتن که بفهمیم ادعای حرفه ای بودنشون از کجاست شاید ما هم بفهمیم عیب بازی از کجاست
در هر حال بازی انتظارات طرفداران رو برآورده کرده به همین دلیل اصلا به هیچ سایتی اهمیت نمیدم

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
شما یه پرو فایله جدید درست کنید!اصلا پرو فایله جدیدتون رو روی مموری USBبسازید!بازی رو رو اون تموم کنید!

MS نمیتونه وارد هارد بشه!فقط در صورتی که گیمرتگ داسته باشید و اپدیت بشه لو میرید!
هر چند -توی امریکا چنتا فروشنده شاسگول بازی رو فروشش رو شروع کردن!
پس کلا مشکلی نخواهد بود!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سلام. این روش رو mohammad_twe به من پیشنهاد داده و منم قصد دارم از همین روش استفاده کنم.
شما یه پروفایل جدا از پروفایل اصلیت بساز و بازی رو روی اون انجام بده. وقتی بازی رو به طورِ کامل تموم کردی، پروفایل رو کاملا پاک کن و بعد میتونی به لایو وصل بشی! فقط تا وقتی اون پروفایل یدکی که برای AW میسازی روی حافظه ی کنسول موجوده، به لایو وصل نشی مطمئن تره!
شرمنده بابت پستِ آف-تاپیک! :D

تا قبل از زمان عرضه ی رسمی بازی اگر در پروفایل اصلی بازی کنید ولی برای ثبت انلاین نشید، مشکلی نخواهید داشت.
در غیر این صورت و نیاز به انلاین شدن، ساخت یک پروفایل جدا طبق گفته های دوستان، امنیت کنسول حفظ می شود.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,942
نام
آرتین
واقعا بعد از متال گیر 4 اولین بازی هست که از انجامش یه هیجان و لذت خاصی بهم منقل شده واقعا قابل مقایسه با بازی های دیگه نیست یه شاهکاره تمام عیاره از همه نظر از نظر من کاملا ارزش این همه صبر کردن رو داشت.داستان به بهترین نحو گفته میشه.حس دلهره و اضطراب از خطرات احتمالی به شکلی فوق العاده منتقل میشه.قسمت اکشن بازی اصلا خسته کننده نمیشه دوستانی که میگن این بخش بازی خسته کننده هست احتمالا بازیو رو درجه normal دارن میرن توصیه میکنم حتما یه دور بازیو رو درجه hard یا nightmare امتحان کنید تا ببینید نبرد های بازی چقدر سرعت عمل شما در مبارزه رو به چالش میکشه.فک کنم هر چه درجه سختی بالا بره مهمات هم کمتر میشه البته مطمئن نیستم چون امتحان نکردم تازه اپیزود 3 رو تموم کردم.واقعا بعد کلی مدت اولین بازی ای هست که باعث شده از شدت ترس و هیجان قلبم تند تند بزنه.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
WOW!My God!....
صد در صد GOTY!بازی فوق العاده رگیر کننده است.داستان بازی خوفه!گرافیک در حد مخوفه!صداگذاری در حد بوندسلیگاست!و.....................من که الان تو فضا هستم!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
من هنوز موفق نشدم که بازی رو بازی کنم

ولی وقتی حرف های دوستان رو میخونم واقعا نظر ها کاملا متفاوته!!بعضی ها میگن که بهترین بای هست و داستان عالیه بعضی ها هم میگن که ارزش 5 سال صبر کردن رو نداشته!!

واقعا نمیدونم چرا اینطوری نظرات؟!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
تا قبل از امتحان کردن بازی فکر میکردم این حالت اپیزودی خرابش میکنه , ولی واقعآ حس جالبی به بازی داده ! آخر هر اپیزود دقیقآ مثل سریالهای فرنگی با یه اتفاق غیرمنتظره و جالب تموم میشه و آدم رو جوگیر میکنه :D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,240
نام
محمد
والا من نمیخوام بگم بازی بد هست ولی نمیدونم چرا بعد از نیم ساعت بازی کردن بشدت تو ذوقم خورد. گرافیک و انیمیشن حرکت ها و صورت شخصیتها خیلی ضعیف تر از تریلر های بازی هست . بازی هم گرافیک خوبی داره هم گیم پلی و هم داستان ولی فکر میکنم بزرگ ترین دروغ مایکروسافت تو سال جدید همین الن ویک هست. من نه ps3 دارم نه ضد مایکروسافتم ولی فکر میکنم مایکروسافت با زیرکی هر چه بیشتر تریلر ها و عکس های بازی رو تهیه و دستکاری کرده بود . اگه همه چیز بازی خوب باشه از انیمیشن ها و کات سین ها نمیشه گذشت.اول بازی صحنه ای که الن با زنش سوار ماشین میشن و از قایق پیاده میشن یک افتضاحه به نظرم . ماشین به شکل Stop motion واری حرکت میکنه . البته نمیخوام وارد جزیات بشم ولی قبلنم تو همین تاپیک یه ایراداتی از بازی گرفته بودم و به بچه ها گفته بودم بعضی از خصوصیات خوب بازی رو بیش از حد بزرگ نکنید ولی از اون جایی که به بعضی از مدیران و ... برخورده بود که چرا من گفتم الن بالا چشمت ابروه پست هام پاک میشد.که این یکی پاک نمیشه ایشالا چون خود اونایی که پست هامو پاک میکردن بیشترشون در کما بسر میبرن. در هر صورت فکر کنم بازی به اونایی که تریلر هارو دنبال نکرده بودن بیشتر میچسبه . الن ویک بازی خیلی خوبیه. امیدوارم همه لذت ببرن از بازی

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
ارزشي كه داستان اين بازي داره رو نميشه با خيلي از بازيهاي امروزي مقايسه كرد ، واقعا بعد از مدتهاي طولاني تشنه ي يك همچين بازي بوديم كه مي تونه نيازهامونو توي اين سبك بر طرف كنه بر خلاف كاري كه resident evil5 با طرفداراش كرد!

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,855
نام
پدرام
همین الان اپیزود 1 رو تموم کردم
بنظر من بازی بی نقصی هستش و هیجان اون فوق العادست
خیلی خوشحالم که تونستم این بازی رو انجام بدم
مرسی مایکروسافت مرسی remedy مرسی XBOX360:cool:

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
میتونم بگم عالی , مخصوصا برای کسانی که سریال هایی مثل lost و ... رو دنبال میکنند
این برنامه های تلویزیونیشم خیلی جالب
یکیش درباره ی این بود که وقتی الان من به خودم شلیک میکنم و تیری خارج نمیشه و نمیمیرم , تو جهانی دیگه همین اتفاق میافته اما اینبار تیر خارج شده و من میمیرم . یکم اشناست نیست ؟ :cheesygri
بعضی از صحنه های بازی منو یاد صحنه های محم و معروف فیلم ها میندازه
نمونه او صحنه ای که در رو میبندین و بعد طبر میخوره به در , من رو یاد فیلم The Shining انداخت درسته زیاد شباهت نداره اما به نظرم خیلی شبیه :cheesygri
rah6il2paegxftw4aw6x.jpg
اگه تو بازی سیستمی بود که نمیزاشت بیشتر از یک اپیزود در روز بازی کنی دیگه کاملا میشد سریال .

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
والا من نمیخوام بگم بازی بد هست ولی نمیدونم چرا بعد از نیم ساعت بازی کردن بشدت تو ذوقم خورد. گرافیک و انیمیشن حرکت ها و صورت شخصیتها خیلی ضعیف تر از تریلر های بازی هست . بازی هم گرافیک خوبی داره هم گیم پلی و هم داستان ولی فکر میکنم بزرگ ترین دروغ مایکروسافت تو سال جدید همین الن ویک هست. من نه ps3 دارم نه ضد مایکروسافتم ولی فکر میکنم مایکروسافت با زیرکی هر چه بیشتر تریلر ها و عکس های بازی رو تهیه و دستکاری کرده بود . اگه همه چیز بازی خوب باشه از انیمیشن ها و کات سین ها نمیشه گذشت.اول بازی صحنه ای که الن با زنش سوار ماشین میشن و از قایق پیاده میشن یک افتضاحه به نظرم . ماشین به شکل Stop motion واری حرکت میکنه . البته نمیخوام وارد جزیات بشم ولی قبلنم تو همین تاپیک یه ایراداتی از بازی گرفته بودم و به بچه ها گفته بودم بعضی از خصوصیات خوب بازی رو بیش از حد بزرگ نکنید ولی از اون جایی که به بعضی از مدیران و ... برخورده بود که چرا من گفتم الن بالا چشمت ابروه پست هام پاک میشد.که این یکی پاک نمیشه ایشالا چون خود اونایی که پست هامو پاک میکردن بیشترشون در کما بسر میبرن. در هر صورت فکر کنم بازی به اونایی که تریلر هارو دنبال نکرده بودن بیشتر میچسبه . الن ویک بازی خیلی خوبیه. امیدوارم همه لذت ببرن از بازی

دروغ از مایکروسافت ما که ندیدیم ! اصلا مایکروسافت در مورد Alan Wake حرف چندانی نزد ! Remedy در مورد بازی اطلاعات میداد که هیچ وقت خودشون نگفتن ما چنین و چنان می کنیم ! خیلی راحت هرچی گفتن رو اجرا کردن ! این مشکل از خود ما ها بود که انتظاراتمون رو بالا برده بودیم !
مورد دوم اینکه مایکروسافت مگه عکس منتشر می کرده ؟! اصلا مایکروسافت کاری این وسط نکرده ، بازی رو Remedy با حمایت مایکروسافت ساخته و حتی IP هم مال خودش هست ! پس الآن این بحث مایکروسافت چیه ما که نفهمیدیم ! در آخر هم شما فرمودی بازی خیلی خوبه ! والا تناقص تو صحبت های شما انقدر زیاده که فکر نمی کنم کسی چیزی فهمیده باشه ! و البته این اصلا نشون دهنده این نیست که کلا شما با مایکروسافت مشکل داری نه بازی !
اما مسئله دیگه راجع به عکس و تریلر ها ! هیچ کدوم از چیز هایی که نشون دادن دروغ نبوده ! دقیقا عینا تو بازی اجرا شده نه کمتر و نه بیشتر ! مشکل تکسچر و انیمیشن هم تو تریلر های قبلیش مشخص بود (که البته انتظار داشتیم رفع بشه که نشد) و سعی نکردن این موضوعات رو از کسی بپوشونن ! حالا این دروغی که شما میگی ، کجا بوده ، ما نفهمیدیم !

شما که Ps3 نداری پس ممکنه برای ما توضیح بدی الآن اون عکس Ps3 تو پروفایل چی کار می کنه ؟! اون قسمت ظاهرا برای دوستان تعریف نشدس ! اون رو گذاشتن که معلوم بشه هرکس چه وسیله بازیی داره نه ....

به هرحال نظر شخصیم با اینکه تو بازی جلوتر رفتم همونیه که بود ! شروع طوفانی و هرچی جلوتر میرم بازی یکنواخت تر میشه

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
من دارم یواش یواش بازی میکنم اپیزود اول تموم شد :biggrin1::biggrin1: مزه میده اینطوری
دارم یه چندتا عکس از غروب افتاب با الون اپ میکنم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر