Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
درود.
Art جدیدم یه تصویر Autostereogram هست. نمی‌دونم قبلا با این تصاویر برخورد داشتید یا نه. بیشتر به اسم تصویر سه بعدی معروفه.
این تصاویر با ایجاد خطای چشم باعث میشه که شما توی یک عکس دو بعدی، جسمی سه بعدی را در مقابل چشمتون ببینید.

و اما اینکه چطور عکس سه بعدی را ببینیم؟
عکس سه بعدی به نحوی مخفی شده. باید تمرکز چشم خودتون را به پشت تصویر ببرید تا بتونید عکس را ببینید. عکس را باز کنید، حالا فرض کنید یه جسم پشت مانیتورتون قرار داره و شما می‌خواید از داخل مانیتور بهش نگاه کنید. با این کار تمرکز شما به پشت تصویر میره. ابتدا یه تصویر مبهم می‌بینید و پس از چند ثانیه عکس سه بعدی ظاهر میشه. اولش به مقداری تمرین نیاز داره ولی یک بار که ببینید دیگه واستون آسون میشه.

این هم تصویر:

یه سوال دارم:
تو بازی باران خواهید بارید؟:biggrin1: یا برف. بعنی منظورم اینه که فقط شب و روز و هوای صاف داریم یا هوای ابری هم میشه؟

عکس سه بعدی به نحوی مخفی شده. باید تمرکز چشم خودتون را به پشت تصویر ببرید تا بتونید عکس را ببینید. عکس را باز کنید، حالا فرض کنید یه جسم پشت مانیتورتون قرار داره و شما می‌خواید از داخل مانیتور بهش نگاه کنید. با این کار تمرکز شما به پشت تصویر میره. ابتدا یه تصویر مبهم می‌بینید و پس از چند ثانیه عکس سه بعدی ظاهر میشه. اولش به مقداری تمرین نیاز داره ولی یک بار که ببینید دیگه واستون آسون میشه.
یه چی میگیا! من الان چه جوری پشت مانیتور نگاه کنم!!!
من که هرکاری میکنم نمیشه! حالا این چی هست توش؟

یه سوال دارم:
تو بازی باران خواهید بارید؟ یا برف. بعنی منظورم اینه که فقط شب و روز و هوای صاف داریم یا هوای ابری هم میشه؟
چرخه کامل شب و روز هست + خیلی از پدیده‌های طبیعی مثل مه صبحگاهی، گردباد و ... اما تا بحال باران و برف نشون ندادند و فکر هم نمی‌کنم اصلا یه همچین چیزی باشه که بخوان نشون بدن.
یه چی میگیا! من الان چه جوری پشت مانیتور نگاه کنم!!!
من که هرکاری میکنم نمیشه! حالا این چی هست توش؟
باید نقطه کانون تمرکزت را ببری پشت تصویر. کلا توضیحش سخته. یه نگاه توی ویکیپدیا بنداز شاید متوجه بشی. اگه درست نگاه کنی یه جسم سه بعدی میبینی. فکر نکنید سرکاریه. آریا تونست ببینه:دی

درود.
Art جدیدم یه تصویر Autostereogram هست. نمی‌دونم قبلا با این تصاویر برخورد داشتید یا نه. بیشتر به اسم تصویر سه بعدی معروفه.
این تصاویر با ایجاد خطای چشم باعث میشه که شما توی یک عکس دو بعدی، جسمی سه بعدی را در مقابل چشمتون ببینید.

این هم تصویر:

داداش سرکار گذاشتی:biggrin1:
اسگل میکنی ملتو:biggrin1:
شم چی میبینی؟:sick::-"
چشام کور شد ولی نتونستم ببینم

دوستان برای این تصاویر 3 بعدی راههای مختلفی هست. ولی راهی که از قدیم برای من عالی کار کرده و این بار هم پشت مانیتور کار کرد اینه :
مستقیم به تصویر نگاه کنین از فاصله خیلی کم , بعد چشماتون رو چپ کنین !! بعد با سرعت آروم بیاین عقب و همه چی تمومه ! جدی میگم !

منم از همون بچگی با این عکس ها مشکل داشتم.داداشم میدید میگفت عجب چیزیه وللی من خودمو جر میدادم نمیشد:biggrin1:
هر کسی دید یه عکس بگیره ازش ما هم ببینیم:cheesygri:laughing:

من از این تصویرا زیاد دیدم یه راهش اونیه که دوستمون گفت ولی یه روش خیلی آسون داره یه چند ثانیه ای به تصویر نگاه کنید(از فاصله ی نزدیک یعنی یه جورایی دماغتون با صفحه مانیتور مماس بشه) بدون پلک زدن تا تصویر کاملا تار بشه چشتون رو هم حرکت ندید بعد در همون حال یه پلک بزنید.خیلی راحت می تونید تصویر رو ببینید.:biggrin1:
ویرایش:
با تشکر از آقا مهدی.تصویر رویت شد :biggrin1: خیلی جالب بود کسایی که می خوان بدونن چی بود :
آلن بود که کنار یه دخت ایستاده بود دست چپش هم چراغ قوه بود(البته اگه روش به طرف بیرون باشه)

آخرین ویرایش:
دوستان برای این تصاویر 3 بعدی راههای مختلفی هست. ولی راهی که از قدیم برای من عالی کار کرده و این بار هم پشت مانیتور کار کرد اینه :
مستقیم به تصویر نگاه کنین از فاصله خیلی کم , بعد چشماتون رو چپ کنین !! بعد با سرعت آروم بیاین عقب و همه چی تمومه ! جدی میگم !
اینکه گفتی من کردم! ولی فقط یک چیزی تو مایه های هاله ای از عکس یک مرد اومد تو صفحه! بقیه اش نشد:biggrin1:

من از این تصویرا زیاد دیدم یه راهش اونیه که دوستمون گفت ولی یه روش خیلی آسون داره یه چند ثانیه ای به تصویر نگاه کنید بدون پلک زدن تا تصویر کاملا تار بشه چشتون رو هم حرکت ندید بعد در همون حال یه پلک بزنید.خیلی راحت می تونید تصویر رو ببینید.

آریا من هم کاری رو که گفتی و هم پیشنهاد جناب سید رو انجام دادم و نه یکی نه دو تا بلکه بالغ بر 50 تصویر مختلف از بازی های گوناگون دیدم الا aw :((

درود.

این هم تصویر:

اقا بسی لذت بردم. خیلی حال داد. میگم چطوری این عکس رو ساختی ناقلا؟;)

الان هدف مسخره کردنه Evane$cencE ـه؟!اگه آره بگید خون به پا کنم!:biggrin1:

نه بابا ما فقط از Beat ايشون استفاده كرديم.

راستي فردا طي يك حركت عظيم قراره با دوستان Remedy رو منفجر كنيم. حتما يك سر به اين تاپيك بزنيد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or