Alan Wake دانلودي به كاملي يك بازي برروي ديسك

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
wake.jpg

بعد از اينكه AW جديد تاييد شد و طرفداران بازي متوجه اين شدند كه بازي فقط برروي XBL عرضه خواهد شد كمي ناراحت شدند.
اما Remedy از اين امر دفاع كرد و گفت بازي ما ساختمان يك بازي كامل كه برروي ديسك عرضه ميشود را دارد.

رئيس روابط عمومي Remedy آقاي Peter Papadopoulos چنين مي گويد:
"اين بازي ساختمان كاملي دارد با خط داستاني بسيار عالي كه داستان اصلي بازي را به طور جالبي باز ميكند ، بعد از بازي كردن بسيار لذت بردم ، قطعا شما هم لذت خواهيد برد"

طبق شايعات اين ادامه Alan Wake's Night Springs نام دارد ، اما هنوز Remedy چيزي را به طور قطع اعلام نكرده است.

• Like
Reactions: mahi58

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
به این حرفا نیس داداشه من بازی ای که خوب باشه خوبم میفروشه,مگه BO رو XBL عرضه شد؟؟!ولی شد پرفروش ترین!
داری bo که یه مولتی قوی داره رو با این مقایسه میکنی؟ آفرین.
این سبکش جوری نیست که مردم با شماره اولش حمله کنن 60$ واسش بدن.
میخواد با این کار مشتری جمع کنه بعد واسه لانچ xbox بعدی یه چیزه خفن بدن که به فروش کمک کنه.
فقط اومیدوارم قیمت مناسبی داشته باشه

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
ترسو و بزدل؟ وقتی یه استودیو با این قدمت ورشکست بشه تو میری جلوی اینکارو بگیری؟ :-/ اتفاقا کار خوبی دارن میکنن، این بازی که الان قراره عرضه بشه Alan Wake 2 نیست بلکه یه DLC کامل هست. تقریبا شبیه همون کاری که RockStar به خاطر اون 2 تا DLC معروفش کرد اینجا هم داره انجام میشه. الان RockStar هم ترسو و بزدل بود؟ :D در ضمن فقط خودت نگاه کن چند تا شرکت بزرگ این اواخر به خاطر بدهی و مشکلات مالی درشون تخته شد.
اول بذار یه چیزی رو خیلی رک بگم بهت بعد ادامه بحث ؛ مطمئن باش هر چقدر تو خودت رو فن AW میدونی من هم دست کم همونقدر فن هستم ، پس جون ممد الکی شلوغش نکن :D ! یکم هم واقع بین باش . اول هم به تو و هم به فرهود میگم قصه GTA EFLC کاملا با این بازی فرق میکنه . اون دو تا دی ال سی بود و این یه بازی کامله ... چطور این دو تا رو با هم مقایسه میکنین ؟ وقتی یه استدیو ورشکست شه نخیر ، من پولشون رو نمیدم ، اما اینجا اگر عینک فنبویانه رو بذارید کنار و بصورت واقع بینانه به مسایه نگاه کنید ، چیزی جز این نمیبینید که رمدی یا مایکروسافت یا هردوشون به موفقیت شماره جدید این بازی شک دارن . دیگه بازیشون از اکوکروم که انحصاری PS3 بود که خاص تر نبود باو :D اونا اومدن بازیشون رو هم روی دیسک بلو-ری و هم از طریق PSN منتشر کردن .
هنوز هم اگه معتقدی کارشون یه کار عادی و معمولیه من حرفی ندارم .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
اول بذار یه چیزی رو خیلی رک بگم بهت بعد ادامه بحث ؛ مطمئن باش هر چقدر تو خودت رو فن AW میدونی من هم دست کم همونقدر فن هستم ، پس جون ممد الکی شلوغش نکن :D ! یکم هم واقع بین باش . اول هم به تو و هم به فرهود میگم قصه GTA EFLC کاملا با این بازی فرق میکنه . اون دو تا دی ال سی بود و این یه بازی کامله ... چطور این دو تا رو با هم مقایسه میکنین ؟ وقتی یه استدیو ورشکست شه نخیر ، من پولشون رو نمیدم ، اما اینجا اگر عینک فنبویانه رو بذارید کنار و بصورت واقع بینانه به مسایه نگاه کنید ، چیزی جز این نمیبینید که رمدی یا مایکروسافت یا هردوشون به موفقیت شماره جدید این بازی شک دارن . دیگه بازیشون از اکوکروم که انحصاری PS3 بود که خاص تر نبود باو :D اونا اومدن بازیشون رو هم روی دیسک بلو-ری و هم از طریق PSN منتشر کردن .
هنوز هم اگه معتقدی کارشون یه کار عادی و معمولیه من حرفی ندارم .
الان چه ربطی به فن بودن داره این قضیه؟ خدا را شکر Remedy قبل از AW بازیهاش مولتی بودن، منم دارم در مورد شرکت صحبت میکنم نه بازی. بعد اون تا DLC که واسه GTA IV اومد هم بازی کامل به حساب میومدن که هر کدوم بالای 10 ساعت گیم پلی داشتن. حالا چیزی از این AW جدید مشخص نیست ولی من بعید میدونم حتی به کاملی اون DLC های GTA IV باشه :D مایکروسافت و Remedy به بازیشون شک ندارن به فروشش شک دارن :D شماره اول به زور باندل و کم کردن قیمت و اینا یک میلیون نسخه فروخت و البته همون سال تو یه خبر رسمی اعلام شد که بالای یک میلیون نسخه هم ملت Pirate کردن :D الان اینا میخوان با اینکار هم طرفدارهای بازی بیشتر بشه و هم فروش بازی بره بالاتر تا واسه شماره دوم کارشون راحت تر بشه. با توجه به شرایطی که نسخه اول داشت عرضه این شماره از بازی (که یه عنوان فرعی به حساب میاد) مستقیما روی دیسک از نظر تجاری ریسک خیلی بالایی داره که اگه فروش مناسب رو نداشته باشه می توانه Remedy رو واسه همیشه بفرسته تو کتاب تاریخ :D

BOXER

کاربر سایت
Sep 29, 2011
98
نام
پارسا
طبیعتا روی دیسک عرضه میشه.....من هنوز هیچ بازی رو روی دست این بازی تو قسمت محیط اطراف و گرافیک هنری نمیدونم....یعنی نیست و اینکه به نظرم چند ماه دیگه میاد وقتی اون یارو گفته من لذت بردم از انجام بازی یعنی کامل ساختنش

• Like
Reactions: reach

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
الان چه ربطی به فن بودن داره این قضیه؟ خدا را شکر Remedy قبل از AW بازیهاش مولتی بودن، منم دارم در مورد شرکت صحبت میکنم نه بازی. بعد اون تا DLC که واسه GTA IV اومد هم بازی کامل به حساب میومدن که هر کدوم بالای 10 ساعت گیم پلی داشتن. حالا چیزی از این AW جدید مشخص نیست ولی من بعید میدونم حتی به کاملی اون DLC های GTA IV باشه :D مایکروسافت و Remedy به بازیشون شک ندارن به فروشش شک دارن :D شماره اول به زور باندل و کم کردن قیمت و اینا یک میلیون نسخه فروخت و البته همون سال تو یه خبر رسمی اعلام شد که بالای یک میلیون نسخه هم ملت Pirate کردن :D الان اینا میخوان با اینکار هم طرفدارهای بازی بیشتر بشه و هم فروش بازی بره بالاتر تا واسه شماره دوم کارشون راحت تر بشه. با توجه به شرایطی که نسخه اول داشت عرضه این شماره از بازی (که یه عنوان فرعی به حساب میاد) مستقیما روی دیسک از نظر تجاری ریسک خیلی بالایی داره که اگه فروش مناسب رو نداشته باشه می توانه Remedy رو واسه همیشه بفرسته تو کتاب تاریخ :D
منم منظورم از شک داشتن ، همین مساله مالی بود ؛ الآن جواب من رو ندادی ؛ مگه سازنده اکوکروم ورشکست شد یا به تاریخ پیوست ؟:D
این همه بازی که برای خودشون فن دستو پا کردن همشون اینجوری شروع کردن ؟! یا بازیشون اسم کالاو دیوتی رو یدک میکشید ؟! الآن یاکوزاها که هر سال میاد انواع ماد های مولتی و دث مچ و فتح پرجم و اینا رو داره که میفروشه ؟:D
یه چی بگو بگنجه :D AW2 اگه اونی که میبایست باشه ، مطمئن باش روی دیسک هم فروش خودش رو میکنه .
ربط اون فن بازی هم اینه که یوقت با خودت فکر نکنی چون ازین کار REMEDY بدم اومده پس AW Hater ـم ؛ افتاد؟ :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
منم منظورم از شک داشتن ، همین مساله مالی بود ؛ الآن جواب من رو ندادی ؛ مگه سازنده اکوکروم ورشکست شد یا به تاریخ پیوست ؟:D
این همه بازی که برای خودشون فن دستو پا کردن همشون اینجوری شروع کردن ؟! یا بازیشون اسم کالاو دیوتی رو یدک میکشید ؟! الآن یاکوزاها که هر سال میاد انواع ماد های مولتی و دث مچ و فتح پرجم و اینا رو داره که میفروشه ؟:D
یه چی بگو بگنجه :D AW2 اگه اونی که میبایست باشه ، مطمئن باش روی دیسک هم فروش خودش رو میکنه .
ربط اون فن بازی هم اینه که یوقت با خودت فکر نکنی چون ازین کار REMEDY بدم اومده پس AW Hater ـم ؛ افتاد؟ :D
شاید اونا از فروش بازیشون راضی بودن :D بازم میگم این Alan Wake 2 نیست، اگه یه روز AW2 فقط به صورت دانلودی عرضه شد حرف تو قبوله. تو به جای مثال زدن سوال منو جواب بده، وقتی شماره اصلی از یه بازی به زور (دقیقا به زور :D) یک میلیون نسخه میفروشه، یه عنوان فرعی از اون چقدر میفروشه؟ حداقل وقتی به صورت دانلودی بیاد قیمتش کمتر میشه و احتمال اینکه فروشش بیشتر بشه بالاتر میره. در ضمن یه شرکت مثل SEGA رو با یه شرکت کوچک مثل Remedy مقایسه نکن :D

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
شاید اونا از فروش بازیشون راضی بودن :D بازم میگم این Alan Wake 2 نیست، اگه یه روز AW2 فقط به صورت دانلودی عرضه شد حرف تو قبوله. تو به جای مثال زدن سوال منو جواب بده، وقتی شماره اصلی از یه بازی به زور (دقیقا به زور :D) یک میلیون نسخه میفروشه، یه عنوان فرعی از اون چقدر میفروشه؟ حداقل وقتی به صورت دانلودی بیاد قیمتش کمتر میشه و احتمال اینکه فروشش بیشتر بشه بالاتر میره.
از 200 هزار نسخه راضی بودن ، آره ؟:D!
قبول ، این AW2 نیست ، اما یه بازی اصلی توی فرنچایز (اگه تبدیل بشه که میشه:D!) AW هست ، دقیقا یک چیزی مثل AC : Brotherhood . باز هم زشته همچین چیزی روی دیسک نیاد ...
بجان خودم همون گیم پلی رو با کمی پلتفرمینگ ، مبارزات توی روز ، سکانسای تعقیب و گریز با ماشین ، قایق سواری (:D) و چه میدونم یکم مخلفات ترکیب میکردن ، و چنتا حالت معمولی برای مولتی پلیر توش در نظر میگرفتن و یه ماد مثل فایرفایت (که تو شماره اولش تو یکی از مرحله ها بود :D! بالای یه سکو بودیم همینجوری دشمن میومد :D!) هم توش بود دیگه تموم ، برو رو 3 4 میلیون نسخه فروش :D !

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
از 200 هزار نسخه راضی بودن ، آره ؟:D!
قبول ، این AW2 نیست ، اما یه بازی اصلی توی فرنچایز (اگه تبدیل بشه که میشه:D!) AW هست ، دقیقا یک چیزی مثل AC : Brotherhood . باز هم زشته همچین چیزی روی دیسک نیاد ...
بجان خودم همون گیم پلی رو با کمی پلتفرمینگ ، مبارزات توی روز ، سکانسای تعقیب و گریز با ماشین ، قایق سواری (:D) و چه میدونم یکم مخلفات ترکیب میکردن ، و چنتا حالت معمولی برای مولتی پلیر توش در نظر میگرفتن و یه ماد مثل فایرفایت (که تو شماره اولش تو یکی از مرحله ها بود :D! بالای یه سکو بودیم همینجوری دشمن میومد :D!) هم توش بود دیگه تموم ، برو رو 3 4 میلیون نسخه فروش :D !
من راضیم هیچ وقت رو دیسک نیاد ولی بازی تبدیل به GTA نشه :D البته گیم پلیش رو باید دستخوش تغییر کنن تا از یکنواختی بیرون بیاد ولی نه به این شدت :D اگه بتوانن یه مولتی پلیر خوب واسه بازی ردیف کنن احتمال اینکه فروشش بالاتر بره خیلی بیشتر میشه ولی گیم پلی کلی رو زیاد دست نزنن بهش :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خبر خوبی بود واقعا من که از هر جور AW استقبال میکنم شدید حالا میخواد دانلودی باشه چه میخواد فیزیکی باشه بازی .:x

AW یکی از بهترین بازی های بود که این نسل بازی کردم از نظر داستانی اما خیلی اشتباه کردن هم Remedy هم MS سر این بازی انقدر اشتباه داشتن که عنوان به خوبی AW با این وضع دچار شده که باید به صورت دانلودی عرضه بشه .

دوستان هم لطفا از این که بازی به صورت دیجیتالی فقط عرضه میشه دفاع نکنید به خاطر اشتباه خود دو شرکت به این جا رسیدن از قدیم میگن خود کرده را تدبیر نیست فقط IP بازی AW رو به ... دادن با شماره 1 بازی همین .

واقعا اگه انقدر عجله نمیکردن برای معرفی و ساخت بازی و وقت بیشتری صرف تکمیل و تبلیغ بازی صورت میگرفت و بازی به صورت بهتری از نظر خیلی چیز های که باید بازی میداشت و نداشت میبود از نظر گیم پلی وتنوع ..... الان وضع این نبود .

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
کلا بازی با دیسک بخاطر پک و لیبلشم که شده یه صفایی دیگه داره! تو آرشیو داشته باشیش :d ولی احتمالا روی دیسک هم میاد! به امید خدا این بازی پیش نسخه ای باشه برای Alan Wake 2 پرقدرت و احتمالا برای نسل بعد! Alan Wake بازییه که اگر جذبش بشی دیوانه وار میکشونت سمتش! کاری که با ما انجام داد.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
من کلا بعید میدونم روی دیسک نیاد ولی با فاصله زمانی عرضه میشه روی دیسک ولی کلا از رمدی حمایت میکنم و بازی دانلود میکنم البته اگه سرعت اینترنت به ما اجازه بده :d
راستی یک عکس پیدا کردم نمیدونم چقدر ربط داره الان چون اسم بازی روی تابلو هست :d
ss_preview_cinematic_1102b_final.jpg.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر