alan wake بهترین بازی تفریحات سال برای pc

gamemodern

کاربر سایت
در حالی که gta نسخه جدیدش را برای pc نخواهد زد بازی alan wake می توانند یک بازی تفریحات عالی برای pc باشد
Alan_Wake_2006_017.jpg

توضیح بیشتر

میشه بیشتر توضیح بدی؟!

نام بازی : Alan wake
نوع بازی : اکشن ( Action )
تعداد بازی کننده :1 نفر

تاریخ انتشار:TBA ) ؟ )
امتیاز بازی : ( گیم هنوزانشار نیافته)
شرکت سازنده بازی : Microsoft Game Studios, Remedy Ent.
مطلب جمع آوری شده از: www.gamemodern.blogfa.com
انتشار برای : Xbox360- Pc-
سایت بازی : www.alanwake.com

داستان بازی : آلن ویک

بازی درشهری کوچکی در آمریکا شمالی شروع می شود آلن یک نویسنده داستان های ترسناک است .

928006_20060927_thumb003.jpg

داستان اصلی بازی از آنجا آغاز می شود که وقتی آلن از خواب بیدار می شود نامزدش آلیس غیبش می زنه و اثری ازش پیدا نمی شود به همین دلیل آلن به خاطره این حادثه تمام زندگی اش به هم میریزه ودیگر نمیتواند داستان بنویسد وحتی بخوابد.

928006_20060927_thumb004.jpg

به همین دلیل به روان پزشک میرود در آن بیمارستان زنی را می بیند که شباهت زیادی به نامزد آلن دارد به همین دلیل آلن زندگی اش بهتر می شود خوابهایش برمیگردد و هم دوباره می تواند داستان هایش را بنویسد وادامه دهد.

928006_20060927_thumb010.jpg

نور پردازی بازی خیلی عالی و مسلط بر نور خورشید است و اگر شما این عکس را مشاهده کنید متوجه می شوید که بازی از چه نور پرازی عالیه بهره مند است
نور پردازی به طوری است که شما در شب در در جنگل ها حرکت می کنید و فقط دو نور دارید که یکی چراغ قوه شماست ودیگری چراغ ماشین شماست

928006_20060927_thumb007.jpg

گرافیک بازی ، گرافیک نسل جدید بازی هاست بازی از یک موتور گرافیکی فوق العاده بهره مند است و بازی هم بر روی ویندوز جدید مایکروسافت یعنی ویندوز ویستا اجرا می شود.

928005_20060510_thumb002.jpg

شرکت سازنده بازی همان سازنده های بازی مکس پین هستند که این بازی تشابه داستان مکس پین و آزادی جی تی ای را خواهد داشت در کل بازی خوبی خواهد بود در این موقع که هیچ بازی جدید با آزادی برای PC بازیکنان نیست.

کسانی که توضیح بیشتری دارند مطلبشان را بنویسند

داستان درباره ی شخصی به نام alan wake میباشد
alan wake یک کتاب ترسناک مینویسه که یکی از پر فروشترین کتاب در دنیا میشه.بعد از یه مدت یه اتفاق های عجیبی براش میوفته.این اتفاق ها همون داستان کتاب هستش و تمام داستان کتاب برای خودش اتفاق میوفته مثلا در یه جای کتابش نوشته که در یه خیابان یه مرد تصادف میکنه درست همون مرد جلوی خودش با ماشین تصادف میکنه تو کتاب نوشته که روح این مرد مزاحم شخصیت اصلی میشه.شخصیت اصلی هم که نویسنده هستش متوجه میشه که به زودی روح این مرد به سراغش میاد خلاصه خیلی داستان جالبیه این بازی cpu های دو هسته ای رو ساپورت میکنه بعید نیست که یه سیستم خفن برای اجراش لازم باشه
اینم چند تا عکس از بازی:
Alan_Wake_2006_X06_003.jpg

Alan_Wake_highres_04.jpg

Alan_Wake_2006_X06_001.jpg

آقا این سبک gta نیست مثل alone in the dark من تو یه سایت خوندم مثل gta هستش ولی تو بازی نما و بازی رایانه زدن مثل alone in the dark

عزیز بازی نما و بازی رایانه یه چیزی نوشته وقتی سایت های معتبر بازی مثل : گیم اسپات می نویسه به سبک جی تی ای و هم سایت خود بازی می نویسه دیگه بحثیه
Alan_Wake_2006_020.jpg

به هر حال به سبک gta هم که باشه یه چیز مهشری میشه با یه داستان نصبتا ترسناک و ماجرایی با یه گرافیک و نور پردازیه خیلی خفن حیف قرار بود اول 2007 بیاد حالا رفت برای 2008 بدیه کامپیوتر اینه که همیشه بازی هاش با تاخیر مواجه میشه.:(

به هر حال به سبک gta هم که باشه یه چیز مهشری میشه با یه داستان نصبتا ترسناک و ماجرایی با یه گرافیک و نور پردازیه خیلی خفن حیف قرار بود اول 2007 بیاد حالا رفت برای 2008 بدیه کامپیوتر اینه که همیشه بازی هاش با تاخیر مواجه میشه.:(
از همه مهمتر اینه که از dx10 پشتیانی میکنه:love::cool:

دیدی گفتم سبک gta نیست ایناها تو gamespot گفته

Alan Wake is a psychological action thriller set in the American Northwest. The PC version is exclusive to the Windows Vista operating system.
Read Previews »
By: Microsoft Game Studios, Remedy Ent.
Genre: Modern Action Adventure
Release Date: TBA
به هر حال شاید سبکه gta باشه ولی من بیشتردوست دارم Modern Action Adventure باشه از بازی های سبک gta خسته شدم

سلام

اقا فکر کنم بازی خوبی از اب در بیاد با این وجود که دوستمون اقا samir گفتن که برای ویندوز ویستا میاد گرافیک خوبی باید داشته باشه و بعد از این رو این شخصیت فکر شخصین فیلم S.W.A.T باشه نقش اول خیلی شبیه اش فکر کردم نه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or