Age of Mythology

سلام بر دوستان عزیز
1361533934_age_of_mythology_bazikids.jpg

اقا امروز یه دفعه یاد یکی از بهترین و شاهکار ترین بازی های توی عمرم افتادم و رفتم سراغش تا دانلودش کنم
ببهتون پیشنهاد نمیکنم میگم 100% اینو دانلود کنید و بازی کنید مخصوصا کسانی که بازیش نکردن اگه اینو بازی نکنین ناکام از دنیا میرین:d
یادمه اون موقع که اومد روزی 5 ساعت مینشتم پاش و مولتی با بوت ها بازی میکردم اخر فاز بود
این بازی مال سال 2002 اون موقع هم که اومد IGN بهش 9.3 داد
حتما دانلودش کنید این لینک ها بازی فشرده شدست حجمشون خیلی کمه و خیلی کم شده و هیچی هم خذف نشده

نحوه نصب
از این لینک نسخه اولیه رو دانلود کنید http://dl.bazikids.com/Age.of.Mythology[RIP][www.BaziKids.com].rar
از این لینک هم پچ تایتان رو دانلود کنید:http://dl3.ariyadownload.com/navid/1392/01/Age.Of.Mythology.The.Titans.FLT[ariyadwonload.com].rar
خوب حالا فایل اولی که دانلود کردید از زیپ خارج کنید
بعد برین تو پوشه و فایل setup رو باز کنین تا اخرش بزارین پر شه
حالا برین وautopatcher رو اجرا کنین
حالا فایل دومی که ایمیج هست رو با نرمافزاری مثل daemon tools باز کنین
autorun که امد اینستال رو بزنید next next بزنین وقتی سریال خاست از خودتون عدد وارد کنید
بعد که تمام شد برین بازی کنین و حال کنین:d

این بازی رو میتونید با نرمافزار game ranger به صورت انلاین بازی کنین که تاپیکش هست

مشکلی بود بگید
منبع لینک ها و عکس ها :bazikids.com و ariyadownload.com
]
1361534446_age_of_mythology_bazikids.com.jpg
1361534488_59352.jpg
1361534479_age_of_mythology_bazikids.com0.jpg
Age of Mythology">

آخرین ویرایش:

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
سلام مرسی بابته تاپیک>:d<
واقعا یکی از بهترین بازیا توسبک خودشه.من بااین بازی ترکوندم سیستم قبلیمو:d
یادش بخیر.وسوسم کردی دوباره بزنم توگوشش

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
به معنای واقعی توی استراتژیک خداست واقعا یادش بخیر :(( یکی این یکی Generals
تایتان رو هم دیده بودم تریلرهاشو اما بازی نکردم اما نسخه اصلی رو استادم :d بابت این آغاز این موضوع و تجدید خاطره ممنون!

RichesUNique

کاربر سایت
Jun 28, 2008
1,088
به معنای واقعی توی استراتژیک خداست واقعا یادش بخیر :(( یکی این یکی Generals
تایتان رو هم دیده بودم تریلرهاشو اما بازی نکردم اما نسخه اصلی رو استادم :d بابت این آغاز این موضوع و تجدید خاطره ممنون!
تایتان بامعمولیش فرقی نداره فقط برا هر قوم یه تایتان اضافه میشه و یه قوم جدیدی اضافه میشه و چند تا چیزه دیگه + یه کمپینگ جدید

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
یادش بخیر.من سال 82 بهار و تابستونش یادمه خیلی زیاد بازی میکردم اینو..عالی بود..از age of empire خیلی سرتر بود.

MmHv

کاربر سایت
Mar 28, 2014
362
نام
no one
tamam khaterate bache gim zende shod vaghti avalin pc mo kharidam ino ham bash kharidam avalin game am!!!! yeki in yeki general steam noskhe jadid va edit shodasho mide biron hatman migiram!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر