Adventures of Mana

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,865
rr88_result.jpg

در جایگاه مقدس در قله ی کوه ایلوزیا، بر فراز ابرهای بلند، درخت مانا قرار گرفته است. انرژی خود را از عنصر آسمانی بی پایان که سازنده آسمان و ستارگان است گرفته و در سکوت به رشد خود ادامه می دهد. طبق افسانه ها به کسی که دست خود را بر تنه‌اش بگذارد قدرت ابدی اعطا خواهد شد، قدرتی که لرد سیاه گلایو اکنون به دنبال آن است که با استفاده از آن سلطه خونبارش بر دنیا را گسترده تر سازد.
قهرمان ما یکی از گلادیاتورهای بیشماری است که برای گلایو می جنگد. هر روز او و همراهان شوربختش از سلول خود خارج شده و به آن‌ها امر می‌شود برای سرگرمی لرد، با هیولاهای عجیب و غریب به نبرد بپردازند. اگر پیروز شوند، دوباره به درون سیاه‌چال انداخته می‌شوند، با مقداری نان که تنها آن‌ها را تا نبرد بعدی می‌رساند. اما یک بدن خیلی هم نمی‌تواند دوام بیاورد، و دور نیست زمانی که این اسیران خسته، تسلیم سرنوشت بی‌رحمانه خود شوند.
====
p.s: خودم بازی رو تست کردم، روی اندروید 6 کار میکنه و کنترل خوبی هم داره-گرافیکشم برای این سبک خوبه. اگه jrpg کلاسیک میخواید روی موبایل بازی کنید از دست ندید. علاوه به اندروید برای iOS و ویتا هم اومده.
امتیاز گوگل پلی: 4.3 //// لینک گوگل پلی: Adventures of Mana – Android Apps on Google Play

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
دوستان کسی بازی کرده اینو ؟ من گیر کردم نمیدونم چی کار کنم همون اوایل بازی به دختر رو نجات میدم همش همرام هست بعد تو به منطقه گیر اتفادم راهی پیدا نمیکنم یه در قفل هست که قفلش پیدا نمیشه یه غارم هست که سنگ جلوش هست نمیشه کاری کرد

خودم پیدا کردم یه عالمه رفتم جلو واقعا تو سبک خودش خیلی بازی خوبی هست لذت بردم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر