ADSL2+ Wireless Router For PS3

ADSL2+ Wireless Router for PS3

• مجموع رای دهنده‌ها
    105

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
بجنب ديگه تورج . كل فروم بسيج كردي واسه يه مودم :biggrin1: .

درود ... :biggrin1:

گرفتم ... :biggrin1:

به جاااااااان خودم اين تاپيک بيشتر جنبه علمی داشت برای ديگران :biggrin1: تا شخصی :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

دست سياوش هم درد نکنه :love:... الان همين چيزی که گفت باعث شد 100 بره تو جيبم... جاش مانيتور w2261v بگيرم...:biggrin1:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام
راست میگه تورج امیر خان :D
من خودم خیلی دنبال اطلاعات از یه همچین چیزی بودم واقعا این تاپیک به دردم خورد تورج جان :smile:
تورج Asus گرفتی ؟ تست کن با PS3 همینجا بگو ببینیم چطوره .
مرسی

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام
راست میگه تورج امیر خان :D
من خودم خیلی دنبال اطلاعات از یه همچین چیزی بودم واقعا این تاپیک به دردم خورد تورج جان :smile:
تورج Asus گرفتی ؟ تست کن با PS3 همینجا بگو ببینیم چطوره .
مرسی

آرش جان...

الان داتک افت سرعت داره ( همه جای تهران اينطوريه انگاری )... فعلا که هيچی.. فردا اگه درست بشه سرعت تست ميکنم...

راجع به تاپيک هم لطف داری :biggrin1:... منم فکر کنم واقعاً لازم بود... مرسی

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
درود...

من همينطور که نوشته بودم Asus WL-AM604G جديد گرفتم ...

3 شب پيش و هفته پيش آنلاين بازی کردم... از نظر سرعت مشکلی نداشتم ( البته من داتک دارم )

درضمن فيرموره رو هم به روز کردم.... و داخل پنل به BW برای بازی.... Maximum دادم... خوب گويا مشکلی ندارم

البته دانلود از PSN کمی طول ميکشه... ( کمی خيلی زياد نيست )

اگه سؤالی هست خوشحال ميشيم

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
سلام !
من از BILLION مدل BiPAK 7300G استفاده میکنم !! وقتی میخوام مثلا یه فیلم رو از طریق نت دانلود کنم طول میکشه !! مثلا 130 مگابایت 3 ساعت و خورده ای طول میکشه !! ولی با ps3 یه چیزی در حدوده 1 ساعت طول میکشه :biggrin1:

BaziStore

کاربر سایت
May 30, 2009
171
نام
Kourosh
من D-Link ADSL2+ Wireless Router 2640U دارم.واقعا شاهکاره.
از داتک 512 میگیرم.
اصلا افت سرعت نداره.با اینکه مودم وایرلس هست اما من با لن وصل کردم.البته با وایرلسش هم امتحاد کردم کوچکترین فرقی نداشت.
ممنون

bmw360

کاربر سایت
Jul 25, 2008
10
نام
بی نام
سلام بچه ها ببخشید تاپیک رو بالا اوردم
من الان یه مودم که مستقیم به 360 و ps3 وصل بشه بخوام چی بگیرم و اگه میشه بگید از کجا؟؟؟برای اینترنت 256

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
دوستان من هم Tp-Link مدل TL-WR841ND دارم 95 خریدم. 3 طبقه بالا و 2 طبقه پایین دارن استفاده می کنند.

به پلی 3 هم راحت وصل میشه. افت سرعت هم دارم ولی آنچنان زیاد نیست که بره تو اعصاب

Saman_silas

کاربر سایت
Jul 30, 2008
77
نام
Saman
دوستان زمان زیادی از آخرین تاپیک میگزره!ولی برای آپدیت کردن اطلاعات دوستان لازم دونستم ای مطلب رو بنویسم!
دوستانی که میخوان روتر یا اکسس پوینت برای دستگاهشون بخرن!به نظر من همیشه اول برن سراغ برندlinksysکه تحت لیسانس CISCOساخته شده!!قیمت های زیاد بالایی هم ندارند!
بعد از اون برید سراغ dlink وبرند های دیگه!که خود من به شخصه ASUSرو ترجیح میدم به dlink!
الان سری WRTبرندlinksys داره غوقا میکنه!
اگر هم میخواین ازین برند استفاده کنید مدلWRT-160N---WRT-310 Nرو پیشنهاد میکنم!چون خودشون NATهم دارند!و خوراک پلی استیشن هستند!

;)*WRT-310 Nرو پیشنهاد میکنم چون خیلی ازش راضیم!
دستگاه های بالا هم مودم هستند هم روتر و اکسس پوینت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر