Activision امتیاز ساخت لاک پشت‌های نینجا را به دست آورد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
ejum1pturx7tew9p6r5.jpg

آپدیت: Activion تایید کرد که یک سه گانه از این بازی را تا تابستان منتشر می‌کند.
Nickelodeon امتیاز ساخت بازی از سری انیمیشن‌های جدید Teenage Mutant Ninja Turtles را به Activison سپرد.
Activision این امتیاز ساخت را برای چند سال در اختیار خواهد داشت و تمامی حقوق ساخت بازی از این سری متعلق به Activision Blizzard است.

Sherice Torres معاون رئیس سرگرمی‌های Nickelodeon در این باره گفت:
Activision یکی از شرکت‌های بزرگ در صنعت گیم است ما این افتخار را داریم که شرکی در دنیای بازی‌های رایانه‌ای برای ساخت بازی Teenage Mutant Ninja Turtles داریم. این بازی دارای المان‌هایی از لاک پشت‌های نینجا و قسمت‌های ماجرایی و اکشن خواهد بود.

Kurt Niederloh معاون رئیس Activision Minneapolis گفت:"
طرفداران Teenage Mutant Ninja Turtles در آستانه شروع نسل جدید بسیار خوشحال هستند. ما به درخواست آنان احترام می‌گذاریم. با همکاری Nickelodeon به جلو پیش می‌رویم تا بازی جدیدی را بسازیم.
سریال انیمیشنی Teenage Mutant Ninja Turtles سپتامبر 2012 توسط Nickelodeon به نمایش درآمد و تا الان 12 میلیون بیننده دارد. حقوق آن در سال 2009 به مبلغ 60 میلیون دلار از The network خریداری شد.

آخرین بازی Teenage Mutant Ninja Turtles برای کنسول دستی DS درسال 2009 منتشر شد.
منابع:
1
2
3

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
کاری ندارم به پیشنهادت که خودمم استقبال میکنم ازش ولی خداییش چه انتظاری دارین ؟؟ یعنی میخواین از یه سری کارتون که مخصوص کودکان هست و اکثریت ما هم از کودکی باهشون خاطره داریم یه بازی با درجه سنی M بسازند ؟؟ یعنی خداییش توقع دارین تو بازی خون و خونریزی و خشونت باشه ؟؟

یکمم درخواست هاتون رو معقول تر و قابل انتظار تر بکنید !! مطمئن باشید نمیاین از میکی ماوس و ماریو و سیندرلا و تام و جری بازی با درجه سنی M بسازند و اینها توقعات الکی هست !!

قولتون هم میدم هری این IP رو میخرید بازی بالای درجه سنی E نمیساخت براش !! قولتون میدادم !! نهایت کیفیتی که میتونند دربیارن یچیزی در حد Rayman ها و باقی بازی های پلتفورمر باشه که بزرگسال ها رو هم راضی کننده و به اندازه کافی خوب باشه وگرنه انتظار GOW و NG نداشته باشید از بازی !!

من نگفتم درجه سنیش حتما M و پر از خشونت باشه!
منظورم اینه که چیز ساده و پیش پا افتاده ای نیاشه,یه بازی که داستان نسبتا سنگین و گیم پلی عمیقی داشته باشه,حتما که نباید دنیای بازی رو مثل بتمن سیاه و سنگین از آب در بیارن!
البته اگه اینجوری کنن که دیگه معرکه میشه!!

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
من نگفتم درجه سنیش حتما M و پر از خشونت باشه!
منظورم اینه که چیز ساده و پیش پا افتاده ای نیاشه,یه بازی که داستان نسبتا سنگین و گیم پلی عمیقی داشته باشه,حتما که نباید دنیای بازی رو مثل بتمن سیاه و سنگین از آب در بیارن!
البته اگه اینجوری کنن که دیگه معرکه میشه!!

مثل این که اصلا خبر رو نخوندی :

Nickelodeon امتیاز ساخت بازی از سری انیمیشن‌های جدید Teenage Mutant Ninja Turtles به Activison سپرد.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
نیست قبلیاش شاهکار بود !... یه سری مزخرفات کونامی نسل پیش ساخت و چنگی به دل نزد ... اوایل نسل هم یوبیسافت یه نسخه زد که تِرتِلز آو پرشیا بود!... هرچی میخوان بسازن .. این بازی دیگه از سن و سال من یکی دیگه گذشته
Living in the Half shelves Turtles
:d

Wrath-MaN

کاربر سایت
Jan 23, 2012
379
نام
رضا
همون cod رو بره بسازه بهتر همه رو به گند میکشه میره این Activision
سری لاکپشت ها جذاب بوده بازیش هم من نسخه داستان برادریش رو بازی کردم خیلی قشنگ بود ولی فکر کنم Activision میخواد...درست کنه

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
امیدوارم چیز خوبی از آب دربیاد. نسخه هایی که برای NES و SNES عرضه شدن فوق العاده بودن.:x هنوزم اونا رو بعضی وقت‌ها بازی میکنم.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
خب متوجه منظورت نشدم؟؟؟:-/

این یعنی اینکه اینا فقط قصد دارن و میتونن از این انیمشین یه بازی بسازن، یعنی دست خودشون نیست که بخوان فضای بازی رو تاریک کنن یا خشونت داشته باشه بازی هم نهایتا یه چیز fun میشه در حد انیمیشن ش و کار دیگه ای نمی تونن بکنن.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
این یعنی اینکه اینا فقط قصد دارن و میتونن از این انیمشین یه بازی بسازن، یعنی دست خودشون نیست که بخوان فضای بازی رو تاریک کنن یا خشونت داشته باشه بازی هم نهایتا یه چیز fun میشه در حد انیمیشن ش و کار دیگه ای نمی تونن بکنن.

شما اگه پست منو بخونی گفتم بازی نیاز نداره فضای سیاه یا خشونت رو داشته باشه,فقط یه داستان نسبتا سنگین و گیم پلی عمیق!!

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
نسخه 3 میکرو اونجا که شردر خبرنگار خانومه رو گروگان میگرفت و شهرو باجاش میکند میبرد هوا واقعا رو من تاثیرگزار بود!! بعید میدونم بتونن مث اون موقه ها درآرن. هعی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر