Action figure & Model (لیست در پست اول)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
برادر ویرگول استفاده کنی فهمیدن حرفات از خط هخامنشی بدتره :D

اینو میگم که مربوط به اونجرزه:

http://www.thehdroom.com/images/news/10593a.jpg

هنوز نیومده منتها Pre-Order هاش 300 چوقه.

یه جوکر داره میاد که مربوط به صحنه ی بازجویی ـه و شاهکاره. منم هایت تویز چیزی ندارم. Play ARts و PVC دارم. انشالاه DX و D-Arts هم میگیرم چندتا. من پولم رو صرف اینا نمیکنم هیچوقت.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson
این ها که خیلی خوب هستند. سبک نوشتاریتون و جمله تون جوریه آدم برداشت می کنه مالی نیستند.
جوکر که یک شاهکاره . بین هم همینطور .

شما از سری play arts نیتان دریک رو داری ؟؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
این ها که خیلی خوب هستند. سبک نوشتاریتون و جمله تون جوریه آدم برداشت می کنه مالی نیستند.
جوکر که یک شاهکاره . بین هم همینطور .

شما از سری play arts نیتان دریک رو داری ؟؟
نگفتم بده گفتم گرونن. بین خوبه منتها جزئیات دستاش رو ببینی مثل عروس باربی های چینی میمونه!!

نه من فعلا دارم شخصیت های مورد علاقم رو کلکسیون میکنم تا برسم به اونا. فاینال های Play Arts رو دارم. عکساشون رو میذرام بزودی.

Lonebird

کاربر سایت
Dec 24, 2011
21
Play Arts... منم می خوام :-s
بعضی از اکشن فیگوراش معرکن ، واقعا اکشن فیگورند و میشه هر جور دوست داری حالت بدی به بدنشون...
ما نه توانمون به هات تویز و پلی آرتز که چه عرض کنم ، دیگه به این پلیر سلکت هم نمی رسه...

Action Figure | Facebook

یه زمانی 20000 تومان بود...

<^SIleNT^>

کاربر سایت
Dec 31, 2007
356
نام
Ash
کسی فیلم crow اولی رو دیده؟
یه فیگور جالب بود، از برندن لی ( پسر بروس لی) و میشل وینکات (دوبلر death در2 darksiders) که نبرد آخر فیلم رو فیگور کردن. کلا فیگور هایی که از crow میاد کیفیت خوبی دارن.

crowroof1.jpg

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
لول این نینجا گایدن با Assassin's Creed رو میدادن 16 تومن الان شده 95 تومن!!!

Play Arts از اون کمپانی های خیلی عالیه که فیگور های خیلی خوب با جزئیات فوق العاده و قیمت عالی میده بیرون. کارشون درسته کلا.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson
نگفتم بده گفتم گرونن. بین خوبه منتها جزئیات دستاش رو ببینی مثل عروس باربی های چینی میمونه!!

نه من فعلا دارم شخصیت های مورد علاقم رو کلکسیون میکنم تا برسم به اونا. فاینال های Play Arts رو دارم. عکساشون رو میذرام بزودی.

البته فکر کنم مورد هایی که شما دیدن این طوری باشن این ها که ما دیدیم از نظر دست باربی اوریج رو هم قورت می دن اگه شما می گید دست های اون ها جزییات ندارن پس یک نگاهی به مدیکام و سایدشو بندازید یا هسبرو اونا که اند ضایع اند

من تو دبی پلی آرتز زیاد دیدم به همون فامیلومن گفتم ناتان رو بیاره توی پلی آرتز دیول می کرای و دیاس اکس هم عالی اند جدیدا سری بتمن هم که اونده خوب ان موفق باشید

---------- نوشته در 05:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:31 PM ارسال شده بود ----------

کسی فیلم crow اولی رو دیده؟
یه فیگور جالب بود، از برندن لی ( پسر بروس لی) و میشل وینکات (دوبلر death در2 darksiders) که نبرد آخر فیلم رو فیگور کردن. کلا فیگور هایی که از crow میاد کیفیت خوبی دارن.

crowroof1.jpg

بنده فقط تا به حال تو ایران 3 مدل بیشتر از فیلم کلاغ ندیدم یکی اش 18 اینچیش بوده یکیشم همن براندون لی با ژستی که شما عکسشو انداختی ولی دشمنش و پایه اش رو نداره یکی اشم که خودم دارم مدلیه که کلاغ بالاتنه اش لخته دستاشو باز کرده و روی آتشی به شکل کلاغ وایساده که اونو 2 3 ماه پیش گرفتم 40 تومن

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
البته فکر کنم مورد هایی که شما دیدن این طوری باشن این ها که ما دیدیم از نظر دست باربی اوریج رو هم قورت می دن اگه شما می گید دست های اون ها جزییات ندارن پس یک نگاهی به مدیکام و سایدشو بندازید یا هسبرو اونا که اند ضایع اند

من تو دبی پلی آرتز زیاد دیدم به همون فامیلومن گفتم ناتان رو بیاره توی پلی آرتز دیول می کرای و دیاس اکس هم عالی اند جدیدا سری بتمن هم که اونده خوب ان موفق باشید

---------- نوشته در 05:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:31 PM ارسال شده بود ----------

بنده فقط تا به حال تو ایران 3 مدل بیشتر از فیلم کلاغ ندیدم یکی اش 18 اینچیش بوده یکیشم همن براندون لی با ژستی که شما عکسشو انداختی ولی دشمنش و پایه اش رو نداره یکی اشم که خودم دارم مدلیه که کلاغ بالاتنه اش لخته دستاشو باز کرده و روی آتشی به شکل کلاغ وایساده که اونو 2 3 ماه پیش گرفتم 40 تومن

شما اولین عکس همین صفحه رو ببینید متوجه منظور من میشید:

Hot Toys : The Dark Knight Rises - Bane 1/6th scale Collectible Figure

در قیاس با این:

http://1.bp.blogspot.com/-W8KoIaPYK...ark%2Bknight%2Brises%2Bbane%2Bstatue%2B01.jpg

<^SIleNT^>

کاربر سایت
Dec 31, 2007
356
نام
Ash

جدی! همچین فیگورهایی تو ایران پیدا میشن؟! میشه بگید از کجا خریدید؟
اتفاقا اون مدلی که گفتید رو یه بار خواستم برای black friday سفارش بدم...

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson

خب الان مشکبش چیه ؟؟ یعنی شما می گید تصویر دوم که از یک مجسمه سر تار سر پلاستیکیه که هیچ جاش تکون نمی خوره از مال هات تویز بهتره؟؟
قبول دارم شاید هیکلش کمی توی هات تویز کوچک تر از اون یکی که مال دی سی دایرکته هست ولی به هر حال کیفیت هات تویز الان از همه فیگور ها .بالاتره با تمام احترام از پلی آرتز هم خوشگل تره پلی آرتز هم خوبه ولی جز مورد های انیمه ای بقیه فیگور هاشون شباهت کمی دارن با مورد ساخته شده از روشون . تنها شرکتی که مثل هات تویز داره چیز خوب میده بیرون که بیارزه قیمت هاشون جدیدا اینتربی هست. همون جوکر رو شما نگاه کن کیفیت میاد دستت
شما هات تویز رو با این 3 تا کمپانی مقایسه کنید که مثل هات تویز از این محصولات در مقیاس 1/6 کلکسیونی میدن بیرون :ساید شو و مدیکام و دی سی دایرکت .این 3 تا رو سر 3 چیز مختلف مقایسه نکنید اجاز بدید هر کدوم رو سر یک محصول مشترکشون مقایسه کنیم
اولیش سر دی سی و مدیکام جوکر و بتمنشونو بگذارید کنار مال هات تویز احمقانه جلوه می کنند
دوباره سر دی سی اسپیریت رو بگذارید کنار مدل هات تویز -
برای مقایسه دوم سوینی تاد مدیکام در برابر سوینی تاد هات تویز یا جک اسپارو مدیکام در برابر مال ها تویز:برنده از همه نظر هات تویز
بازهم مقایسه می کنیم ساید شو در برابر هات تویز : مورد های مقایسه :ایندیانا جونز-سری پلاتون-ترمیناتور : سری ترمیناتور و پلاتون که جوک اند تو مدل سایدشو . ایندی هم در برابر هات تویز کم میاره

و در آخر همین اینتربی رو با هات تویز مقایسه می کنم سر 1 محصول پدر خوانده :جدا از accessories که ها تویز برنده اشت شباهت ظاهری هم مهم ترین نقطه قوت محصول هات تویزه به طوری که مدل هات تویز شباهت فراوانی با براندو داره ولی مدل اینتربی بیشتر شبیه یک بازیگر پیشکسوت ایرانیه تا براندو

و یک نکته دیگه شما یک نکته ی عجیبی رو گفتی این که انگشتان هات تویز شبیه انگشتان باربی چینیه یک سوال داشتم از کی باربی چینی حرفه ای تر از اصل ساخته میشه باربی اصل انگشتاش چسبیده و نرمه چینی اش اگه شبیه هات تویز باشه که عالیه

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
لـــول من گفتم کیفیت دستش بده. اون درسته Statue هست و قابل حرکت نیست منتها جزئیات دستش خداست.
طومار نوشتی در حالی که نصفش رو نمیشه متوجه شد. پست منم نخوندی چون من زدم دستاش بده اومدی وصیت نامه کوروش رو نوشتی!!!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson
خب با توجه به این که یک صفحه کلا پاک شد ما دوباره بر می گردیم سر نقطه ی اول . ولی بی خیال می شیم .

دوستمون گفتند دست های هات تویز کیفین پایینی دارن نظر خودشون بوده و به ماهم ربطی ندارد (از این به بعد) .

تنها یک سوال باقی می مونه که باز هم بنده از ایشون می پرسم البته به روش متفاوت از قبل : شما اگه می تونید یک عکس (چون شما خارجی ما از شما دوریم نمی شه گروه تحقیقاتی راه بندازیم) از اون مدل باربی چینی که دستاش شبیه مدل هات تویز اس بیاورید با تشکر

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
دوستان من یه اکشن فیگور میخواستم از شخصیت Shepard تو Mass Effect.اینو تو سایت ebay دیدم با قیمت 62 دلار اندازشم 22 سانتی متره.به نظرتون بگم کسی برام اونور بخره یا بهترشو با همین حدود قیمت میتونم اینجا پیدا کنم؟
s7o8ub3mcm0cdou9z4hs.jpg

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson
دوستان من یه اکشن فیگور میخواستم از شخصیت Shepard تو Mass Effect.اینو تو سایت ebay دیدم با قیمت 62 دلار اندازشم 22 سانتی متره.به نظرتون بگم کسی برام اونور بخره یا بهترشو با همین حدود قیمت میتونم اینجا پیدا کنم؟
s7o8ub3mcm0cdou9z4hs.jpg

دوست عزیز این مارکش پلی آرتزه تو ایران اصلا نمی یاد یک مدل دیگه هم هست که اندازه اش از این کوچک تره (این مدل 10 یا 9 اینچه اون یکی مدل 7 اینچ) البته فکر کنم این مدل preorder باشه هنوز وارد بازار نشده ولی کلا آمازون بعضی چیزا رو گرون میده )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر