Action Figure Altair (الطیر) 26 cm

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
Rating - 100%
10   0   0
یک عدد اکشن فیگور Altair (الطیر) که ثابت هستش (Status) و قدش 26 سانت هست به فروش میرسه.
اکشن فیگور جعبه داره.
فروخته شد

یه مشکله کوچکی داره و اون اینه که یه دسته شمشیرش شکسته ولی‌ زیاد معلوم نیست.

عکس ها در خود بازی سنتر پیوست شده در Spoiler

قیمت پایه 80 هزار تومان.
کاهش قیمت به 78 هزار تومان
کاهش قیمت به 75 هزار تومان

آخرین ویرایش:

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
Rating - 100%
23   0   0
داداش من زیاد تو بازارچه پست نمیدم ولی این اکشن فیگوره خیلی نازه . قشنگ طراحی شده .استیل و ژستشم کپه خودشه تو بازی مخصوصا حالته دسته را ستش و به هر حال اینو به عنوانه آپ حساب کن.

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
Rating - 100%
10   0   0
داداش من زیاد تو بازارچه پست نمیدم ولی این اکشن فیگوره خیلی نازه . قشنگ طراحی شده .استیل و ژستشم کپه خودشه تو بازی مخصوصا حالته دسته را ستش و به هر حال اینو به عنوانه آپ حساب کن.

TNX فیگور خوبیه

---------- نوشته در 04:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:49 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید برادر شما خودتون این اکشن فیگور رو چند خریدین ؟

حدود 80 دلار

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
Rating - 100%
10   0   0
ببخشید قیمت آکبندش چنده؟

دوست عزیز نمیدونم چون دیگه نیست من فیگور خریدم 200 هزار تومان الان 700 دلار ـه اون موقعی که من خریدم 80 دلار هم کمیاب شده بود بعدم دسته دو دیگه نداره مگه الکترونیکی یا پوشیدنیه!!!
اشکال داره اون هم توضیح دادم و قیمتشم تعیین کردم.
بعدم راجع به قیمت خودتون باید تحقیق کنید من تو خونم نشستم بازاری که نیستم قیمت بدونم فقط میتونم تضمین کنم که جنسم همونیه که تو عکسه و میتونید امتیاز بازارچه ام رو ببینید.

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
Rating - 0%
0   0   0
آقا عکسارو خوب آپلود نکردی.

من قصد فروش اینو ندارم فقط خواستم یه مقایسه کنید با عکسای این تاپیک البته با اجازه صاحب تاپیک

من خودم یکم اینو دستکاری کردم .قیافه الطیر رو زشت درست کرده بودن منم ماسک زدم به صورتش :)

http://www.up98.org/upload/server1/01/z/v6j9thsrud7qqxytremr.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر