Multi Platform Ace Combat 7

vtw_ace.jpg

Ace Combat 7 در نمایشگاه PSX 2015 و در 20امین سالگرد سری Ace Combat معرفی شد و طبق معمول توسط Project Ace ساخته و توسط Bandai Namco Entertaiment عرضه می شود. در این شماره ما شاهد بازگشت Ace Combat به دنیای Strangereal را هستیم. این شماره برای اولین بار از Unreal Engine 4 استفاده می کند و توسط هدست Playstation VR هم پشتیبانی می شود. بازی دارای Campaign و Online Multiplayer هست و می توانید اسکرین شات های بازی را با وضوح 4K و Teaser Trailer بازی را از لینک های زیر مشاهده کنید.
هواپیماهای معرفی شده:
F-22A Raptor
Su-30MKII Flanker
F/A-18F Super Hornet

Ace Combat 7 PSX 2015 Teaser Trailer

آخرین ویرایش:

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
داداش نسل قبل فقط رو ایکسباکس اومده بود خیلی هم بازی باحالی بود. اگرچه تعداد جنگنده ها کمتر بود ولی گرافیک خوبی داشت.نسخه جانبی برا ps3 اومد.هیچ خبری هم از شماره جدیدش نیست دیگه :((
نسخه 6 برای ps3 کامل من دارمش

• Like
Reactions: WAR.Wolf1

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
سلام دوستان، مدت زیادی گذشته از آخرین AC....
احتمالا با خیر شدید که تاریخ دقیق انتشار بازی Ace Combat 7 مشخص شد 18 ژانویه (28 دی ماه)
نسخه PC هم یک ماه بعدش میاد.
قیمتش هم در استور پلی استیشن 60 دلار هست که اگه پیش خرید کنید ace combat 5 هم هدیه می گیرید (کاربران xbox one هم ace combat 6 هدیه میگیرید)
من که خیلی هیجان زدم چیزی نمونده به عرضه بازی....

• Like
Reactions: x-x

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
سلام دوستان، مدت زیادی گذشته از آخرین AC....
احتمالا با خیر شدید که تاریخ دقیق انتشار بازی Ace Combat 7 مشخص شد 18 ژانویه (28 دی ماه)
نسخه PC هم یک ماه بعدش میاد.
قیمتش هم در استور پلی استیشن 60 دلار هست که اگه پیش خرید کنید ace combat 5 هم هدیه می گیرید (کاربران xbox one هم ace combat 6 هدیه میگیرید)
من که خیلی هیجان زدم چیزی نمونده به عرضه بازی....

من خیلی بازی های سبک پرواز رو دوست دارم، این سری رو بازی نکردم، گیم پلی شون چطوره؟؟ الان همین نسخه جدید سیمولیشنه یا آرکیده محضه؟! شخصا خیلی دوست دارم تا جایی که گیم پلی سخت نشه بازی نزدیک به واقعیت باشه.

• Like
Reactions: x-x and WAR.Wolf1

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
من خیلی بازی های سبک پرواز رو دوست دارم، این سری رو بازی نکردم، گیم پلی شون چطوره؟؟ الان همین نسخه جدید سیمولیشنه یا آرکیده محضه؟! شخصا خیلی دوست دارم تا جایی که گیم پلی سخت نشه بازی نزدیک به واقعیت باشه.
سری ایس کامبت از قدمی ترین شبیه سازهای هواپیماس، گیم پلی در سری های اصلی روالش همیشه حفظ شده و بهتر شده. این بازی شبیه سازه کاملا واقعی که نیست.... ولی آرکید محض هم نیست
بالانس خوبی داره که به هیچ وجه خسته نمیکنه آدمو، داستان و مرحله های مهیجی داره، تا الان که موسیقی سری بازی حرف نداشته، میتونی صحبت خلبان های دشمن گوش کنی که از هم شکایت می کنن، دیالوگ های پر معنایی داخل بازی هست
البته اینم بگم این بازی در یک دنیای خیالی ساخته شده یعنی اسم کشور ها و مرز بندی ها فرق میکنه، ولی اکثر هواپیماها و اسلحه ها واقعی هستن

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
سری ایس کامبت از قدمی ترین شبیه سازهای هواپیماس، گیم پلی در سری های اصلی روالش همیشه حفظ شده و بهتر شده. این بازی شبیه سازه کاملا واقعی که نیست.... ولی آرکید محض هم نیست
بالانس خوبی داره که به هیچ وجه خسته نمیکنه آدمو، داستان و مرحله های مهیجی داره، تا الان که موسیقی سری بازی حرف نداشته، میتونی صحبت خلبان های دشمن گوش کنی که از هم شکایت می کنن، دیالوگ های پر معنایی داخل بازی هست
البته اینم بگم این بازی در یک دنیای خیالی ساخته شده یعنی اسم کشور ها و مرز بندی ها فرق میکنه، ولی اکثر هواپیماها و اسلحه ها واقعی هستن
از امثال HAWX 2 و اینا بهتره دیگه؟ راستش با اون خیلی حال نکردم، یه ویدئوی گیم پلی از بازی دیدم گرافیک فوق العاده بود ولی خیلی مکانیزم های خود بازی رو نشون نداده بود

• Like

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
جالبه مث این میمونه شما اپن ورلد ماشین دوست داشته باشی جی تی ای بازی نکرده باشی.

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با درود
همیطور که دوستان گفتن بازی در حد لالیگاست
من خودم تمام نسخه هاشو بازی کردم از شماره 1 تا آخری که برای PS3 اومد
به نظر من در حد خودش عالیه

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
از امثال HAWX 2 و اینا بهتره دیگه؟ راستش با اون خیلی حال نکردم، یه ویدئوی گیم پلی از بازی دیدم گرافیک فوق العاده بود ولی خیلی مکانیزم های خود بازی رو نشون نداده بود
هاکس بازیه خوبیه (شماره یکش رو ترجیح میدم) ولی به پایه ایس کامبت نمیرسه. اگه بخوایم با ace combat 6 که دو سال قبل اون ساخته شده بود مقایسه کنیم متوجه این برتری میشیم ، ولی حیف که AC6، انحصار ایکس باکس هست...
در مورد مکانیسم جدید هم، من تو دموی بازی گزینه aircraft tree دیدم که تو نسخه قبل چیزه باحالی بود. میشد اونجا عملکرد هواپیماها و موشک ها و بمب هاشون رو آپگرید کرد تا 20 level
یه بخش جداگانه هم فک کنم واسه VR قرار دادن
اینم تریلر VR

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
جالبه مث این میمونه شما اپن ورلد ماشین دوست داشته باشی جی تی ای بازی نکرده باشی.
دلیلش اینه که 15 سال پیش یه شاهکاری به اسم Janes's USAF رو تجربه کردم و بعد ازون دیگه هیچ بازی تو این سبک نتونست حتی 1 درصد راضیم کنه تا اینکه کلا بیخیال این سبک شدم!

screenshot-de-jane-s-combat-simulations-usaf-para-pc-37508.jpg
خدا بود این بازی، فوق العاده همه چیزش نزدیک به واقعیت بود اما گیم پلی پرواز هواپیماهاش به سنگینی شبیه سازا نبود و اصلا اذیت نمیکرد. وقتی شما پشت رول یه هواپیمایی مثل F 117 مینشستی کاملا کندی و مانور ضعیف هواپیما رو احساس میکردی، تعداد بمب ها و موشک های قابل نصب روی هواپیماها کاملا مطابق واقیعیت بود نه مث خیلی بازی های آرکید این سبک که 100 تا موشک هوا به هوا فقط رو یه هواپیما سوار میشه! یه چند نمونه گیم پلی از AC6 دیدم اونم ظاهرا همین طور و مشابه HAWX ـه که من زیاد نمیپسندم.

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
دلیلش اینه که 15 سال پیش یه شاهکاری به اسم Janes's USAF رو تجربه کردم و بعد ازون دیگه هیچ بازی تو این سبک نتونست حتی 1 درصد راضیم کنه تا اینکه کلا بیخیال این سبک شدم!

View attachment 96059
خدا بود این بازی، فوق العاده همه چیزش نزدیک به واقعیت بود اما گیم پلی پرواز هواپیماهاش به سنگینی شبیه سازا نبود و اصلا اذیت نمیکرد. وقتی شما پشت رول یه هواپیمایی مثل F 117 مینشستی کاملا کندی و مانور ضعیف هواپیما رو احساس میکردی، تعداد بمب ها و موشک های قابل نصب روی هواپیماها کاملا مطابق واقیعیت بود نه مث خیلی بازی های آرکید این سبک که 100 تا موشک هوا به هوا فقط رو یه هواپیما سوار میشه! یه چند نمونه گیم پلی از AC6 دیدم اونم ظاهرا همین طور و مشابه HAWX ـه که من زیاد نمیپسندم.
بازی مورد نظر سیمولیشن محض هست و هر چند حرفه ای ولی از نظر تجاری موفقیت نداشته. فقط خواهشا این بازیو با آشغالای ساخت یوبیسافت (میانگین 6 نمرات) مقایسه نکنید.

آخرین ویرایش:

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA

View attachment 96059
خب هرکی یه سلیقه ای داره، شما شبیه ساز واقعی می خاین، این روزا استودیوها و ناشرها به دلیل استقبال کم، زیاد رو این پروژه ها سرمایه گذاری نمی کنن
البته شبیه سازهای خوبی درست کردن که در عین رییل استیک بودن لذت بخشن مثه IL-2 Sturmovik که ماله جنگ دوم جهانیه و Apache Air Assault که ماله هلیکوپتره. دیگه به غیر از اینه چیزه خاصی نظرمو جلب نکرد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehran3500

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
اتفاقا Jane's USAF کاملا شبیه ساز نیست (دیگه مقایسه کنید با عناوینی مثل DCS و FSX)، من خودم خیلی حوصله شبیه ساز ندارم، اون بازی تا جایی که گیم پلی رو سخت نکنه شبیه سازی کرده بود و الا خود پرواز و هدایت هواپیماها اصلا دنگ و فنگ شبیه سازا رو نداشت، اما اینکه مثلا 100 موشک رو هواپیما سوار بشه یا فیزیک و هندلینگ هواپیماها مشابه باشه توی ذوق میزنه ولی خب به هر حال توی این وضعیت همینم غنمیتیه و شخصا خیلی منتظرم تجربه ـش کنم.

• Like

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
اتفاقا Jane's USAF کاملا شبیه ساز نیست (دیگه مقایسه کنید با عناوینی مثل DCS و FSX)، من خودم خیلی حوصله شبیه ساز ندارم، اون بازی تا جایی که گیم پلی رو سخت نکنه شبیه سازی کرده بود و الا خود پرواز و هدایت هواپیماها اصلا دنگ و فنگ شبیه سازا رو نداشت، اما اینکه مثلا 100 موشک رو هواپیما سوار بشه یا فیزیک و هندلینگ هواپیماها مشابه باشه توی ذوق میزنه ولی خب به هر حال توی این وضعیت همینم غنمیتیه و شخصا خیلی منتظرم تجربه ـش کنم.
داداش برید امتحان کنید اس کومبات 2 و 3 و4 و 5 با شبیه ساز.خوشتان میاد مطمین باش. من خودم سال 5 تا گیم بیشترخوشم نمیاد بازی کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر