Multi Platform Ace Combat 7

vtw_ace.jpg

Ace Combat 7 در نمایشگاه PSX 2015 و در 20امین سالگرد سری Ace Combat معرفی شد و طبق معمول توسط Project Ace ساخته و توسط Bandai Namco Entertaiment عرضه می شود. در این شماره ما شاهد بازگشت Ace Combat به دنیای Strangereal را هستیم. این شماره برای اولین بار از Unreal Engine 4 استفاده می کند و توسط هدست Playstation VR هم پشتیبانی می شود. بازی دارای Campaign و Online Multiplayer هست و می توانید اسکرین شات های بازی را با وضوح 4K و Teaser Trailer بازی را از لینک های زیر مشاهده کنید.
هواپیماهای معرفی شده:
F-22A Raptor
Su-30MKII Flanker
F/A-18F Super Hornet

Ace Combat 7 PSX 2015 Teaser Trailer

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
خب برگشته به 5 مثل اینکه. برج (Orbital) که مربوط به Osea هستش
طرف مقابل هم که باهاشون میجنگید پرچم Erusia (اروسیا) رو داشتن:

• Like
Reactions: WAR.Wolf1

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
خب برگشته به 5 مثل اینکه. برج (Orbital) که مربوط به Osea هستش
طرف مقابل هم که باهاشون میجنگید پرچم Erusia (اروسیا) رو داشتن:

البته تا الان تو داستانش خبری از Orbital Elevator ها نبود و توی Electrosphere هم یادم نمیاد. یک badge هم با شکل همین Lighthouse ( اسم Orbital Elevator ) و با اسم ISEV وجود داره که البته میتونه اسم شرکتی باشه که مسئول راه اندازی و نگهداری lighthouse هست. خیلی هم جالبه که Erusia بعد از شکستش در برابر ISAF در Ace Combat 04 دوباره بخواد اونم به Osea که یک اقیانوس اونطرفتر هست حمله کنه. به احتمال زیاد داستانش بین Ace Combat X: Skies of Deception و Ace Combat 3: Electrosphere (سالهای 2020 تا 2040 ) هست.

آخرین ویرایش:
  • Like

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
البته تا الان تو داستانش خبری از Orbital Elevator ها نبود و توی Electrosphere هم یادم نمیاد. یک badge هم با شکل همین Lighthouse ( اسم Orbital Elevator ) و با اسم ISEV وجود داره که البته میتونه اسم شرکتی باشه که مسئول راه اندازی و نگهداری lighthouse هست. خیلی هم جالبه که Erusia بعد از شکستش در برابر ISAF در Ace Combat 04 دوباره بخواد اونم به Osea که یک اقیانوس اونطرفتر هست حمله کنه. به احتمال زیاد داستانش بین Ace Combat X: Skies of Deception و Ace Combat 3: Electrosphere (سالهای 2020 تا 2040 ) هست.

درسته
البته تیزر معرفی بود و ممکنه تغییر داشته باشه. ولی در هر صورت این مپ رو بذارم که بقیه هم آشنایی داشته باشن:

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
خدارو شکر انگار بازی قراره دوباره تم و فضای قشنگ عنوان های یک تا شیشو داشته باشه. سرشون از دو نسخه آخر گویا به سنگ خورده!
فقط جالبه تو این عکسا و تریلر خیلی گرافیک شبیه به شیشه, یه چیز بین گیم پلی و کات سینها.

• Like

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
[h=1]PS4 Exclusive Ace Combat 7 Goes Back to Classic[/h]
Director Kazutoki Kono announced writer Sunao Katabuchi will take care of Ace Combat 7‘s screenplay. Katabuchi-san wrote the screnplay of Ace Combat 5: The Unsung War, and also took care of the side missions in Ace Combat 4: Shattered Skies.he also confirmed that composer Keiki Kobayashi will return for the game. Kobayashi-san is the man behind the soundtrack of Ace Combat 4: Shattered Skies, Ace Combat 5: The Unsung War, Ace Combat Zero: The Belkan War, Ace Combat 6: Fires of Liberation and Ace Combat: Assault Horizon.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
من خیلی هیجان زدم از اومدن این بازی همیشه منتظرش بودم و هستم.
از بین هواپیماهای زیر کدومها تایید شدند؟
F-14D Tomcat
F/A-18D Hornet
Dassault Rafale E
Mirage 2000D
MiG-29M
MIG-35D
با تشکر...

• Like

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
من خیلی هیجان زدم از اومدن این بازی همیشه منتظرش بودم و هستم.
از بین هواپیماهای زیر کدومها تایید شدند؟
F-14D Tomcat
F/A-18D Hornet
Dassault Rafale E
Mirage 2000D
MiG-29M
MIG-35D
با تشکر...
فقط همینایی که توی تیزر تریلر و اسکرین شات ها نشون دادن و توی پست اول نوشتم.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر