AC: Unity سه برابر بزرگتر از AC: 4bf

parsa.rts

کاربر سایت
Jun 16, 2014
54
نام
پارسا
درود.

Assassins Creed: Unity فقط در شهد پاریس اتفاق خواهد افتاد ولی در مصاحبه ای که با یکی از طراحان بازی در San Diego Comic Con صورت گرفت ایشان گفتند که شهر پاریس در AC:U ب تنهایی سه برابر بزرگتر از کل مناطق AC:4 خواهد بود.

assassins_creed_unity_e3_2014_5.jpg

ایشان همچنین اعلام کردند که شما میتوانید Campaign بازی را بین ۱۵ تا ۲۰ ساعت تمام کنید ولی برای پیدا کردن جزئیات، گشتن کامل شهر و انجام دادن ماموریت های فرعی شما به ۱۰۰ ساعت بازی نیاز دارید.

یکی دیگر از موارد مثبت نبود لودینگ، قبل و بعد از کات سین ها خواهد بود.

Assassins Creed: Unity در اواخر ماه اکتبر برای PC, Xbox One, و PS4 منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
اتفاقا چیزی که باعث شده بود سری AC اینقدر جذاب بشه، داستان پیچیده و چند لایه اش بود. تو AC 4 بهمون گفته شد که هرکسی میتونه Assassin بشه، فقط کافیه لباس اساسین ها رو بپوشه و لازم نیست که از نسل اساسین ها باشه.
مگه گفته نشده بود که اساسین ها با آدم های عادی فرق دارن و سیب بهشتی تنها روی اونها اثر نمیذاره؟ اینجوری تمام داستان سری به فنا رفت =((

ولی قبول دارم که گیم پلی AC 4 خیلی خوب بود، مخصوصا کشتی نوردیش که بعد از آپ گرید کردن کشتی تازه جذاب میشد

اقا شنیدم ادوارد از نوادگان اتزیو بود ! یادم نیست کجا خوندم ولی ادوارد دیگه اساسین واقعی میشه از بچگی هم هایتام رو برای اساسین بودن تعلیم میده

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
اتفاقا چیزی که باعث شده بود سری AC اینقدر جذاب بشه، داستان پیچیده و چند لایه اش بود. تو AC 4 بهمون گفته شد که هرکسی میتونه Assassin بشه، فقط کافیه لباس اساسین ها رو بپوشه و لازم نیست که از نسل اساسین ها باشه.
مگه گفته نشده بود که اساسین ها با آدم های عادی فرق دارن و سیب بهشتی تنها روی اونها اثر نمیذاره؟ اینجوری تمام داستان سری به فنا رفت =((

ولی قبول دارم که گیم پلی AC 4 خیلی خوب بود، مخصوصا کشتی نوردیش که بعد از آپ گرید کردن کشتی تازه جذاب میشد

اساسین ها با آدم های عادی فرقی ندارن ... اون سیب بهشتی که میگی رو همشون تاثیر داشت مرحله آخر نسخه 1 اونجا که المعلم با استفاده از سیب تمام اساسین ها رو کنترل میکنه حتی الطائر هم انجام داد و یکجا خشکش کرد یا تو نسخه دوم بعد از اینکه رودریگو بورجا سیب رو از اتزیو میگیره بعد با اون عصاش که توش سیب قرار داشت اتزیو رو از زمین بلند میکنه یا تو نسخه 3 دی ال سی واشنگتن اونجا که واشنگتن کانر رو با استفاده از سیب پرتش میکنه .... اساسین مثل آدم های معمولی اند فقط طوری آموزش میبینن که یک جنگجوی حرفه ای بشن

با توجه به تریلری که اومده سبک مبارزاتش تقریبا مثل 4 هست ولی یکم سخت تر ولی باید از نسخه 1 و 2 هم کمک بگیرن

یوبی سافت چند وقت پیش دو تا تریلر داده بود که یکیش بازیو نشون میداد یکی هم داستان بازی رو بازگو میکرد که تو اون تریلر آخرش یک نفر رو نشون میده با یک ماسک طلایی که کچل هم بود اگه دیده باشین که همه از جمله شاه رو کنترل میکرد که فکر کنم دشمن اصلی ما باشه

یک چند روز بعد از E3 یک ویدئو از روند ساخت بازی IGN منتشر کرد که توش همین یارو کچله هم توش بود با توجه به رفتاری که دیدم از نظر خودم بیشتر شبیه چزره بورجا بود ( این نظر خودم هست )

یادمه قبل از معرفی این نسخه از کارگردان نسخه 4 پرسیدند : ( که آیا تو این نسخه کشتی هست یا نه ) اون هم گفت نه ولی یک چیز بهتر هست حالا شاید اسب نباشه ولی حتما یک چیز خوب هست

مطمئن باشید شهر پاریس یکنواخت کسل کننده نیست ..;)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
شماره 4 خفن ترین نسخه ی سری بود؟ :d حالا من کاری به سایتا ندارم ولی کلا هیچ شکی نیست که بهترین نسخه ی سری ACII بود :d
ACIV بازی خیلی خوبی بود ولی سری AC رو کاملا به حاشیه برد و به دو قسمتش تقسیم کرد. یعنی کاری که ACIII شروع کرده بود رو تکمیل کرد :d
AC:U خیلی بیشتر به سه گانه ی ezio شباهت داره تا ACIII و ACIV, امیدوارم بتونن یه AC درست حسابی بسازن نه یه PC :d
آره! ACII که هیچ شکی درش نیست!
اینکه IV هم کلا از سری دور شده بود کاملا مشخصه اما از نظر جذابیت و ... خداییش از AC Brotherhood به بعد سطح بالاترین نسخه سری بود! Revelation که اومد افت داشت بعضیا گله کردن! III که حال بیشترا رو گرفت! AC IV دوباره سری رو به اوج کشوند حالا با وجود اینکه زیاد به نسخه های قدیمی شباهت نداشت اما اینقد محبوب شد و جایزه درو کرد که دوباره بیشترا از جمله خودم به این سری امیدوار شدیم :x

این نسخه هم بنظرم تمام نسخه های قبلی رو در خودش جای داده و از همه نظر تکمیل هست فقط به یک طراحی مرحله و داستان و شخصیت پردازی درست حسابی (نه مثل کانر و ACIII و ...) نیاز داره تا دوباره شاهکار بشه! بنظر من AC IV هم شاهکار بود اما خودش یک بازی جداگونه محسوب میشد و وفادار به سری نبود!

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
آره! ACII که هیچ شکی درش نیست!
اینکه IV هم کلا از سری دور شده بود کاملا مشخصه اما از نظر جذابیت و ... خداییش از AC Brotherhood به بعد سطح بالاترین نسخه سری بود! Revelation که اومد افت داشت بعضیا گله کردن! III که حال بیشترا رو گرفت! AC IV دوباره سری رو به اوج کشوند حالا با وجود اینکه زیاد به نسخه های قدیمی شباهت نداشت اما اینقد محبوب شد و جایزه درو کرد که دوباره بیشترا از جمله خودم به این سری امیدوار شدیم :x

این نسخه هم بنظرم تمام نسخه های قبلی رو در خودش جای داده و از همه نظر تکمیل هست فقط به یک طراحی مرحله و داستان و شخصیت پردازی درست حسابی (نه مثل کانر و ACIII و ...) نیاز داره تا دوباره شاهکار بشه! بنظر من AC IV هم شاهکار بود اما خودش یک بازی جداگونه محسوب میشد و وفادار به سری نبود!
نمیدونم چرا همه میگن ادوارد اساسین واقعی نبود :d
باو ادوارد اساسین میشه حتی به هایتام رو از بچگی تعلیم میده تا اساسین شه :d

mohammadmahdi

کاربر سایت
Aug 30, 2011
92
نام
salar
نمیدونم چرا همه میگن ادوارد اساسین واقعی نبود
:d

باو ادوارد اساسین میشه حتی به هایتام رو از بچگی تعلیم میده تا اساسین شه
آخرش که شد تمپلر بچه نمک نشناس

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
آخرش که شد تمپلر بچه نمک نشناس

اره خب به خاطر رفقای ناباب :d

ببین وقتی ادوارد میمیره یه تمپلار به مادرش میگه بچه رو یده دست من ازش نگهداری میکنم مادرش هم قبول میکنه و اون تمپلاره هایتام رو به روش تمپلار ها تربیت میکنه

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
Assassin's Creed VI تائید میشه میگن سه برابره Unity وسعت داره و این روال ادامه داره:|...به شخصه با یک بازی درابعاد کوچکتر و جزئیات درگیر کننده تر بیشتر حال میکنمl-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر