AC: Unity سه برابر بزرگتر از AC: 4bf

parsa.rts

کاربر سایت
Jun 16, 2014
54
نام
پارسا
درود.

Assassins Creed: Unity فقط در شهد پاریس اتفاق خواهد افتاد ولی در مصاحبه ای که با یکی از طراحان بازی در San Diego Comic Con صورت گرفت ایشان گفتند که شهر پاریس در AC:U ب تنهایی سه برابر بزرگتر از کل مناطق AC:4 خواهد بود.

assassins_creed_unity_e3_2014_5.jpg

ایشان همچنین اعلام کردند که شما میتوانید Campaign بازی را بین ۱۵ تا ۲۰ ساعت تمام کنید ولی برای پیدا کردن جزئیات، گشتن کامل شهر و انجام دادن ماموریت های فرعی شما به ۱۰۰ ساعت بازی نیاز دارید.

یکی دیگر از موارد مثبت نبود لودینگ، قبل و بعد از کات سین ها خواهد بود.

Assassins Creed: Unity در اواخر ماه اکتبر برای PC, Xbox One, و PS4 منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
WTF ??? :0
شماره 4 به گفته اکثر سایتا خفن ترین شماره تو کل سری بود.
شماره 4 خفن ترین نسخه ی سری بود؟ :d حالا من کاری به سایتا ندارم ولی کلا هیچ شکی نیست که بهترین نسخه ی سری ACII بود :d
ACIV بازی خیلی خوبی بود ولی سری AC رو کاملا به حاشیه برد و به دو قسمتش تقسیم کرد. یعنی کاری که ACIII شروع کرده بود رو تکمیل کرد :d
AC:U خیلی بیشتر به سه گانه ی ezio شباهت داره تا ACIII و ACIV, امیدوارم بتونن یه AC درست حسابی بسازن نه یه PC :d

mohammadmahdi

کاربر سایت
Aug 30, 2011
92
نام
salar
اینکه شما سراغ مراحل فرعی و گنج ها و قلعه ها و ... نمیرید دلیل نمیشه که به درد نخور باشه!
مسیر های ACIII قلعش کجا بود 200 گنج پیدا کنی چه جذابیتی داره

-من فقط دوست دارم تو Unity داستان معما گونه سری برگرده و واقعا ادمو میخکوب کنه + گیم پلی جذاب مثل BF

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
آخه وسعت AC IV همچین وسعت بدرد بخوری هم نبود، نصف محیط ها تقریبا یک شکل بودن درست انگار یک شهر رو درست کردن هی از روش کپی کردن و فقط جای ساختمونا رو عوض کردن.
به شخصه AC 2 رو محیطش رو بهتر و متنوع تر از AC IV میدونم هرچند کلا AC IV همه چی بود بجزء AC . . .
یک سری مراحل غار گردی و . . . توی AC R بود که خیلی چالش بر انگیز بودن، امیدوارم مراحل مثل اون برگرده.

اگه جای محیط های چند صد برابر بیان و محیط های متنوع بزارن خیلی جالب تره،وگرنه یک جنگل بزارن چند صد کیلومتر که همه اش شبیه همه، هرچی هم بخوای بازیو کامل تموم کنی از محیط تکراری خسته و زده میشی ! AC III و AC IV دقیقا این مشکل تکراری بودن رو داشتن!

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
چه شود

ما که همون ماموریت اصلی رو میریم

- - -ویرایش - - -

آخه وسعت AC IV همچین وسعت بدرد بخوری هم نبود، نصف محیط ها تقریبا یک شکل بودن درست انگار یک شهر رو درست کردن هی از روش کپی کردن و فقط جای ساختمونا رو عوض کردن.
به شخصه AC 2 رو محیطش رو بهتر و متنوع تر از AC IV میدونم هرچند کلا AC IV همه چی بود بجزء AC . . .
یک سری مراحل غار گردی و . . . توی AC R بود که خیلی چالش بر انگیز بودن، امیدوارم مراحل مثل اون برگرده.

اگه جای محیط های چند صد برابر بیان و محیط های متنوع بزارن خیلی جالب تره،وگرنه یک جنگل بزارن چند صد کیلومتر که همه اش شبیه همه، هرچی هم بخوای بازیو کامل تموم کنی از محیط تکراری خسته و زده میشی ! AC III و AC IV دقیقا این مشکل تکراری بودن رو داشتن!

AC BF حرف نداشت و محیط هاش محسور کننده بود و با هم تفاوت های زیادی داشت و آبروی این سری رو حفظ کرد و رنگ بندی بسیار زیبایی داشت

کلا محیطهای استوایی خیلی عالی هستند

- - -ویرایش - - -

یه دست به سر و روی سیستم مبارزاتش بکشن هیچی نمیخوایم به خدا ! :|

مبارزاتش خوبه

کمی معمایی ترش بکنند عالی می شه

- - -ویرایش - - -

من که از شماره 4 حالم بهم خورد اصلش همون قسمت 2 بود بعدش هرچی داد به من نچسبید ولی این یکی رو خیلی بهش امید دارم

بهترین شماره همون 4 هست

آدم با اون محیط و فضا خیلی حال می کرد خیلی

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
چه شود

ما که همون ماموریت اصلی رو میریم

- - -ویرایش - - -

AC BF حرف نداشت و محیط هاش محسور کننده بود و با هم تفاوت های زیادی داشت و آبروی این سری رو حفظ کرد و رنگ بندی بسیار زیبایی داشت

کلا محیطهای استوایی خیلی عالی هستند

- - -ویرایش - - -

مبارزاتش خوبه

کمی معمایی ترش بکنند عالی می شه

- - -ویرایش - - -

بهترین شماره همون 4 هست

آدم با اون محیط و فضا خیلی حال می کرد خیلی

از کی تا حالا معیار انتخاب یک نسخه از یک فرانچیز شده محیط و فضا؟ بازی از سبک اصلی دور شده بود من که بازی میکردم اصلا احساس نکردم دارم AC بازی میکنم بهترین شماره همون نسخه 2 بود همینطور که داره میاد به این سمت از اون سبک اصلی دورتر میشه حالا این یونیتی خیلی امیدوار کننده به نظر میرسه
کاری هم به که این که سایت ها چی گفتن و باقی بچه ها چی میگن ندارم ... کل نسخه 4 شده بود کشتی رانی و ماجراهای دزدان دریایی هرکی AC باز باشه نسخه 4 به عنوان یک AC واقعی بهش حال نمیده. تمام

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
4 خوب بود! ولی بهترین نسخه از هر نظر 2 بود. از نظر داستان هم یک سر گردن از بقیه بالاتر بود و................. حوصله توضیح بیشتر ندارم! فکت:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
دقیقا من سر ac های قبلی خابم میبرد و به جز شماره 2 هیچکودوم رو تا آخرش نتونستم برم ولی شماره 4 تمام چیزایی که باع- میشد من حوصلم سر بره رو حذف کرده بود و چیزای خیلی باحالی اضافه کرده بود. امیدوارم یونیتی هم ادامه همین روند باشه. حالا داستان به کنار من 4 رو بهترین شماره تو سری میبینم. ولی هیچکس اتزیو نمیشه اونو قبول دارم.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
دقیقا من سر ac های قبلی خابم میبرد و به جز شماره 2 هیچکودوم رو تا آخرش نتونستم برم ولی شماره 4 تمام چیزایی که باع- میشد من حوصلم سر بره رو حذف کرده بود و چیزای خیلی باحالی اضافه کرده بود. امیدوارم یونیتی هم ادامه همین روند باشه. حالا داستان به کنار من 4 رو بهترین شماره تو سری میبینم. ولی هیچکس اتزیو نمیشه اونو قبول دارم.
اتفاقا چیزی که باعث شده بود سری AC اینقدر جذاب بشه، داستان پیچیده و چند لایه اش بود. تو AC 4 بهمون گفته شد که هرکسی میتونه Assassin بشه، فقط کافیه لباس اساسین ها رو بپوشه و لازم نیست که از نسل اساسین ها باشه.
مگه گفته نشده بود که اساسین ها با آدم های عادی فرق دارن و سیب بهشتی تنها روی اونها اثر نمیذاره؟ اینجوری تمام داستان سری به فنا رفت =((

ولی قبول دارم که گیم پلی AC 4 خیلی خوب بود، مخصوصا کشتی نوردیش که بعد از آپ گرید کردن کشتی تازه جذاب میشد

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اتفاقا چیزی که باعث شده بود سری AC اینقدر جذاب بشه، داستان پیچیده و چند لایه اش بود. تو AC 4 بهمون گفته شد که هرکسی میتونه Assassin بشه، فقط کافیه لباس اساسین ها رو بپوشه و لازم نیست که از نسل اساسین ها باشه.
مگه گفته نشده بود که اساسین ها با آدم های عادی فرق دارن و سیب بهشتی تنها روی اونها اثر نمیذاره؟ اینجوری تمام داستان سری به فنا رفت =((

ولی قبول دارم که گیم پلی AC 4 خیلی خوب بود، مخصوصا کشتی نوردیش که بعد از آپ گرید کردن کشتی تازه جذاب میشد
خوب منم گفتم دیگه اگه داستان رو بزاریم کنار AC4 بهترین تو سری هست :D

ولی از لحاظ داستان ضعیف تر از قبلی ها بود (از 3 بهتر بود :D)

پ.ن: البته خودشونم داستان از دستشون در رفته :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر