AC: Unity به شکلی ایده‌آل، از قدرت‌های Xbox One و PS4 بهره خواهد برد

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad

به نظر می‌رسد AC: Unity قصد دارد به صورت جدی این سری را وارد نسل هشتم کنسول‌ها کند و البته استفاده‌ای ایده‌آل از توانایی‌های این کنسول‌ها داشته باشد. اخیرا Yves Guillemot -مدیر عامل یوبی‌سافت- در مصاحبه اخیر خود در بلاگ رسمی این شرکت به این موضوع اشاره داشته و گفته است: «مردم از آنچه که در AC: Unity دیده‌ اند، شگفت‌زده شده‌اند.»

Y.Guillemot اشاره‌ای دقیق‌تر داشته و در ادامه گفته است:

AC: U از توانایی‌هایی نسل جدید کاملا بهره می‌برد و نمایشی حقیقی را، از آنچه که این کنسول‌ها می توانند انجام دهند، به اجرا در ‌می آورد و البته بازیکن‌ها و مردم نسبت به آن شگفت زده می‌شوند. آن‌ها (مردم) انتظار نداشتند که این کنسول‌ها بتوانند چنین کیفیتی را در زمینه گرافیک و انیمیشن ارایه دهند و به همین ترتیب، از تعداد زیاد افرادی که می‌توانند در جریان بازی در محیط بازی حرکت داشته باشند (اشاره به نمایش‌های بازی). تمامی این موارد به این سری کمک می ‌کند که شروع جدیدی با امکاناتی متفاوت، داشته باشد.

تا پیش از این مورد و صحبت‌های مدیرعامل یوبی‌سافت، سازندگان CoD: Advanced Warfare بیان کرده بودند که با توجه به فرصت سه ساله‌ای که در اختیار آن‌ها بوده است، AW هم از قدرت‌های PS4 و Xbox One به صورت کامل بهره خواهد برد و نمایشی قدرتمند خواهد داشت.

امیدواریم که هر دو سازنده، سر قول و قرار‌های خود بمانند و بازی‌هایشان هنگام عرضه، به خوبی نمایش‌های آن‌ها باشد.

AC: Unity در 28 اکتبر 2014 ( 6 آبان 1393 ) برای کنسول‌های Xbox One، PS4 و PC، عرضه خواهد شد.

منبع

Last edited by a moderator:

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
بی اغراق میگم، وقتی اون تعداد npc با اون گرافیک رو تو محیط دیدم داشتم سکته میکردم! من نمی تونم درک کنم این همه npc متفاوت چطور پردازش شدند!

ترن 10 قبل از عرضه XO گفت که از 100% قدرت کنسول استفاده میکنه :|
پردازش اون همه NPC با اون هوش مصنوعی پشمکی که براش گذاشته شده توی نسل جدید اصلا سخت نیست ! توی یک بازی 20 تا NPC قرار داده میشه که کل حافضه یک دستگاه رو پر میکنه ولی توی یک بازی دیگه با 1000 NPC بازم حافضه دستگاه پر نمیشه ! قضیه ای که برای AS:UNITY اتفاق افتاده همین قضیه 1000 NPC _ه
به نظرم خودم بازی اصلا گرافیک WOW ای نداشت ولی خب بازم خیلی پیشرفت کرده بود.
بحث از دانگرید division شد که باید بگم این بازی دانگرید نشده بود و اون حس دانگرید که درست هم هست به نظر خودم بخاطر اجرا شدن بازی روی XB1 بوده.
توی تریلر کیفیت تکسچرا و AA و IQ افت داشته البته به صورت محسوس !

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
پردازش اون همه NPC با اون هوش مصنوعی پشمکی که براش گذاشته شده توی نسل جدید اصلا سخت نیست ! توی یک بازی 20 تا NPC قرار داده میشه که کل حافضه یک دستگاه رو پر میکنه ولی توی یک بازی دیگه با 1000 NPC بازم حافضه دستگاه پر نمیشه ! قضیه ای که برای AS:UNITY اتفاق افتاده همین قضیه 1000 NPC _ه
به نظرم خودم بازی اصلا گرافیک WOW ای نداشت ولی خب بازم خیلی پیشرفت کرده بود.
یک هزارم این تعداد npc تو محیط شهری نسخه های قبل رو فریم شدیدا تاثیر میزاره، دقیقا همین هوش مصنوعی پشمکی ها! حالا اون گرافیک فوق العاده و اون محیط بزرگ بعلاوه 1000 npc متنوع مسلما پردازش به شدت سنگین تری رو میطلبه!
گرافیک بازی هم پیشرفت نکرده، بلکه کلا متحول شده و به شدت واقع گرایانه تر به نظر میرسه، فکر میکنم موتور بازی تغییر کرده باشه.

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
فکر میکنم موتور بازی تغییر کرده باشه
نه انجین بازی همون AnvilNext هستش که برای ساخت AC 3 و AC 4 Black Flag هم بکار برده شده (حالا شاید نسخه آپگرید/بهبود یافتش برای AC Unity استفاده شده باشه ولی در اصل همون انجینه)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
یک هزارم این تعداد npc تو محیط شهری نسخه های قبل رو فریم شدیدا تاثیر میزاره، دقیقا همین هوش مصنوعی پشمکی ها! حالا اون گرافیک فوق العاده و اون محیط بزرگ بعلاوه 1000 npc متنوع مسلما پردازش به شدت سنگین تری رو میطلبه!
گرافیک بازی هم پیشرفت نکرده، بلکه کلا متحول شده و به شدت واقع گرایانه تر به نظر میرسه، فکر میکنم موتور بازی تغییر کرده باشه.
نه موتور همون Anvil Next هست و بهینه شده! از نسخه اول تغییری نکرده! فقط Anvil بوده که هی بهینه میشده!
سر ACIII متحول شد ولی توی این نسخه هم خیلی گرافیک بهتر شده!

لود کردن اون همه NPC با چهره های متفاوت هم خودش قدرت بالا رو نشون میده که از ACIII به بعد اومد توی انجین!

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
نه موتور همون Anvil Next هست و بهینه شده! از نسخه اول تغییری نکرده! فقط Anvil بوده که هی بهینه میشده!
سر ACIII متحول شد ولی توی این نسخه هم خیلی گرافیک بهتر شده!

لود کردن اون همه NPC با چهره های متفاوت هم خودش قدرت بالا رو نشون میده که از ACIII به بعد اومد توی انجین!
آره. این همه NPC چیز خیلی جدیدی نیست. تو ACIII هم صحنه های جنگ داشتیم 1000-2000 نفری می شدن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر