AC III | XBLX Multiplayer

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
357_3478assassinscreedii.jpg

سلام بر دوستان بازیسنتری.

هدف از احداث تاپیک این بود ، دوستانی که قصد آنلاین بازی کردن دارن در این تاپیک گیمر تگشون رو قرار بدن تا با هم سره ساعت های معین قرار بذاریم و بازی کنیم. برای آشنایی با مُد ها و ... به تاپیک http://forum.bazicenter.com/thread67682/ مراجعه کنید.

پ.ن: قبل از همه یک سوالی داشتم.میخواستم ببینم برای آنلاین پس گرفتن که ما نمیتونیم چیز پی ان شیر کنیم باید چه کنیم؟

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
اقا کسی نیس درست حسابی بگه این بازی پوينت ميخاديا نمیخواد؟؟؟
یکی میگه بازی فری ه یکی دیگه میگه أنلاين پس ميخاد ای بابا ميخاد یا نميخادط؟؟

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
من فکر کنم داشته برداشتن... من خودم قبل از ریلیز بازی تو خود ایکس باکس uplay pass رو با قیمت 800 پوینت دیده بودم و تو توضیحاتشم نوشته بود برای استفاده از مولتی بازیه. ولی الان رفتم هرچی گشتم همچین چیزی تو ایکس باکس نبود. البته من از داخل خود بازی نرفتم. اونایی که میرن تو بازی قسمت مولتی بهتون نمیگه uplay pass بخرید؟ اگر میگه تو توضیحاتش چی گفته؟ البته یه season pass هست که 2400 پوینته و مربوط به dlc های آینده ی بازیه.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
من فکر کنم داشته برداشتن... من خودم قبل از ریلیز بازی تو خود ایکس باکس uplay pass رو با قیمت 800 پوینت دیده بودم و تو توضیحاتشم نوشته بود برای استفاده از مولتی بازیه. ولی الان رفتم هرچی گشتم همچین چیزی تو ایکس باکس نبود. البته من از داخل خود بازی نرفتم. اونایی که میرن تو بازی قسمت مولتی بهتون نمیگه uplay pass بخرید؟ اگر میگه تو توضیحاتش چی گفته؟ البته یه season pass هست که 2400 پوینته و مربوط به dlc های آینده ی بازیه.
میشه uplay pass خرید ولی اجباری نیست و میشه بدون اون هم بازی کرد.
دوستان بیان خودشون میبینن.
مولتی ـش هم خیلی قشنگ و اعتیاد آوره.فقط یکم میگذره تا کامل یاد بگیرین.

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
من این بازيو برنرمكسشو ندارم , لازمه برا لايو برنرمكسشو بگيرم؟؟

ضمنا من از میلاد اره (miladsa تشتشکر میکنم یکی از معدود با معرفتاي این فرومه...

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
آنلاین پس به هیچ وجه نمیخواد،فقط season pass داره که یجواریی مثل season ticket فیفا و premium بتلفیلده که بدون اون هم میشه بازی کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر