PlayStation Abandoned

AB.png

توسعه دهنده: Blue Box Game Studios
ناشر: Blue Box Game Studios
سبک: open world\first-person horror
پلتفرم: PS5,PC
تاریخ انتشار: اواخر 2021​

چندی پیش استودیو هلندیه کوچک اما جاه طلب, بلوباکس از اولین عنوان خود با نام Abandoned یا رها شده به صورت انحصاری برای کنسول Playstation5 رونمایی کرد تا توانایی های دستگاه جدید سونی را به نمایش بگذارد.

رها شده عنوانی سینمایی به سبک اول شخص ترسناک است که شامل محیطی باز و پرجزئیات به همراه گرافیک photorealistic یا واقع گرایانه میشود.

شما در نقش جیسون لانگفیلد بازی میکنید مردی که در جنگلی عجب بهوش آمده و هیچ خاطره ای از اینکه چطور از آنجا سردرآورده ندارد اما زود میفهمد که دزدیده شده و برای اهداف شومی به این جنگ آورده شده است و از این رو تلاش میکند که زنده بماند و از این جنگل بگریزد.

براساس اطلاعات داده شده:

1. علاوه بر گرافیک واقعه گرایانه تمرکز گیم پلی نیز برروی واقع گریاییست

2. برای مثال اگر جیسون خسته شود یا بترسد دقت در هدف گیریش بهم خواهد ریخت

3. به گفته کارگردان شلیک کردن در این بازی برخلاف بسیاری از شوترها کاملا واقع گرایانه و آهسته هست و از این رو پلیر برای زنده ماندن باید فکر کرده و تاکتیکی عمل کند.

4. بازی از قابلیت های پلی استیشن5 از جمله ویژگی های دوال سنس و 3D Audio استفاده میکند.

5. بلوباکس همچنان در حال گره گشاییه قابلیت های PS5 است و باور دارد که قدرت این کنسول به تیم توسعه تواناییه استفاده از تکنولوژیه موشن کپچر با کیفیت داده است.

6. بازی به صورت 60 فریم و رزولوشن 4K اجرا خواهد شد.

7. Unreal Engine.

8. میتوانید تریلرهای بازی را با App جدیدی برروی PS5 خود به صورت Real Time تماشا کنید.

رها شده برای عرضه در سه ماه آخر سال 2021 در نظر گرفته شده است.

...
تصاویر

abandoned-playstation-5-ps5-1.original.jpg

آخرین ویرایش:

H&M

کاربر سایت
Jul 20, 2021
263
خوب الان با چيزهايي كه ليك شده من دوست داشتم يه چندتا اسكرين از خود بازي ببينم و تريلر هم مي بود عالي بود تا ميشد بهتر نظر داد.

فضاي بازي جالبه و اگه بتونن گان پلي رو هندل كنن و حالت تكراري بخودش نگيره و زمان بازي رو هم طولاني نكنن (زير ١٠ ساعت) بنظرم متاي بالاي ٨٠ رو مياره و تجربه جالبي هم ميشه

البته نظرات من بر مبناي اطلاعات پست اول هست و ممكنه خيلي چيزهاش درست نباشه
ولي سبك بازي براي من جالبه

• Like
Reactions: kamyy

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,566

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,610
اپ بازی امروز تریلر میده, اینم زمان دقیقش که خودم نمیدونم چنده :D

Abandoned Reveals Release Time for PS5 Realtime Experience App

بالاخره امروز مشخص میشه داستان چیه, ولی حسن گفته که سبک اصلی بازی ترس نیست, و فقط المان هاش رو داره.

Abandoned developer says that Hideo Kojima rumors had a negative effect on the development process
ساعت چند؟ کجا؟

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,282
نام
علیرضا
به پیشنهاد دوستان نظرسنجی گذاشتم, 3 ساعت وقت دارید که حدس بزنید این بازی چی هست :D.
ای حال میده اولش بنویسه SH بعد حروف از هم فاصله بگیرند بعد همه جیغ و دست و هورا که یکدفعه بقیه حروف هم ظاهر میشه و میگه
Secret Horror مثلا😐

بعد تهش بگه A Hassan Kahraman Game😂

وااای اگه بشه چه انفجاری رخ بده تو نت همه جا دعوا و فحش میشه آخجون😂😂

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,263
نام
یونس
منکه نمی تونم باور کنم یک استودیو کوچیک اونم برای اولین کارش متال گیر یا سایلنت هیل بسازه :D
احتمالش زیاده که پای کوجیما وسط باشه ولی نه برای اون 2 عنوان! شاید ی عنوان جدید

• Like
Reactions: kamyy

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,566
منکه نمی تونم باور کنم یک استودیو کوچیک اونم برای اولین کارش متال گیر یا سایلنت هیل بسازه :D
احتمالش زیاده که پای کوجیما وسط باشه ولی نه برای اون 2 عنوان! شاید ی عنوان جدید
این استودیو اگه وجود خارجی داشته باشه کارش فقط ساپورت کوجیما هست :D, احتمالا دید اسمشون جالبه, گفت یه ترولی بکنم :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر