A Wizard's Lizard | PC

مارمولک جادوگر!

Developer: Lost Decade Games
Publisher: Steam
Genre: 2D Action RPG
Release Date: January 22 – 2014
Platforms: PC (Win – Linux – Mac)

title.png

بالاخره پس از مدتها شبیه ترین بازی به بازی پرطرفدار The Binding of Isaac منتشر شد. A Wizard's Lizard یک بازی دو بعدی با دوربین ایزومتریک است که دارای المانهای یک بازی RGP نیز هست. شما نقش مارمولک جادوگر را بازی می کنید. جادوگر توسط شیطان به اسارت گرفته شده و حال شما باید با موجودات اهریمنی مثل زامبی ها, خفاش ها و چندین و چند غول بی شاخ و دم مبارزه کرده و خود را به جادوگر رسانده و او را آزاد کنید.

گرافیک بازی بصورت دوبعدیست و تم نسبتاً تاریکی دارد. اتاقهای موجود در هر مرحله بصورت رندوم ساخته می‌شوند یعنی هر بار که شما بازی را شروع می‌کنید با یک چیدمان جدید روبرو می شوید. در بعضی از اتاق‌ها صندوقچه ای وجود دارد که محتوی اسلحه ها و زره های مختلف است. همچنین اتاقهایی نیز برای خرید این موارد در مراحل وجود دارند. کنترل بازی هم با کیبورد و هم با گیم پد امکان‌پذیر است.

بازی در ابتدا کمی مشکل به نظر می‌رسد و شما باید پس از هر بار مردن, دوباره از ابتدا بازی رو شروع کنید (البته همیشه یک عدد جون اضافی هم با روح مارمولک دارید!) ولی با جمع آوری ادوات و اسلحه های جدید و کمی شانس می‌توانید بار بعدی را بهتر و آسانتر شروع کنید.

Wiki

وبسایت رسمی

تصاویر:

42 مگ

Lost.Decade.Games.A.Wizards.Lizard.v1.0.185.Retail-CORE

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: New Shredder

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
چه استقبالی! آدم کیف میکنه وقتی میبینه همه دارن از بازی حرف میزنن :bighug:

من که این چند روزه تنها بازیم شده همین Lizard. تا حالا 15 بار مردم. چند باری هم به غول آخر رسیدم ولی لامصب خیلی قویه! :D البته همونطور که تو پست اول گفتم. هر بار که بازی میکنی پول بیشتری بهت میده و اسلحه ها و زره های بهتری آزاد میشن. یعنی هر بار مامولکه قویتر میشه. باید ببینم که کی زورم به فرشته ی مرگ میرسه :p

wizardslizard1.png

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
من دانلودش کردم ولی هنوز اینستال نکردم!!
می ترسم مثل ایزاک منو از کار و زندگی بندازه :-s
--------
ویرایش : اینستال کردم، ولی بازی صدا نداره :(
بدون صدا هم نمی شه بازی کرد:( من که سر درد می گیرم!

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
چه استقبالی! آدم کیف میکنه وقتی میبینه همه دارن از بازی حرف میزنن :bighug:

[/]

انصاف داشته باش :D الان واقعاً یهویی بد موقع عرضه شد! یا حالا بهتره بگم یهویی بد موقع معرفی کردی :D من تا دانلودش کنم بتای تایتان فال خورد به کارم :D

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ویرایش : اینستال کردم، ولی بازی صدا نداره :(
بدون صدا هم نمی شه بازی کرد:( من که سر درد می گیرم!

چک کن که موارد زیر حتما آخرین ورژنشون نصب باشه:

1- درایور کارت صدا

2- DirectX

OpenAl
انصاف داشته باش :D الان واقعاً یهویی بد موقع عرضه شد! یا حالا بهتره بگم یهویی بد موقع معرفی کردی :D من تا دانلودش کنم بتای تایتان فال خورد به کارم :D

پس همش تقصیر تایتانه :p

در ضمن یجوری میگی "تا دانلودش کنم..." که هر کی ندونه فکر میکنه 7 گیگ حجمشه :d

------------------

راستی این دایی ناصر! هم خبری ازش نیست. قبلنا خیلی ایزاک دوست داشت o:-)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
بَه بَه ! The Binding of Isaac: Rebirth که معلوم نیست کِی میاد ، فعلاً بریم سراغ این تا عطش ـمون بخوابه ! :D

راستی این دایی ناصر! هم خبری ازش نیست. قبلنا خیلی ایزاک دوست داشت o:-)
ندیده بودم تاپیک رو ! :D کلاً باید هر چند وقت یه بار تاپیک های احداث شده توسط جناب raya2 رو سرچ کنم و از بازی های زیبای معرفی شده بهره ببرم ! :D

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
آقا یه لینک دانلود بدین خوب!

فرستادم برات

----------------------------

این سایت jumptogamer.com هم بهش 7.5 داده:

A Wizard’s Lizard Review

Positives
The game has a beautiful 2D art style and is the kind of Retro throwback many gamers have been crying out for. Fun, challenging and pretty unique.

Negatives
Perhaps doesn't have the life-cycle it could have done, but that will depend on you as a gamer.

Gameplay
8.0

Graphics

10

Singleplayer

7.0

Multiplayer

7.0

Longetivity

6.0

Total Score

7.5

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خب سرانجام تونستم مرگ رو شکست بدم و حالا شخصیت دوم هم آزاد شد که همون جادوگره. نسبت به مارمولک فرقش اینه که میتونه پرواز کنه و از روی تیغ ها و مواد مذاب براحتی عبور میکنه و تیر آتشی هم داره که زیاد قوی نیست تیرش. پیش بسوی شخصیت سوم :p

این هم عکس خفن جادوگر:

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
بازی رو با راهنمایی جناب raya2 نصب کردم.
من 2 تا مشکل دارم.
اول اینکه بازی فول اسکرین نمیشه.
دومیش همون اول بازی هست,وارد اتاق دوم که جادوگره هست میشم.میگه Press Space to interact.
هرچی Space میزنم هیچ اتفاقی نمی افته!

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من 2 تا مشکل دارم.
اول اینکه بازی فول اسکرین نمیشه.
دومیش همون اول بازی هست,وارد اتاق دوم که جادوگره هست میشم.میگه Press Space to interact.
هرچی Space میزنم هیچ اتفاقی نمی افته!

مشکل فول اسکرین همگانیه و من رفتم فروم بازی رو خوندم, سازنده گفته که توی اولین آپدیت قابلیت fullscreen رو اضافه میکنه.

در مورد مشکل دوم چیزی توی فروم بازی پیدا نکردم. عکسی از مشکلت بگیر ببینم چکار میشه کرد...
(در ضمن با گیم پد هم امتحان کن)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر