A Walk in the Dark | PC

Developer: Flying Turtle Software
Genre: Arcade 2D Platformer
Platform: PC (Exclusive)
release date: 2012
play modes: single player

گربه ای مشکی در جنگلی سیاه و ترسناک, سفر خود را آغاز کرده است. جنگلی پر از حیوانات عجیب و تله های مرگبار که در کمین او نشسته اند. اما او می دود, می پرد و سر می خورد و در دل تاریکی ناپدید می شود زیرا سرنوشت او اینگونه است...

- کنترل و انیمیشینی نرم مانند یک گربه
- موسیقی زیبا توسط Cody Cook
- مکانیک گرانشی واژگون برای ایجاد یک گیم پلی منحصربفرد
- داستانی تاریک در دل مراحلی تاریکتر

وبسایت رسمی

Trailer 720p

Trailer 360p

تصاویر

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
ایول خیلی قشنگه !

LIMBO از اینا تقلید کرده ؟ /:):-?

سبک اصلیش درسته که مثل لیمبو میزنه ولی انصافا تفاوت های خوبی داره :D کلا کاش کمپانی هایی باشن که اینطوری از لیمبو تقلید کنن و ما هم سالی 2-3 بار چند تا گیم 2 بعدی خاص بزنیم.

=======

فقط کاش این گربش رو یخوده ملوس تر میکردن ! :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
A Walk in the Dark Gameplay

gsm_169_awalkinthedark_gameplay_ot_pc_083012_178.jpg

Hi-Res H.264 MP4 36.3MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 9.0MB Download

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ساعاتی پیش این بازی زیبا با حجم 115 مگ منتشر شد.
گرافیک دوبعدی بسیار زیبا و رویاگونه ای داره که بسیار شبیه بازی معروف Limbo هستش. گیم پلی بازی فقط به پریدن و سینه خیز رفتن خلاصه میشه. البته دو شخصیت قابل بازی داره: گربه و دخترک که صاحب گربه هستش. بر خلاف گربه ی سیاه تنها برای پریدن از روی موانع و سینه خیز رفتن آمادگی داره, دخترک می تونه از نیروی جاذبه استفاده بکنه و هر بار به زمین و یا سقف بچسبه.
مراحل هر کدوم از دو شخصیت, متفاوته و بازی کلا 100 مرحله ی کوتاه داره. خودم تا الان 11 مرحله شو رفتم و باید بگم که با بازی نسبتا سختی روبرو هستیم در حد Super Meat Boy و حتی فراتر از آن!

با جستجوی عبارت زیر به لینکهای بازی می رسید:

"A Walk in the Dark v1.0.0.0"

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
ساعاتی پیش این بازی زیبا با حجم 115 مگ منتشر شد.
گرافیک دوبعدی بسیار زیبا و رویاگونه ای داره که بسیار شبیه بازی معروف Limbo هستش. گیم پلی بازی فقط به پریدن و سینه خیز رفتن خلاصه میشه. البته دو شخصیت قابل بازی داره: گربه و دخترک که صاحب گربه هستش. بر خلاف گربه ی سیاه تنها برای پریدن از روی موانع و سینه خیز رفتن آمادگی داره, دخترک می تونه از نیروی جاذبه استفاده بکنه و هر بار به زمین و یا سقف بچسبه.
مراحل هر کدوم از دو شخصیت, متفاوته و بازی کلا 100 مرحله ی کوتاه داره. خودم تا الان 11 مرحله شو رفتم و باید بگم که با بازی نسبتا سختی روبرو هستیم در حد Super Meat Boy و حتی فراتر از آن!

با جستجوی عبارت زیر به لینکهای بازی می رسید:

"A Walk in the Dark v1.0.0.0"

مثل اینکه باید براش تاپیک مشکلات زد چون وقتی رو آیکون بازی کلیک می کنم Stop working میزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر