Multi Platform Hitman

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
بتا رو حدود یه ساعت بازی کردم. یه هدف داره که باید بکشیمش و بعد از انجامش و یه کات سین دوباره وارد اون مرحله میشیم و میتونیم بقیه چلنج ها رو انجام بدیم. 13 تا چلنج داره که تعداد زیادیش به کشتن اون هدف به شکلهای مختلف مربوطه. روش های متنوعی برای کشتن هدف هست ولی تا به یه منطقه خاصی نرسه، به نظرم رسید که نمیشه دور از چشم ملت کشتش، البته شاید با گذاشتن ماده منفجره میشد همون اول کشتش که باید دوباره برم تا مطمئن بشم :d گیم پلی روونه و برای من لذت بخش بود. افت فریم تو یه سری از قسمت ها اذیت میکنه و تو کات سین ها هم خیلی تو چشه. دوبله هم سینک نیست که این مشکلات واضحه که برای یه نسخه بتا عجیب نیست. گرافیک چشم نواز نیست ولی تو ذوق هم نمیزنه، من که راضی بودم.

درکل نظرم روی بتا مثبته و به نظرم میتونه با فاصله از Absolution بازی بهتری بشه.

ویرایش: بعد از این مرحله ای که گفتم، یه فاینال تست هم هست که تو یه منطقه ی نظامیه. خوشبختانه اینجا دست گیمر بازتره و از راه های مختلفی میشه کشتش یا اصلا هدایتش کرد سمت جت خراب (خود کچل خان خرابش میکنه :d) و ... . بعد از این مرحله هم یه کات سین دیگه داریم که دیگه مراحل بتا کلا تموم میشه ولی میشه هر دو مرحله یا کات سین ها رو از منو انتخاب و اجرا کرد.

آخرین ویرایش:

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
خب منم امروز بتا رو بازی کردم. گیم پلی بازی خیلی شبیه به Absolution هست ولی خب کمی سنگین تر شده.دیگه اون مشکل لو رفتن مسخره که عالم و ادم بهت مشکوک میشدن بعد از تعویض لباس برطرف شده.به طور مثال اگه لباس کارگر ساختمان رو بپوشید فقط سرکارگر به شما مشکوک میشه :d.Instinct mode که من خیلی خوشم اومد تو نسخه قبلی, به صورت کمی پیشرفته تر پیاده سازی شده اینجا .گرافیک خوبه ولی جای کار داره بیلد بتا به نظرم خیلی قدیمی میزنه چون واقعا مشکلات زیادی داره .نسخه قبلی به نظرم چه از نظر فنی و بصری یکی از بهترین بازی های نسل قبل رو کنسول بود.نکته جالب اینه که بازی یه جورای 60 فریم هست . تو محیط های داخلی 60 فریم هست. فریمریت لاک نیست خیلی جا هم زیر 30 میاد از نظر بهینه سازی در وضعیت خوبی قرار نداره که برای نسخه بتا قابل قبوله.یه نکته دیگه بعد اینکه یکیو بیهوش کردین طرف بعد یه مدتی بیدار میشه میتونید دوباره برگردین کارشو بسازید.در مجموع واسه منی که فن هیتمن هستم با نسخه قبلی زندگی کردم خیلی امیدوار کننده بود فقط با عرضه اپیزودیک نمیتونم کنار بیام :| ..یه سری عکس از اول بازی که خودم گرفتم:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
0h5p2e1v9otgvqigs7o9.jpg

مرحله دوم بتا برای کاربران پلاس از همین الان در دسترسه!

آخرین ویرایش:

iman136938

کاربر سایت
Aug 28, 2012
204
سلام دوستان من یه ویدیو گیم پلی با گزارش از نسخه ps4 وقتی قسمت اول عرضه شد روی کانال آپارتم میذارم حتما ببینید من فن شدید حیتمن هستم . اسم کانالم gamegoo توی آپارت سرچ کنید

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
حالا میدونم نسخه Beta هست ولی تو این عکسایی که بالا گذاشته شده وضع AA بازی افتضاحه :| یعنی خیلی اوضاعش خرابه.

دلیلشون هم جدا برای اپیزودیک کردن این بازی از همون اول هم نفهمیدم! اصلا یعنی چی اینکار؟ میدونم DLC و ترنزاکشن و این موارد رو کلا نداره ولی بازم کلیت اینکه چرا بازی باید اینجوری عرضه بشه رو نمیفهمم!

bombDOG

کاربر سایت
Jan 11, 2014
53
حالا میدونم نسخه Beta هست ولی تو این عکسایی که بالا گذاشته شده وضع AA بازی افتضاحه :| یعنی خیلی اوضاعش خرابه.

دلیلشون هم جدا برای اپیزودیک کردن این بازی از همون اول هم نفهمیدم! اصلا یعنی چی اینکار؟ میدونم DLC و ترنزاکشن و این موارد رو کلا نداره ولی بازم کلیت اینکه چرا بازی باید اینجوری عرضه بشه رو نمیفهمم!

منم بتا رو توی feb بازی کرده بودم , کیفیتش افتضاح بود .absolution هزار برابر کیفیتش بهتر از این بود

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
میدونیم که هیتمن تیکه تیکه میاد
قسمت اولش ۱۵ دلار هست نسخه کاملش ۶۰ دلار
سوال من اینه
اگر قسمت ب قسمت بخریم جمعا چقدر بیشتر میشه؟؟؟ و کلا چند قسمت داره؟

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
از دوستان کسی اطلاع داره قراره نسخه فیزیکی هم داشته باشه یا نه ؟

نسخه فیزیکی ژانویه 2017 عرضه میشه که خیلی دیره من که همین Intro Pack که 15 دلاره رو خریدم 5 تا اپیزود 10 دلاری دیگه هم میاد تا اخر سال که میشه 65 دلار ! انچارتد که عقب افتاد گفتیم این کچل رو بازی کنیم شب عیدی ! :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ardalthebest

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر