بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

rouzbehfakouri

کاربر سایت
Jan 30, 2019
10
لام.اقایون من خیلی وقته در جریان ایکس وان و پی اس 4 نبودم، اینکه فروشنده ها بازی میریزن خودشون روی هارد چجوریه؟ اگه خودم بخوام بازی بریزم؟
دروغ نگم خودم میخوام برا مشتری بازی بریزم که دیگه خوده فروشنده اصلی که کنسول رو برام میفرسته یه پول اضافی برا پک بازی ها نگیره
بعد همه ی بازی هارو میشه روی هارد کپی کرد یا نه؟ مثلا انحصاری ها یا بازی های معروف تازه ریلیز شده؟
ینی الان اینجوری تو همون مایه های کپیخور شدن بحساب میاد؟ میشه بازم انلاین بازی کرد یا چیزی خریداری کرد؟
مرسی

اول باید دید دستگاهت کپی خور هست ؟ یعنی ورژن دستگاه ۵.۰۵ به پایینِ ؟

یا آپدیت شده به ۶.۲۰ ؟

اگر دستگاهت کپی خورهست، باید دیتای بازی ها رو که از روش dump بدست میان رو داشته باشی و بریزی روی دستگاه

اگرم ورژن دستگاهت بالاست و کپی خور نیست، چند راه در پیش رو داری

۱- اینکه دیسک بازی رو در اختیار داری، در این صورت قسمت اعظم دیتای بازی درون دیسک هست، و بعد نصب، اگر آپدیتی برای بازی اومده باشه، باید یا توسط خود دستگاه دانلود کنی یا اینکه دیتای آپدیت بازی رو از سایت‌های مرتبط دانلود کنی

۲- شما به صورت قانونی و به شیوه‌ی دیجیتال، لایسنس یک بازی رو خریداری می‌کنی (یا با گیف کارت و با اکانت خودت از استور سونی خریداری میکنی، یا اکانتی که به صورت ظرفیت ۱، ۲ و ۳ هست رو میگیری)

۳- یه اکانت هکی خریداری میکنی (اکانتی که مال یه شخص هست، و با گیف کارت بازی‌ها رو خریداری کرده، بعد دوست عزیزی با یه سری شیوه‌ها یوزر و پس اون رو گیر آورده و اطلاعات رو به دیگری با قیمت ناچیزی می‌فروشه)

در گزینه‌های ۲ و ۳ یا به صورت قانونی یا هکی کاری کردی که یک بازی امان نصب شدن روی کنسولت رو پیدا کرده، وقتی امکانش فراهم شد، استارت دانلود زده میشه و بازی یا از سرور و یا به صورت دستی دیتا رو دریافت میکنه

حالا چون معمولا دیتای بازی زیاد هست و مشکلات هزینه و سرعت دانلود همیشه گریبان‌گیر ما بوده، به ناچار باید دیتا رو از یه‌ جایی به صورت ارزان تر دریافت کنیم و روی دستگاه بریزیم، یا بدیم بیرون بریزن

نکته: برای گزینه‌های ۲ و ۳ باید به ریجن اکانت دقت کرد، مثلا اگر ریجن اکانتت ۱ هست، باید دیتای رو دانلود کنی که برای ظرفیت ۱ باشه و ...

اگه دستگاهت کپی خور هست، آنلاین نمی‌تونی بازی کنی، اگر اکانت ظرفیتی خریداری کردی، ظرفیت ۲ آنلاین آفلاین، ظرفیت ۳ فقط آنلاین و ظرفیت ۱ فقط آفلاین. اگرم اکانت هکی گرفتی می‌تونی آنلاین بازی کنی اما امکان قفل شدن بازیت همیشه وجود داره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
اول باید دید دستگاهت کپی خور هست ؟ یعنی ورژن دستگاه ۵.۰۵ به پایینِ ؟

یا آپدیت شده به ۶.۲۰ ؟

اگر دستگاهت کپی خورهست، باید دیتای بازی ها رو که از روش dump بدست میان رو داشته باشی و بریزی روی دستگاه

اگرم ورژن دستگاهت بالاست و کپی خور نیست، چند راه در پیش رو داری

۱- اینکه دیسک بازی رو در اختیار داری، در این صورت قسمت اعظم دیتای بازی درون دیسک هست، و بعد نصب، اگر آپدیتی برای بازی اومده باشه، باید یا توسط خود دستگاه دانلود کنی یا اینکه دیتای آپدیت بازی رو از سایت‌های مرتبط دانلود کنی

۲- شما به صورت قانونی و به شیوه‌ی دیجیتال، لایسنس یک بازی رو خریداری می‌کنی (یا با گیف کارت و با اکانت خودت از استور سونی خریداری میکنی، یا اکانتی که به صورت ظرفیت ۱، ۲ و ۳ هست رو میگیری)

۳- یه اکانت هکی خریداری میکنی (اکانتی که مال یه شخص هست، و با گیف کارت بازی‌ها رو خریداری کرده، بعد دوست عزیزی با یه سری شیوه‌ها یوزر و پس اون رو گیر آورده و اطلاعات رو به دیگری با قیمت ناچیزی می‌فروشه)

در گزینه‌های ۲ و ۳ یا به صورت قانونی یا هکی کاری کردی که یک بازی امان نصب شدن روی کنسولت رو پیدا کرده، وقتی امکانش فراهم شد، استارت دانلود زده میشه و بازی یا از سرور و یا به صورت دستی دیتا رو دریافت میکنه

حالا چون معمولا دیتای بازی زیاد هست و مشکلات هزینه و سرعت دانلود همیشه گریبان‌گیر ما بوده، به ناچار باید دیتا رو از یه‌ جایی به صورت ارزان تر دریافت کنیم و روی دستگاه بریزیم، یا بدیم بیرون بریزن

نکته: برای گزینه‌های ۲ و ۳ باید به ریجن اکانت دقت کرد، مثلا اگر ریجن اکانتت ۱ هست، باید دیتای رو دانلود کنی که برای ظرفیت ۱ باشه و ...

اگه دستگاهت کپی خور هست، آنلاین نمی‌تونی بازی کنی، اگر اکانت ظرفیتی خریداری کردی، ظرفیت ۲ آنلاین آفلاین، ظرفیت ۳ فقط آنلاین و ظرفیت ۱ فقط آفلاین. اگرم اکانت هکی گرفتی می‌تونی آنلاین بازی کنی اما امکان قفل شدن بازیت همیشه وجود داره.

داداش خیلی ممنون برای توضیحات کاملت. فقط چجوری ورژن رو میشه فهمید چند هست؟
و این روش dump چیه؟ بعد این فروشنده ها نمیدونی از چه روشی برای ریختن بازی ها روی کنسول استفاده میکنن؟ برای ایکس باکس وان هم همین جوری مثل پی اس 4 هست روشش؟

• Like
Reactions: KiDD

rouzbehfakouri

کاربر سایت
Jan 30, 2019
10
داداش خیلی ممنون برای توضیحات کاملت. فقط چجوری ورژن رو میشه فهمید چند هست؟
و این روش dump چیه؟ بعد این فروشنده ها نمیدونی از چه روشی برای ریختن بازی ها روی کنسول استفاده میکنن؟ برای ایکس باکس وان هم همین جوری مثل پی اس 4 هست روشش؟

Setting- System- system Information

از روی دیسک بازی، دیتا رو استخراج می‌کنن

از طریق نرم افزار PSX Download Helper برای آموزش استفاده گوگل سرچ کن

برای Xbox’s اطلاعی ندارم

• Like
Reactions: KiDD and Black_Flag

aliasghar1378

کاربر سایت
Feb 21, 2019
8
درود دوستان
من تازه ps4 گرفتم، بازیها خیلی گرونه
یه سوال؟ واسه فوتبال بین فیفا ۱۸ و فیفا ۱۹ خیلی فرق هست؟
الان میشه با شصت تومن فیفا ۱۸ رو خرید ولی فیفا ۱۹ باید نزدیک ۴۰۰ بدم، ارزش این اختلاف قیمت رو داره فیفا ۱۹؟
رد دد ۵۰۰ تازه دیسک کارکرده، چخبره اخه :|
چه وضعشه اخه، کلا پیشنهادی ندارین؟ بغیر از اکانت هکی و این مزخرفات
کلا باید گریست به حال این مملکت
داداش ظرفیتی بگیر الان من رد دد ظرفیت دو سی صد و خرده ای و ظرفیت 3 دویست خرده ای میگیرم تازه میتونی دوباره بفروشیش پولش برگرده(باید دنبال ی فروشنده منصف بگردی) یا میتونی ی نفر دگ پیدا کنی دو نفری بازی بخرید (با گیفت کارت) هزینه ها نصف بشه یا اینکه کرایه کنی

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
داداش ظرفیتی بگیر الان من رد دد ظرفیت دو سی صد و خرده ای و ظرفیت 3 دویست خرده ای میگیرم تازه میتونی دوباره بفروشیش پولش برگرده(باید دنبال ی فروشنده منصف بگردی) یا میتونی ی نفر دگ پیدا کنی دو نفری بازی بخرید (با گیفت کارت) هزینه ها نصف بشه یا اینکه کرایه کنی
ممنون عزیز، میتونی تو پیام خصوصی بگی از کجا ظرفیتی میگیری؟ خودمم دنبال جای مطمعن میگردم که ظرفیتی بگیرم، کنسولفا خوبه ولی همیشه نامجوده!

• Like
Reactions: KiDD

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
دوستان میخواستم چندتا بازی تهیه کنم چندتاسوال داشتم ازتون ممنون میشم کسایی که تجربه کردند پاسخگو باشند.farcry new down بازی خوبی هست ؟چون متاشو که چک کردم زیاد جالب نبود.assassin's creed odyssey بخشRpg اش زیادتر شده نسبت به نسخه قبل ؟ بخش انتخاب دیالوگ مثل بقیه بازیهای Rpg هست؟ ارزش تجربه دارن این 2 تا بازی؟

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
دوستان میخواستم چندتا بازی تهیه کنم چندتاسوال داشتم ازتون ممنون میشم کسایی که تجربه کردند پاسخگو باشند.farcry new down بازی خوبی هست ؟چون متاشو که چک کردم زیاد جالب نبود.assassin's creed odyssey بخشRpg اش زیادتر شده نسبت به نسخه قبل ؟ بخش انتخاب دیالوگ مثل بقیه بازیهای Rpg هست؟ ارزش تجربه دارن این 2 تا بازی؟

من AC Odyssey رو تازه تموم کردم و بعد از 110 ساعت بازی کردن هنوز هم ازش خسته نشدم !!! تازه من اصلا از بازی های AC بعد از Unity خوشم نمیاد ! از نظر RPG نمیشه گفت یه RPG عالیه اما برای من که RPG باز هستم خیلی لذت بخش بود ، دیالوگ ها گاهی اونی که انتطار داری نیستن (چیز بدی نیست ها فقط گزینه های که انتخاب میکنی با دیالوگی که میشنوی یکم هم خوانی نداره) که این موضوع خیلی خیلی کم پیش اومده برای من (شاید 5-4 بار در طول بازی) اما خود انتخاب ها خیلی عالی هستن و واقعا هم تاثیر دارن ، توی داستان اصلی بازی هم تاثیر دارن اما مثل بقیه RPG ها تاثیرش کمه اما توی ماموریت های آزاد و جانبی تاثیرشون خیلی زیاده و واقعا عالیه ! من جدا انتظار نداشتم انتخاب هام تاثیر چندانی داشته باشن اما بعد از چند ساعت بازی کردن دیدم بعضی از انتخاب هام عکس العمل های خیلی جالبی دارن ! اما برگ برنده این بازی واقعا دنیای Odyssey و ماموریت های جالبش بود برای من !!!! بدون شک میتونم بگم یکی از بهترین دنیا هایی رو داره که تا حالا تجربه کردم، همه چیز کار خاص و جای خودش رو توی این دنیا داره و واقعا دنیاش زنده بنظر میاد!! ماموریت های جانبیش هم واقعا جالب هستن و داستان های عجیب و غریب و غیر معمولی رو میبینی که هرگز انتظارش رو نداشتی !!! یکی از دلایلی که من تمام ماموریت های جانبی رو تموم کردم این بود که خیلی وقتا اتفاقات عجیب و مسخره ای توی ماموریت میافته که اصلا انتظارش رو نداشتی !!! توی یکی از ماموریت ها به یک مجسمه ساز کمک میکنی که بعدا میفهمی قرار بوده یه مجسمه از کاراکتر تو درست کنه و میفهمی مردم یه دهکده این مجسمه ساز رو دعوت کردن و میفهمی این مردم کاراکتر تو (کاساندرا یا اکسیوس) رو به عنوان یکی از خدایان پرستش میکنن و میتونی وانمود کنی که یکی از خدایان باستانی هستی یا بهشون بگی که اشتباه میکنن و هر کدوم تاثیر خودشون رو دارن !
داستان اصلی بازی خوبه اما چیز ویژه ای نیست و خود دنیای بازی به تنهایی ارزش خریدنش رو داره . . .

ویرایش : اگه بازی رو گرفتی Cassandra رو برای کاراکترت انتخاب کن (صدای Alexios یه جوریه !!!)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر