Just Cause 3

260-cover-reveal-610x343-wm.jpg

Developer: Avalanche Studios
Publisher: Square Enix
Platfrom(s): XBOX ONE- PS4 - PC
Release Date: December 1 2015
Geener(s):Action-adventure

عنوان Just Cause 3 بطور رسمی برروی کاور ماه دسامبر مجله gameinformer رونمایی شد.این عنوان قرار است در سال 2015 برای سه پتلفورم Xbox One-PS4 و PC عرضه گردد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AchyTunic

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان میشه لباس عوض کرد؟
شهر از gta v بزرگتره؟
شهر زنده و پویاست ؟ یعنی مردم بیرون میان یا اینکه با چند ماشین سروکار داریم؟
لباس خیر نمیشه
مپ بزرگتر هست و از چندین شهر و ایالت یا همون استان تشکیل شده ولی لس سنتوس یچیز دیگست.
بله زنده و پویا هست فضای بازی
لیست وسایل نقلیه رو از لینک زیر ببین میشه گفت تکمیل هست
http://justcause.wikia.com/wiki/Category:Just_Cause_3_Vehicles

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
کلا از زمانی که من Gta V رو تموم کردم انقدر پر توقع شدم نسبت به بازی های Open World دیگه هیچ بازی این سبکی منو راضی نمیکنه واقعا ! حالا یکی بگه که داستان بازی چجوریاست ؟ جذاب هست ؟ گیم پلی چطور ؟ جزئیات شهر از نظر گرافیکی چطوره ؟

منم دقیقا احساس تو رو دارم.
داستان بازی چیزی نیست که بخوایم بگیم خوبه ولی فضای بازی حسابی سرگرم کننده و چلنج های خوبی داره دست گیمر باز هست تو بازی
از نظر گرافیک میشه گفت خوب کار شده و جزییات نسبتا خوبی در نظر گرفته شده
ولی هوش مصنوعیnpc ها ضعیف هست

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
دوستان در مورد just cause 3 میتونم بگم با بازی نکردنش یکی از بهترین تجربه ها رو از دست دادین بازی واقعا لذت بخشه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خب در مورد بازی میتونم بگم بهترین جاست کاز موجود ـه . اول با گیمپلی شروع میکنم . کاملا بهبود یافته نسخه 2 ـه . شوتینگ و اسلحه ها عالی ـن . کلی اسلحه مختلف داره که استفاده از هرکودوم لذت خودشو داره . محیط فوق العاده بزرگی داره که به روش های مختلفی میشه توش جا به جا شد ( با استفاده از چتر نجات و گرپل هوک ، wing suit ، هواپیما هلیکوپتر ماشین قایق و یا Fast Travel ! ) پر از base و شهر برای فتح کردن . که هرکودوم objective ای مخصوص به خودشونو دارن ( از پایین آوردن مجسمه دشمن اصلی بازی Di Revelo تا کشتن فرمانده یه پایگاه و ... ) کلی challenge و collectible تو محیط بازی قرار داده شده که از این بابت بازی هیچ نقصی نداره . حتی برای اینکه انجام این چلنج ها لذت بخش باشه یک امتیاز خاصی برای هرکدوم قرار دادن که با کسب اونها میتونید ریکو رو آپگرید کنید . آپگرید های بازی هم خیلی زیاد ـن و همه هم کاربردی هستند . بنظر من تنها ایرادی که به گیمپلی میشه گرفت کنترل بد وسایل نقلیه زمینی ( اتوموبیل ها ) ـست . خصوصا اگه مدل ماشین قدیمی باشه کلا نمیچرخه :D . اما بریم سراغ بهترین بخش های گیمپلی ، یعنی گرپل هوک و wing suit ریکو . گرپل هوک ضمن حفظ کردن ویژگی هایی که توی JC2 داشت قابلیت های جدیدی بهش اضافه شده . اون هم اینه که بتونید چندتا از این کابل ها رو به یک شئ یا انسان ببندید و سرنگون ( ! ) کنیدشون :D فوق العاده فانه . یه نمونه کوچیک اشاره کنم ، یک ماشین خیلی زیبا رو داشتم میبردم سمت گاراژ شهری که فتح کرده بودم ( وقتی شهر ها رو فتح کنید گاراژشون باز میشه که اگه یه ماشین جدید رو ببرید توی گاراژ ، توی REBEL DROP LIST ـتون اضافه میشه . از طریق این لیست مثل JC های قدیمی میتونید ماشین و اسلحه سفارش بدید و سریع با هلیکوپتر براتون میفرستنش ) که به دراپ لیستم اضافه کنم ولی دست بر قضا ماشین رفت تو دره . سریع ازش پریدم بیرون ، و با استفاده از قابلیت جدید گرپل هوک به سمت بالای دره یعنی روی جاده برگردوندمش و با خوشحالی مسیرمو ادامه دادم :D
از نظر گرافیکی ، همه JC ا زمان خودشون جزو بهترین ها بودند . JC 3 هم از این قاعده مستثنی نیست . از نظر هنری جزو معدود بازی های نسل 8 ـه که انقدر خوش رنگ و لعاب و دلربا ـست . نورپردازی فوق العاده عالی Draw distance های زیبا و پرجزیات ، و از همه مهم تر انفجار های خیلی بزرگ و خییییییلی زیبا ، به شکلی که تو هیچ بازی نمونه ـش وجود نداره ! تخریب پذیری و فیزیک بازی هم خیلی خوبه و در سطح بالایی قرار داره . اما این بخش هم بی ایراد نیست . بازی از نظر فنی ایراداتی داره که امیدوارم با اپدیت های آینده درست بشن . البته خود بازی خیلی کم باگه یا حداقل من با باگی رو به رو نشدم طی این چند ساعتی که بازی کردمش . فقط و فقط مشکل بازی فریم ریت ـشه که انشالله درست شه . از نظر داستانی هم در کمال تعجب از بقیه jc ها بهتر بوده :D ! ( حداقل تا قسمت خاصی که من رسیدم که اینطور بوده ) ولی خب چون تمومش نکردم نمیتونم نظر خاصی راجب این قسمت بدم .

درکل این بازی به هرکی دنبال فان و انفجار و تیراندازی و گرافیک بالاست بهش پیشنهاد میشه . انتظار GTAV از این بازی نداشته باشد که جز اپن ورد بودن هیچ ربط دیگه ای بهم ندارند .

linuxx2011

کاربر سایت
Sep 16, 2012
63
سلام واقعا توی این بازی چجوری باید ماموریتهاشو پیدا کرد؟
تو نقشه هیچی نیست فقط چند تا قسمت نظامی قرمز رنگ هست.
ممنون میشم بگین باید چیکار کنیم؟آخه هیچ چیزی نشون نمیده که باید چیکار کرد!!!!
مرسی

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
سلام واقعا توی این بازی چجوری باید ماموریتهاشو پیدا کرد؟
تو نقشه هیچی نیست فقط چند تا قسمت نظامی قرمز رنگ هست.
ممنون میشم بگین باید چیکار کنیم؟آخه هیچ چیزی نشون نمیده که باید چیکار کرد!!!!
مرسی
برو پيش اون كله گاوا :d

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
چلنج ها رو کسی تونسته 5 دنده کنه؟
نابودم کردن خیلی سخته مخصوصا وینگسوییت ها

من تا اینجایی که رفتم فقط یدونه از این چلنجای وینگسوییت رو رفتم اونم 5 دنده کردم همین
d.gif

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
دوستان یه سوال مهم
بازی روال تکراری داره یعنی ممکنه دله آدمو بزنه ؟

والا گیم پلی بازی که تنوع بالایی داره و کلا دستت بازه همه کاری میشه کرد :d برای من تجربه خیلی خوب و منحصر بفردی بود این بازی :)

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
دوستان یه سوال مهم
بازی روال تکراری داره یعنی ممکنه دله آدمو بزنه ؟

من بازیش نکردم ولی با تریلر هایی که دیدم اینطور مشخصه که کلآ تو این بازی سلاح هات بینهایته و هرکاری بخای میتونی بکنی، یعنی ولت کردن تو شهر همه رو بکش و بنداز به جون هم.

روال داستانیش هم مثل اینکه جالب نیست زیاد ولی گرافیک و گیم پلی جالبی داره.

هرچند من خودم از این سبک زیاد خوشم نمیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر