FIFA VS PES

طرفدار و علاقه مند به کدام شبیه ساز هستید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    330
  • نظرسنجی بسته شده است .

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
درود

از آنجایی که تاپیک های PES 2015 و FIFA 2015 بجای اینکه جایی برای بجث در مورد تریلر، عکس و مشخصات هر کدام از این بازی ها باشد، جایی برای بجث مقایسه ای بین این دو شبیه ساز شده است، که تصمیم گرفته شد برای جلوگیری از خارج شدن این دو تاپیک از مسیر خود و ساخت تاپیکی برای بحث مقایسه ای بین این دو بازی تاپیکی ایجاد کنیم که در آن به بحث مقایسه ای بین این دو بازی پرداخته شود.

قوانین هم که مشخص است:

فحاشی و توهین به کاربران
توهین های غیر مستفیم و تمسخر آمیز
+ تمامی قوانین اصلی سایت.

در صورت مشاهده تخلف به شدت برخورد خواهد شد.

C-Naa

کاربر سایت
Feb 21, 2008
35
نام
Sina
به نظر من اینکه بگیم pes بهتره یا فیفا یه بحس اشتباه و غیر منطقیه.. موضوع سلیقه هست
من بعد از چندین سال بازی کردن هر 2 عنوان به این نتیجه رسیدم که کسانی که میخوان برای سرگرمی و لذت بردن فوتبال بازی کنن باید برن سراغ pes و کسانی هم که میخوان به صورت تخصصی تر و با تاکتیک بازی کنن فیفا رو انتخاب میکنن.. درست مثل بازی need for speed که حالت آرکید داره و forza و gt که تخصصی تر به جنبه های ریسینگ پرداختن.. پس ببینید به کدوم سبک علاقه دارید و از همون لذت ببرید

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
به نظر من اینکه بگیم pes بهتره یا فیفا یه بحس اشتباه و غیر منطقیه.. موضوع سلیقه هست
من بعد از چندین سال بازی کردن هر 2 عنوان به این نتیجه رسیدم که کسانی که میخوان برای سرگرمی و لذت بردن فوتبال بازی کنن باید برن سراغ pes و کسانی هم که میخوان به صورت تخصصی تر و با تاکتیک بازی کنن فیفا رو انتخاب میکنن.. درست مثل بازی need for speed که حالت آرکید داره و forza و gt که تخصصی تر به جنبه های ریسینگ پرداختن.. پس ببینید به کدوم سبک علاقه دارید و از همون لذت ببرید

قربون حرف حساب، خدا پدر و مادرت رو برات نگه داره،من دیگه حرفی ندارم:|

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
کاش میشد تو این تاپیک نظر سنجی میزاشتین که دو تا گزینه هاش Fifa 15 و Pes 2015 باشن تا ببینیم دقیقا وضعیت چطور هستش گرچه تعداد صفحات دو تاپیک Pes 2015 و Fifa 15 اینرو مشخص میکنه ولی بهتر بود نظر سنجی هم میداشت این تایپک که دقیقا معلوم شه کدوم طرفدار بیشتر داره

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
با تشکر تاپیک کاملا خوبی
به نظرم امسال pes هرچی هم بهتر باشه بازهم با توجه به سابقه فیفا تو این چندساله تو فروش فیفا نمیتونه تاثیر زیادی داشته باشه مگر اینکه تا چندسال به همین روند خوب بودن ادامه بده.
اینم بگم به نظرم فیفا امسال پیشرفت های خیلی خوبی داشته و هنوز هم تا به اینجای کار به نظرم خیلی بهتر از پیس اما خوب بازهم باید منتظر موند دید امسال هم بازم کونامی هایپ کرده یا اینکه ایندفعه واقعا با یک پیس خوب روبرو هستیم

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
دوستاران فیفا بیشترن تو این شکی نیست تو این هم شکی نیست ی زمانی کونامی بهتر بود اما 7 8 سالی هستی فرق آنچنانی ندیدیم ازش و پیشرفتاش تو گیم پلی جذاب نبوده و عجیب انگار تیم فوتبال باشگاهی براش مهم نیست که به روز نمیکنه حداقل اسمه تیمارو...امروزه با هزینه 60 دلاری برا گیم باز 80 درصد چه بسا بیشتر واقعیت مهمه وقتی هنوز اسم باشگاه ها و تیم ها درسنت نیست دیگه بماند لباسو نمیدانم استادیوماش....... گیم پلی pes هنوز هم بازیکناش همگی به یه شکل خواص سر توپ میزنن و بازی انگار خطی دیده میشه همه چیزش ...من نمیگم pes برتری نداره اما کمتره از فیفا برتریش....من از 2008 که فیفا رو ps3 آمد فیفا خریدم به دلم نشست بعد pes هم بد نبود اما زیاد مثل فیفا نبود پیشرفتش از ی نسل به نسل دیگه...و تا 2013 هم هردو بازیو تهیه میکردم... اما بعد از ی دست دیگه pes نمیزدم ...انگار ps2 بازی میکردم وقتی pesبازی میکردم....ونسل انگار نه انگار عوض شده فقط با انیمیشن و گرافیک بهتره روبرو بودم تو pes تو نسل 7...بیشترین وظیفه pes فهمیدنه اینه که الان نسله 8 اومده و مردم واقعیت رو میخوان با این همه هزینه قضیه شده virtua teenis با top spin تنیس که top شرکت 2k به واقعیت نزدیک شد زد زمین اون یکی بازیو حتی با گیم پلی سختش ولی واقع گرایانه....
pes بازی جذاب برا دوست دارانشه اما با این خرجو دخله ea شرکته konami عقبه... پس ea هم نمیخواد بهترین گیمش تو فروش کم بیاره دیگه برگشته کونامی شبیه بازگشت آب به دریاچه ارومیه میمونه.....
و اشتباه دیگش امسالم زمانه عرضشه تا اون موقع لیگ های اروپایی وسطه فصله و فیفا همه چیو گرفته تو مشتش و تمام بازی های شوترو سوم شخص میاد کی 60 دلار میده پای بازیش جز عاشقای بازی....

ی حرفم با ناظم های سایت دارم اگر کسی جز شما ها این تاپیکو ایجاد میکرد با اتهام ایجاد جو تو سایت توبیخ نمیشدد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این ی انتقاده

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
ی حرفم با ناظم های سایت دارم اگر کسی جز شما ها این تاپیکو ایجاد میکرد با اتهام ایجاد جو تو سایت توبیخ نمیشدد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این ی انتقاده

این تاپیک ها که تنش بیشتری دارند با هماهنگی ایجاد می شوند، بنده هم که ناظم هستم با هماهنگی این کار رو انجام دادم، شما اگر قصد ساخت تاپیکی شبیه به این رو دارید هماهنگ کنید اگر مشکلی نباشه مطمئناً اجازه ایجاد بهتون داده میشه.

کاش میشد تو این تاپیک نظر سنجی میزاشتین که دو تا گزینه هاش Fifa 15 و Pes 2015 باشن تا ببینیم دقیقا وضعیت چطور هستش گرچه تعداد صفحات دو تاپیک Pes 2015 و Fifa 15 اینرو مشخص میکنه ولی بهتر بود نظر سنجی هم میداشت این تایپک که دقیقا معلوم شه کدوم طرفدار بیشتر داره

اضافه شد.

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
من خودم تا pes2012 رو از این سری بیشتر بازی نکردم ولی خیلی ازشون لذت بردم مخصوصا pes2010 و از فیفا هم سری 10و11و14 رو بازی کردم ولی متاسفانه ازهیچ کدوم لذت نبردم :|البنه فیفا14 خوب بودا ولی من باهاش حال نمیکردم...فیفا 10و11 هم که به نظر من ضعیف تر از رقیب اون موقع خودشون یعنی 10 و 11 بودن...من به شخصه اگه بخوام زمانی فوتبال بازی کنم بیشتر فان بودنش واسم مهم ه نه تاکتیکی بودنش(یه جوری هم نباشه وقتی توپ رو از وسط زمین قل میدی بره کنج دروازه مثل فیفا 10 :|)

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
580
نام
فرشاد
جواب سوال این تاپیک:
فیفا بهتره
دلیل:
چون pes در حال حاضر توان رقابت با اون رو نداره.از فیفا خوشم میاد چون نسبت به فوتبال واقعی بهتره.تونسته بیشتر نزدیک بشه.اما pes بیشتر شبیه به یه ویدیو گیم هست تا شبیه ساز!سرعت بازی بالاتر از واقعیت.سرعت پاس سرعت شوت و چندین مورد دیگه منو از pes دور کرد.از فیفا 05 به سمت فیفا اومدم.تا الان هم عوض نکردم!قبلش wining eleven میزدم.خیلی خوب بود لامصب:d اما از فیفا هم به شخصه خیلی راضی نیستم.فیفا عالیه چون رقیبی نداره.هر چی پیشرفت کنه کرده و خودشه.pes که از اون عقب تره و چیزی نداره اضافه کنه که بعد مثلا فیفا هم از اون الگو بداری کنه.پس فیفا هست و نوآوری های خودش! باگ ها و انواع مشکلاتی که داره ( از نظر خودم) زیاد راضی نیستم ازش.ولی چون فقط 2 عنوان فوتبال داریم و بین این 2 فیفا بهتره فیفا بازم....
اگر میشد مثل یه بازی ریسینگ 3-4 تا فوتبال از استدیو های مختلف ساخته میشد دست ما بازتر بود نوآوری ها بیشتر و رقابت خیلییی بهتر میشد! فیفا هم فوتبالی کامل نیست.اگر کامل بود نسخه ی بعدی فقط یه آپدیت میشد واسه نقل و انتقالات.ولی باز داره کامل میشه.اما در کنار این تکامل تو هر نسخه هی باگ میده:d

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
فقط pes...فیفا مثل کارتون میمونه نیمارش که شبیه میمون درست کردن تاسف خوردم برای خودم چرا دموشو دانلود کردم حجم اینترنت از دست دادم...=((

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
من چرا اشتباهی رای دادم ؟ :| اقا من نافم رو با FIFA زدن نمیونم چرا رای دادم به PES :| تو روحش کاشکی نظر سنجی ریست میشد :|

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
اوج دوران شکوهمند pro evolution soccer عرضه نسخه 98 اون با نام wining eleven در کنسول PS1 در کلوب های بازی بود که کلوپی نبود که من برم و حداقل یک سیستم این فوتبال رو بازی نکنه....چه شرط بندیهایی که سر این فوتبال نشد و چه جامهایی که برگزار شد و چه جایزه هایی داده شد...بعدها که کنسول PS2 اومد میتونم بگم این فوتبال با تغییر به نام pro evolution soccer تغییر سیستم داد و با اینکه هنوز هم توی بیشتر کلوبها بازی میشد ولی هیچوقت به دوران با شکوه wining eleven کنسول ps1 برنگشت تا به امروز که شاهد pes 2015 با کلی عیب و ایراد هستیم....دوست داشتم یاد و خاطره ای کنم از اون دوران و شکوه این بازی تا به امروز که این فوتبال چه تغییراتی رو انجام داده هر چند که هنوز نتونسته به اون دوران باشکوه برگرده....

درست از روزی که فیفا با انتشار نسخه 2009 یه جورایی خودشو کشید بالا دیگه pro evolution soccer یک روز خوش تا به امروز به خودش ندیده هر چند که شاید زمانی رسید که این فوتبال در نسلهای بعدی تونست دوباره به اوج باشگوه wining eleven قدیم برگرده.... تا اون زمان فعلا فیفا بزرگترین امپراطوری خودش رو در سرتاسر دنیا با جذب گیمرهای فراوان ادامه خواهد داد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر