PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

NOOB SAIBOT*

کاربر سایت
Apr 14, 2010
93
نام
امید

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,438
نام
علی
دو ماه هست دنبال نسخه گوتی هستم
خیلی بد گیر میاد! کلا 2 دسته بازیکن داره این بازی! یا اونایی که خریدنو تونستنو بازیو نمیفروشن یا اونایی که خریدنو نتونستنو بازیو فروختن به اونایی که تونستن!:D دیجیتالی بگیر! ارزششو داره. بازی رویه پلی 5 احتمال زیاد بکوارد بشه اگه ریمستر نشه البته!:| و اونموقس که هلو میشه بازی! فریم رو 60 قفل و اگه خوش شانس باشیم، گرافیکم یه تکونی میخوره!

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
خیلی بد گیر میاد! کلا 2 دسته بازیکن داره این بازی! یا اونایی که خریدنو تونستنو بازیو نمیفروشن یا اونایی که خریدنو نتونستنو بازیو فروختن به اونایی که تونستن!:D دیجیتالی بگیر! ارزششو داره. بازی رویه پلی 5 احتمال زیاد بکوارد بشه اگه ریمستر نشه البته!:| و اونموقس که هلو میشه بازی! فریم رو 60 قفل و اگه خوش شانس باشیم، گرافیکم یه تکونی میخوره!
عصری یک نفر سایتی معرفی کرد گرفتم ، جالب اینه که اون سایتی که دو ماه هست هر روز میرم لیستشون میبینم که موجود کردن یا نه ، الان رفتم دیدم موجود شده به خاطر بلک فرایدی تخفیف هم دادند، چهل تومن ارزونتر از اونجایی که گرفتم

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278

اقا بنظرت من چکار کنم :D :
بازیم ریجن 2 اروپا هستش،اکانتم ریجن امریکا،نسخه گوتی ریجن 2 خاورمیانه
حالا چکار کنم ک دی ال سی لعنتی رو تجربه کنم بدون اینکه مجبور بشم از اول شروع کنم بازی رو؟
البته نسخه گوتی رو نخریدم و نمیدونم جواب میده یا نه.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
حالا چکار کنم ک دی ال سی لعنتی رو تجربه کنم بدون اینکه مجبور بشم از اول شروع کنم بازی رو؟
تا جایی که میدونم دی ال سی رو خود دیسکه نیازی به تعویض ریجن یا اکانت ندارید رو همون اکانت امریکا هم میتونید برید
ادیت: اگه منظورتون اینه قبلا ریجن ۲ اروپا بازی کردید قبل خرید cusa نسخه خاورمیانه رو چک کنید با اروپا مشخص میشه سیو کار میکنه روش یا نه

• Like
Reactions: Batsy

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
تا جایی که میدونم دی ال سی رو خود دیسکه نیازی به تعویض ریجن یا اکانت ندارید رو همون اکانت امریکا هم میتونید برید
ادیت: اگه منظورتون اینه قبلا ریجن ۲ اروپا بازی کردید قبل خرید cusa نسخه خاورمیانه رو چک کنید با اروپا مشخص میشه سیو کار میکنه روش یا نه

اره من منظورم این بود ک ریجن 2 اروپا رو بازی کردم و میخوام بدون اینکه سیو های بازی رو از دست بدم دی ال سی رو برم،جریان cusa چیه؟از کجا چکش کنم و چجوری باید باشه تا شامل شرایط من بشه؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,438
نام
علی
بازیت اگه نسخه ی ساله که ربطی به ریجن اکانتت نداره. و اینکه یه برنامه هست بنام Save Wizard. اینارو ببین

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Batsy

Kourosh__K2

عضو جدید
Dec 2, 2019
1
خب منم همینو گفتم . لولای بالای بلادبورن حدود سه میلیون و خوردی بلاداکو میخواد واسه لول آپ . هی از این اکانت بزن بیرون برو تو اون یکی برگرد این یکی ، این بازی نمیشه دوست عزیز . شما اگه میخوای واسه زدن چند تا باس لولتو ببری بالا مطمئن باش هیچ تاثیری در پیشرفت گیمت نداره به این دلیل که نهایتا در دور اول بازی بتونی باس ها رو بزنی ولی بعدش توی +ng های بالا مخصوصا وقتی چند بار بازی رو تمام کنی اگه بازی دستت نیومده باشه حتی اگه لول آخر ( 544 ) هم باشی مشکل اساسی در زدن باس ها خواهی داشت . اصلش اینه همین الان با همین شرایط راهی واسه زدن باس ها پیدا کنی . در هر صورت موفق باشی

نکته :
دوستان عزیز توصیه میکنم به هیچ وجه از این باگ استفاده نکنید چون بیشتر از نصف لذت های بازی رو از دست میدید
سلام یعنی هنوز میشه از این باگ استفاده کرد؟و اگه میشه و استفاده کنم بن نمیشم یا بعدا میتونم Dlc بگیرم بازی کنم؟

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
سلام قبلن نسخه معمولی با سلاح saw و تبر که اول بازی در دسترس هستند تموم کردم ، الان نسخه گوتی میخام بازی کنم ، به جای سلاح saw میخام از لودریگ هولی بلد استفاده کنم ، یک سلاح قدرتی نیمه سنگین معرفی میکنید که به جای تبر استفاده کنم ( ترجیحا اوایل بازی پیدا بشه ).?

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام قبلن نسخه معمولی با سلاح saw و تبر که اول بازی در دسترس هستند تموم کردم ، الان نسخه گوتی میخام بازی کنم ، به جای سلاح saw میخام از لودریگ هولی بلد استفاده کنم ، یک سلاح قدرتی نیمه سنگین معرفی میکنید که به جای تبر استفاده کنم ( ترجیحا اوایل بازی پیدا بشه ).?

بنظر من این بازی تنها بازی هستش ک همه چیزش ب شخص بستگی داره.
ممکنه من الان ی سلاح بگم ک شما اصلا نتونی ازش درست استفاده کنی
برای خودم خیلی پیش اومد ک حتی بعضی باس ها برام کشتنشون با یسری سلاح ها
ک هیچکس ازشون برای اون باس استفاده نمیکرد خیییلییی خیییلییی ساده تر بود تا
اینکه میخواستم بر اساس راهنمایی و تجربه دیگران بازی میکردم.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
همون ludwig holy blade کارتونو راه میندازه چون بین سبک و نیمه سنگین سویچ میشه من تو کل بازی فقط همین یدونه سلاحو استفاده کردم و از هیچ سلاح دیگه‌ای اصلا نمیتونستم استفاده کنم
البته استفاده از سلاح شدیدا به سبک بازی خودتونم بستگی داره ولی بنظرم اگه میخواید از ludwig holy blade استفاده کنید دنبال سلاح دیگه ای نباشید از همون استفاده کنید کار کردن باهاش رو یاد بگیرید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر