PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Clipper82

عضو جدید
Sep 23, 2019
1
سلام دوستان من بازی bloodborne نسخه هک شده رو روی دستگاهم دارم ورژن 1.09، ولی ظاهرا dlc رو نداره، سایتی رو میشناسید که بشه dlc هک شده رو جداگانه دانلود و نصب کرد؟
ممنون

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,437
نام
علی
سلام دوستان من بازی bloodborne نسخه هک شده رو روی دستگاهم دارم ورژن 1.09، ولی ظاهرا dlc رو نداره، سایتی رو میشناسید که بشه dlc هک شده رو جداگانه دانلود و نصب کرد؟
ممنون
DLC تو خوده آپدیت هست یه فیکس میخواد! تویه صفه هایه قبلی گذاشتن بچه ها فیکسشو

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
نسل هم داره تموم میشه ولی دیگه هیچی واسم بلاد نشد!
ی اتفاق جالب افتاد میخوام بگم ک بدونید این بازی چقد تو مغز من فرو رفته،من دور از جونتون یک ماه پیش ی عمل جراحی داشتم
وقتی ک تو اتاق ریکاوری ب هوش اومدم هی تند تند میگفتم good hunter good hunter :D خداییش این بازی یچیزی فراتر از زمین و زمانه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
من فقط یه باس تا ملکه یارنام و پلات بازی فاصله دارم ، این آمیگدالا کاملا با ورژن های قبلیش فرق میکنه ،لعنتی کلا تک ضربه ایه! حرومی هر کاری میکنم آخرش یه ضربه اش رو بهم میزنه! حالت معمولی و ریج اولش هم کاری نداره،ولی وقتی دستاش رو می‌کنه نه میشه بهش نزدیک شد نه ازش فرار کرد!

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
72
نسل هم داره تموم میشه ولی دیگه هیچی واسم بلاد نشد!
ی اتفاق جالب افتاد میخوام بگم ک بدونید این بازی چقد تو مغز من فرو رفته،من دور از جونتون یک ماه پیش ی عمل جراحی داشتم
وقتی ک تو اتاق ریکاوری ب هوش اومدم هی تند تند میگفتم good hunter good hunter :D خداییش این بازی یچیزی فراتر از زمین و زمانه.
این بازی کاری با من کرده که دوست دارم مثلا بعد مرگ بجای بهشت وارد یک شهری مثل شهر یارنام بشم :| دگ خودت حساب کن...

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,795
نام
حامد
من فقط یه باس تا ملکه یارنام و پلات بازی فاصله دارم ، این آمیگدالا کاملا با ورژن های قبلیش فرق میکنه ،لعنتی کلا تک ضربه ایه! حرومی هر کاری میکنم آخرش یه ضربه اش رو بهم میزنه! حالت معمولی و ریج اولش هم کاری نداره،ولی وقتی دستاش رو می‌کنه نه میشه بهش نزدیک شد نه ازش فرار کرد!
امیگدالا یکی از بهترین باس های مورد علاقه منه.
خواستی بگو بریم با هم پوست سرش رو بکنیم.

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278

سلام
یکی از اسونترین راه های کشتنش این بود ک بری بین پاهاش وایستی فقط باید ی تکون های ریزی بخوری ک وقتی میپره تو هوا نیوفته روت.

فک کنم نمیشد اینو انلاین زد چون توی دانجن هستش.
ولی خود بازی یکیو گذاشته ک میشه اوردتش کمک.

• Like
Reactions: J. Constantine

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,795
نام
حامد
وقتی میگم امیگدالا بهترین باس برای من بود یعنی همیشه میرفتم کمک بقیه که بکشمش. توی دانجن دیفایلد هم میرفتم. همه باس های دانجن ها رو میشه کو اپ رفت.

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
وقتی میگم امیگدالا بهترین باس برای من بود یعنی همیشه میرفتم کمک بقیه که بکشمش. توی دانجن دیفایلد هم میرفتم. همه باس های دانجن ها رو میشه کو اپ رفت.

پس من اشتباه کردم ببخشید

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
پس یکی بیاد کمک من ، اصلا نمی‌دونستم دانجئون ها رو میشه co op رفت !

Help me please

سلام
یکی از اسونترین راه های کشتنش این بود ک بری بین پاهاش وایستی فقط باید ی تکون های ریزی بخوری ک وقتی میپره تو هوا نیوفته روت.

این کارم میکنم ، ولی یه باز جا خالی میده ، یه بار نمیده ، که خوب همون یه بار کافیه!
من تمام آمیگدالا های قبلی رو خیلی راحت زدم خصوصا اونی که تو بخش کمپین بود ، افتادم به جون دمش ، راحت کشتمش! ولی اینجا دمیج دمش رو هم محدود کردن!

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
قویترین جمهای بازی جم cursed poorman هست که 27% phys up near death بهت میدن،و این جمها چون cursed هستن یک اثر negative از خودشون دارن،بهترین اثر منفی که بهتره بگیم بدترین اونها هم هست اینه که از hp کاراکتر هی کم میکنه ولی همین که رسید به نزدیکای مردن بالاترین phys attack رو بهت میده که همین هم‌ در صورت درست استفاده نکردن باعث مرگ سریع میشه
توی این بازی یک سری قوانین هست که باید ملکه ذهنتون داشته باشید و اولین قانون اینه که جمها بدون تمهیدات خاص و زمینه چینی کار خاصی نمیتونن بکنن،یعنی لول کاراکتر شما به همراه runeهای خاص و جمها و یک سری آیتم خاص هستن که شما رو صاحب phys attack بالایی میکنه
قبل از هر چیز شما باید قبل از اینکه به لول 200 برسی skill و strenght کاراکترت رو مکس و هر کدوم رو تا 99 لول آپ کرده باشی چون بعد از لول 200 دیگه این دو scale نمیشن،یعنی اگر شما اینها رو بعد از لول 200 آپ کنی دیگه آنچنان که باید روی قدرت شما تاثیر ندارن

دومین قدم پیدا کردن تمام clawmark runes و beast runes هست چون اولی با viscral attack شما که وابسته به skill و جمهای thrust damage هست ارتباط مستقیم داره

قدم بعدی انتخاب و به دست آوردن مناسبترین اسلحه هاست،به عنوان مثال ludwig holy blade اسلحه ای محسوب میشه که اگر روی اون جمهای thrust بزارید روی viscral attack شما تاثیر میزاره و برای دیدن حداکثر تاثیر این دو حتما و حتما باید به همون روشی که گفتم قبل از رسیدن به لول 200 کاراکترتون رو لول آپ کرده باشید

قدم بعدی بالا بردن beasthood کاراکترتون هست که با یک سری ست لباس و استفاده از آیتم beast blood pellet و داشتن کمترین مقدار insight و استفاده از beast runes میتونید داشته باشید

قدم بعدی و سختترین اونها به دست آوردن ست کامل قویترین جمهای بازی مثل cursed poorman و cursed striking و ست adept gem هست که اینها فوق العاده کمیاب هستن و به دست آوردن بهترینشون نیاز به ساعتها فارم کردن باسهای چلیس داره

البته همه جمهای phys اثر منفی ندارن مثلا جمهایی هستن که با اینکه phys up 27/2 دارن ولی در بهترین حالت میتونید با ساعتها فارم کردن باسهای چلیس نوعی از اونها رو به دست بیارید که اثر مثبت مثل اضافه کردن درصدی به stamina هم از اون ببینید،ناگفته نمونه کلیت جمها اشکال مختلفی دارن و هر شکل از جم در نوع خاصی از چلیس دراپ میشه و برای استفاده از این جمها باید بگردید توی چلیسها lost و uncanny هر اسلحه رو پیدا کنید تا بتونید از جمهایی با اشکال مختلف استفاده کنید
نوع دیگه ای از جمها به نام cursed fool هستن که برخلاف جمهای poorman با پر بودن hp بالاترین phys رو بهتون ارائه میدن که با کوچکترین دمیج از قدرتشون کم میشه ولی اینها phys up بالای 35% هم بهتون میدن

یک سری جم abyssal هم هستن که ضمن اینکه قوی هستن ولی برای به دست آوردن بهترین نوع از اونها باید ساعتهای متمادی cursed chalice depth 5 در انواع مختلف رو تا طبقه آخر برید و باس طبقه آخر این چلیسها رو فارم کنید

خلاصه کلام اینکه شما باید جمها رو روی اسلحه های مناسب با توجه به نوع لول آپ و ست لباس و آیتمها runeهای مختلف با هم ترکیب کنید تا بهترین نتیجه رو بگیرید،به عنوان مثال میتونید در اول از اسلحه ای استفاده کنید که روی اون cursed fool ست کردید و در ادامه که دمیج خوردید و نزدیک انتهای hp کاراکترتون بود از اسلحه دیگه ای استفاده کنید که روی اون جمهای cursed poorman ست کردید،اینجوری در بالاترین و کمترین hp صاحب بالاترین phys attack هستید
سرگرم شدن با دنیای جمها و ترکیب اونها و نحوه به دست آوردنشون برای من شیرینترین قسمت بلادبورن بوده و هست و با ترکیب کلیت چیزهایی که اینجا نوشتم اکثر باسها رو میتونم به راحتی oneshot کنم

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

داداش دمت گرم بابت توضیحات
فقط یه نگاه بنداز ببین من تونستم جمهای خوبی بندازم رو سلاحم ؟! :D:D>:)=))

d1lj_m_ξ_λ_δ_ζ.jpg

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
این کارم میکنم ، ولی یه باز جا خالی میده ، یه بار نمیده ، که خوب همون یه بار کافیه!
من تمام آمیگدالا های قبلی رو خیلی راحت زدم خصوصا اونی که تو بخش کمپین بود ، افتادم به جون دمش ، راحت کشتمش! ولی اینجا دمیج دمش رو هم محدود کردن!

من اینو تنها زدمش قبل از وارد شدن ب محیط باس کنار در ی جایی هست ک میشه ی نفر بیاد کمکت،اون رو هم ببر همراه خودت تا سر امیگدالا ب اون گرم بشه
در کل اسونترین راه همون بود ک واستی بین پاهاش اینجوری بدون دمیج خوردن میشه کشتش،ی راه دیگه هم اینه ازش فاصله بگیری و بزنیش ک یکم سخت میشه چون
تو فاز اخر جونش خیلی سگ میشه و وقتی داری جا خالی میدی و فرار میکنی استمینات تموم میشه و چیزی برات نمیمونه ک بزنیش درست،البته ی قلق دیگه هم داشت اینکه
باید از ی سمت خاصی بهش حمله میکردی ک وقتی میزنه بهت نخوره دستش ک اینو درست یادم نیست.
اما در کل چیزی ک هست اینه ک این بازی جوریه ک هر کسی با ی سبک خاصی راحته،ممکنه شما جوری باس رو بکشی ک برا من سخت بود ولی برا شما خیلی اسون باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر