خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
جالبه.به یک فروشگاه اینترنتی معتبر تو بانه زدم میگم فلان تلویزیون قیمتش با هزینه ارسال چقدر درمیاد.تو سایتشون امروز اپدیت کرده بودن قیمتاشونو.در امد بهم گفت 15300.در صورتی که تو سایتشون زده بود 13750.خلاصه گفتم مطمنید 15300 هستش.گفت اره مطمنم.بعد گفتم پس چرا تو سایتتون قیمت 13750 هستش. در جواب گفت به خاطر رقابت با فروشگاه های دیگه و ایمالزو غیره قیمت رو پایینتر زدیم!بعد چند دقیقه پیام میده باهزینه ارسال که میشه 650 و ضمانت کلا که میشه 400 جمعا میشه 14750!!!
خداییش اگر کسی نمیدونست میخواستن قشنگ تو پاچش کنن!!!واقعا اینها اصلا انصاف دارن.؟؟!!
چند روز پیش من واسه برادرم میخواستم sony 49x800g بگیرم تو بانه بدون گارانتی بهم قیمت دادن 8 تومن و با هزینه ارسال 8.400
رفتیم نمایندگی سونی هالکو تو جمهوری با گارانتی میداد 7.800 هزینه ارسال و نصب هم 150 مجموع شد 7.950 که 450 تومنم ارزونتر گرفتیم اونم از نمایندگی و با گارانتی و اینکه چیزی شد فردا لازم نیست برم یه شهر دیگه دنبال طرف بگردیم.
قیمتهای تهران خیلی بصرفه تر شده.

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,793
نام
حامد
جالبه.به یک فروشگاه اینترنتی معتبر تو بانه زدم میگم فلان تلویزیون قیمتش با هزینه ارسال چقدر درمیاد.تو سایتشون امروز اپدیت کرده بودن قیمتاشونو.در امد بهم گفت 15300.در صورتی که تو سایتشون زده بود 13750.خلاصه گفتم مطمنید 15300 هستش.گفت اره مطمنم.بعد گفتم پس چرا تو سایتتون قیمت 13750 هستش. در جواب گفت به خاطر رقابت با فروشگاه های دیگه و ایمالزو غیره قیمت رو پایینتر زدیم!بعد چند دقیقه پیام میده باهزینه ارسال که میشه 650 و ضمانت کلا که میشه 400 جمعا میشه 14750!!!
خداییش اگر کسی نمیدونست میخواستن قشنگ تو پاچش کنن!!!واقعا اینها اصلا انصاف دارن.؟؟!!
این مدل سایت ها رو بی تعارف ازشون اسم ببر که باقی کاربر ها هم بشناسن شون.

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
بانه دیگه مرد
یه زمانی ارزش داشت از بانه جنس بخرید
ولی الان اشتباه محضه مخصوصا لوازم برقی اکثر کسای که از بانه خرید میکنن اطلاعی از قیمتا ندارن

• Like
Reactions: mohsen2019

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
بانه دیگه مرد
یه زمانی ارزش داشت از بانه جنس بخرید
ولی الان اشتباه محضه مخصوصا لوازم برقی اکثر کسای که از بانه خرید میکنن اطلاعی از قیمتا ندارن
بعضی مدل ها فقط تو بانه هستش.البته شما که تهران هستید تنوع محصولات بهتر هستش تا بقیه شهرها

• Like
Reactions: blak

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
سلام به دوستان ، من یه تی وی سامسونگ 55U-8900 4K HDR1000 دارم کنسول پرو بهش وصل میکنم تو تنظیمات پلی استیشن میزنه ساپورت نمیشه ؟ 118745

از دوستان کسی هست بدونه دلیلش چیه یه جعبه واسطه پورتها هم داره که ۴ تا HDMI داره من رو همشون تست کردم ،
زیرش نوشته تی وی این قابلیت و داره ولی باید تنظیم بشه درضمن هیچ تنظیم gdr تو تی وی نیست ،،

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
دوستان tcl مدل p2 کسی داره؟ 55 اینچ 4 کی هست ... من میخوام برای فیلم دیدن و پلی استیشن چهار پرو و همینطور نسل بعد کنسولا تی وی رو ارتقا بدم , هدفم این بود ایکس 9000 سونی بگیرم میتونمم بگیرم اما میخوام بدونم اگه کیفیت و البته مهمتر از همه طول عمر تی وی ها خیلی با هم فرقی نداره خوب چه کاریه پول اسم برند سونی رو بدم بجای چهارده میلیون شیش میلیون میدم هشت تومنشم پس انداز میکنم
دوستان تی وی فعلیم ای ایکس 710سونیه که سالهاست دارم و اندازه یه لوبیا چند وقته پیکس سوزونده ممنون میشم منو از سردرگمی در بیارین سپاس
تفاوت هست.سعی کن همیسه مدل های بالا رده از هر برندی بگیری.طول عمر رو که همه led هانهایتا 60000 ساعت هستش

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
سلام به دوستان ، من یه تی وی سامسونگ 55U-8900 4K HDR1000 دارم کنسول پرو بهش وصل میکنم تو تنظیمات پلی استیشن میزنه ساپورت نمیشه ؟ View attachment 118745

از دوستان کسی هست بدونه دلیلش چیه یه جعبه واسطه پورتها هم داره که ۴ تا HDMI داره من رو همشون تست کردم ،
زیرش نوشته تی وی این قابلیت و داره ولی باید تنظیم بشه درضمن هیچ تنظیم gdr تو تی وی نیست ،،

اول تو تنظیمات تیوی ببین گزینه ورودی های خارجی بخش فرمت سیگنال ها اگه اشتباه نکنم یا شبیه این رو داره. چون احتمالا رو گزینه 4k استاندارد تنظیم هست . اونو باید تبدیل به 4k پیشرفته یا enhanced کنی. تلویزیون خودم سونی هست . اتومات رو حالت استاندارد فعال بود بعد که به حالت enhanced تغییر دادم. hdmi 2-3 حالت hdr ساپورت میکنن. سامسونگ رو دقیق یادم نیست تلویزیون قبلیم سامسونگ بود. ولی یادم رفته الان. اگه چیزی تو این مایه ها تو تنظیمات نبود یا درست تنظیم شده. کابل رو عوض کن. من خودم یک کابل جدا 4k hdr برای پرو خریدم که هیچ مشکلی نداره. یکی از این دو علت هست

آخرین ویرایش:

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,028
نام
Ali
دوستان tcl مدل p2 کسی داره؟ 55 اینچ 4 کی هست ... من میخوام برای فیلم دیدن و پلی استیشن چهار پرو و همینطور نسل بعد کنسولا تی وی رو ارتقا بدم , هدفم این بود ایکس 9000 سونی بگیرم میتونمم بگیرم اما میخوام بدونم اگه کیفیت و البته مهمتر از همه طول عمر تی وی ها خیلی با هم فرقی نداره خوب چه کاریه پول اسم برند سونی رو بدم بجای چهارده میلیون شیش میلیون میدم هشت تومنشم پس انداز میکنم
دوستان تی وی فعلیم ای ایکس 710سونیه که سالهاست دارم و اندازه یه لوبیا چند وقته پیکس سوزونده ممنون میشم منو از سردرگمی در بیارین سپاس
خلاصشو بخوام بهت بگم... برو برای سونی
مدل های tcl بازار مدل اسیا هستن و با نمونه امریکایی فرق دارن

• Like
Reactions: Adidas95

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
سلام به دوستان ، من یه تی وی سامسونگ 55U-8900 4K HDR1000 دارم کنسول پرو بهش وصل میکنم تو تنظیمات پلی استیشن میزنه ساپورت نمیشه ؟ View attachment 118745

از منوی تنظیمات HDMI UHD COLOR رو روشن کنید

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
اول تو تنظیمات تیوی ببین گزینه ورودی های خارجی بخش فرمت سیگنال ها اگه اشتباه نکنم یا شبیه این رو داره. چون احتمالا رو گزینه 4k استاندارد تنظیم هست . اونو باید تبدیل به 4k پیشرفته یا enhanced کنی. تلویزیون خودم سونی هست . اتومات رو حالت استاندارد فعال بود بعد که به حالت enhanced تغییر دادم. hdmi 2-3 حالت hdr ساپورت میکنن. اگه چیزی تو این مایه ها تو تنظیمات نبود یا درست تنظیم شده. کابل رو عوض کن. من خودم یک کابل جدا 4k hdr برای پرو خریدم که هیچ مشکلی نداره. یکی از این دو علت هست

اینم بگم تو سامسونگ گزینه hdr داره. تو همون تنظیمات باید بگردی یا حالت تصویر صفحه رو باید hdr بزاری

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,793
نام
حامد
نظرتون راجع به ru7100 سامسونگ چیه؟
توی رنج خودش فکر کنم مشخصات بهتری داره نسبت به سونی 7500f و یا الجی um7300.
یکی از دوستان یادمه گفته بود همین مدل رو خریده. نظرتون چیه؟
خوبه برای خرید چون با قیمت های الان 43 شو حدود 4 تومن میشه خرید.

• Like
Reactions: richard92

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
نظرتون راجع به ru7100 سامسونگ چیه؟
توی رنج خودش فکر کنم مشخصات بهتری داره نسبت به سونی 7500f و یا الجی um7300.
یکی از دوستان یادمه گفته بود همین مدل رو خریده. نظرتون چیه؟
خوبه برای خرید چون با قیمت های الان 43 شو حدود 4 تومن میشه خرید.
دوست عزیز همون x900f رو بگیر.اون مدل ها اکثرا hdr ضعیفی دارن

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,793
نام
حامد
دوست عزیز همون x900f رو بگیر.اون مدل ها اکثرا hdr ضعیفی دارن
قصد داشتم حدود 15 تومن هزینه کنم. قصد خریدم هم برای مدل 950g جدی بود. ولی یه سری شرایطی پیش اومد که تصمیمم بر این شد که حدود 5 تومن برای تیوی هزینه کنم باقیش رو اگر بشه یه لپتاپ بگیرم چون برای کارم لازم میشه.

• Like
Reactions: mohsen2019

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر