خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
سلام دوستان. من مانیتور LG 22MP58VQ Monitor 21.5 Inch رو حدود یک سال پیش خریدم و با PC ازش استفاده می کردم. میخواستم بدونم از بین دوستان کسی هست که این مانیتورو داشته باشه و به PS4 ام وصلش کرده باشه؟ مشکل رزولوشن داره آیا؟ چون من به X360 ام که وصلش کرده بودم تصویر محو و فوق العاده کم کیفیت شده بود و به همین خاطر میترسم اگه ps4 بگیرم و این مشکلو داشته باشه واویلا میشه. در ضمن کیفیتش روی pc هیچ مشکلی نداره و کاملا راضیم. البته اینو بگم که با پورت vga به pc وصلش کردم. ازیه جاییم میترسم پورت hdmi اش مشکل داشته
از بین دوستان کسی بتونه راهنماییم کنه ممنونش میشم
هیچ مشکلی نداره

• Like
Reactions: sinan

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
دوستان من یک فیلم فورکی گرفتم اما نا با خود پلیر تی وی پخش میشه نا با وی ال سی و ام ایکس پلیر
فیلم هم روی هارد اکسترنال هشست
مدل:sony x800d
ممنون میشم راهنمایی کنید و ببخشید که اینجا مطرح کردم
شاید فیلمت مشکل داره.منم یه دونه 800d دارم و تقریبا همه فیلمهای 4k رو از روی هاردام اجرا میکنه

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
شاید فیلمت مشکل داره.منم یه دونه 800d دارم و تقریبا همه فیلمهای 4k رو از روی هاردام اجرا میکنه
شاید از فیلم هم باشه ولی صدا داره
من نرم افزار ها رو نمیتونم اپدیت کنم
گوگل استور باز میشه ولی نرمافزار که میخوام اپدیت یا دانلود کنم هیچ اتفاقی نمیفته
قدرت سیگنال وای فای هم خوب هست
یعنی فیلتر هست؟

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
گوگل استور باز میشه ولی نرمافزار که میخوام اپدیت یا دانلود کنم هیچ اتفاقی نمیفته
یعنی فیلتر هست؟
بله که فیلتره.یا با فیلترشکن آپدیتش کن و یا بریز تو usb

• Like
Reactions: db07

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
یعنی فیلتر هست؟
یه نورد چیز بی ان نصب کن رو تلوزیونت لذت استفاده از تلوزیونتو چند پله ارتقا میده
مشکل کانکت نشدن به استور و دانلود و ... هم مرتفع میشه

• Like
Reactions: db07

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
SONY 65X9000F 2018
f7fe129ed053022598dfccd7b2ddc73c.jpg

Sent from my G8142 using Tapatalk

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
بچه ها یکی از دوستام گناوست کسی اطلاع داره که میصرفه اونجا tv sony x900f دنبالش باشه؟ قیمتاش بهتره؟ یا ه وسیله الکترونیکی دیگه مثل خود ps4

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
با سلام خدمت دوستان

دوستان جایی رو میشناسن سامسونگ کیولد مدل های 65q7fn یا 65q8fn محصول 2018 رو قیمت مناسب بدن.؟ بعضی از سایتای بانه ای که ندارن بعضی که دارن انصاف ندارن به مراتب خیلی بیشتر از قیمت جهانی میگن .حتی با دلار ازاد هم حساب کنید به علاوه سود و هزینه ها باز قیمت فضایی میدن. هر جور حساب کنید قیمت 65 اینچ q8fn که نباید از 25 تومن بیشتر باش یک جا 29 تومن میگفت!!!!!!! q7fn که ارزونتر هم هستش. بانه که از طریق کولبرا میارن یعنی باید به مراتب کمتر از قیمت جهانی بدن نه بیشتر* تعجب چرا به قیمت جهانی میدن یا در این دو مدل خیلی بیشتر قیمت میدن . بالاخره اگه جایی دوستی میدونه ممنون میشم بگه البته به جز ممتازکالا . با تشکر

آخرین ویرایش:

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
یعنی فیلتر هست؟
رفیق نرم افزار KODI رو از توی گوگل استور با خود تی وی دانلود کن، بهترین نرم افزار اندروید تی وی برای اجرای فایل های مالتی مدیا هست، همه پسوندها رو اجرا می کنه چه ویدویو چه عکس چه موزیک، خیلی عالیه نصب کن مشکلت حل میشه چون بعضی فیلم ها رو با خود ویدیو پلیر اصلی درست اجرا نمیکنه برای مثال تصویر نداره ولی صدا داره یا برعکس

DAVINCI

کاربر سایت
Jun 16, 2006
63
نام
javad
سلام به دوستان بازیسنتری
قصدخرید تلویزیون سونی 55 اینچ 10-12میلیونی دارم البته ازبانه .مورداستفاده هم همه چیزه گیم فیلم فوتبال والبته شبکه های ایرانه نظرم روسریای 2018. x8500f هستش وچون ارزونتره وبیشتر به جیبم نزدیکه حالا به خاطر پنلش که میگن ips هستش وکیفیت کلی کمتری داره مردد شدم نظرتون چیه واینکه سایت معتبرومطمئن بانه ای سراغ دارید ممنون میشم معرفی راهنماییم کنید تشکر

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
درود بر دوستان.روی LG C7 فیلمای 4K رو پخش میکنه اما صدا ندارن.دو فرمت آزمایش کردم(MP4/MKV) حتی از همین تریلرایی که با کیفیت 4K تو انجمن میزارن گذاشتم ولی بازم این پیام رو میده:

تلویزیون آخرین به روز رسانی نرم افزاری هم شده.فایلها رو توسط هارد اکسترنال روی TV پخش میکنم.کسی میدونه مشکل از کجاست؟
برو از این سایت چندتا نمونه دانلود کن ببین اجرا میشه
4kdownload.ir

• Like
Reactions: Metal Gear

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
سلام به دوستان بازیسنتری
قصدخرید تلویزیون سونی 55 اینچ 10-12میلیونی دارم البته ازبانه .مورداستفاده هم همه چیزه گیم فیلم فوتبال والبته شبکه های ایرانه نظرم روسریای 2018. x8500f هستش وچون ارزونتره وبیشتر به جیبم نزدیکه حالا به خاطر پنلش که میگن ips هستش وکیفیت کلی کمتری داره مردد شدم نظرتون چیه واینکه سایت معتبرومطمئن بانه ای سراغ دارید ممنون میشم معرفی راهنماییم کنید تشکر
خیلی تفاوت محسوس نیست.
اصلن خودتو درگیر این بحث ها نکن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر