Puppeteer

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
کسی بازی رو تجربه کرده ؟

اولا که کوفتش بشه :D
دوما بیاد یه توضیحی بده ببینیم چیه . شاید من تا سه چهار روز نرسه دستم بازی :(

والا فعلا که در حال دانلودیمو کوفتش نکردیم !! =))

دوما بعدا میام توضیح میدم !! :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
تو استور نمیدونم چرا هنوز برای دانلود نذاشتنش! فعلا که منتظریم بذاریم رو دانلود امیدوارم حجمش کمتر باشه چون به اندازه کافی سر GTAV سرویس خواهیم شد:d
ویرایش: بالاخره ریلیز شد! حجمش هم 6.3 گیگ هست

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب دانلود بازی یک ساعت پیش تموم شد !! :d
یعنی قشنگ منو یاد لیتل انداخت !! البته یکم اوایل بازی شاید زیاد فاز نده چون تا یاد بگیری گیم پلیشو و اینارو یکم زمان میبره !! :d
گرافیک و کلا محیطش خیلی شبیه LBP2 میباشد !! ;;)
نمیدونم واس من اونطوری بود یا کلا بازی یکم حالت دیر لود شدن ادامه مراحل داره !! شایدم خود بازیش اینجوریه !! البته در حد 20 Min بازیش کردم !!

- - -ویرایش - - -

راستی Co Op هم داره !! :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
منم نیم ساعتی بازی کردم و توضیحات رو تو نقد بازی میگم. ولی ایده های خاصی برای روایت داستان داره و طنز خیلی لطیفی تو بازی جاریه!
یه بخش هم داره که سرگذشت سرهایی که تو بازی جمع میکنی رو نوشته و خیلی بامزه هستش:d. 7تا بخش داره که هر بخش خودش شامل چند تا مرحله میشه.
کوآپ افلاین داره فکر کنم

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
به به co op داره که معرکس....
نقد و بررسیشو از GT دانلود کردم .
عجب باس های خفنی داره مخصوصا ماره و گربه گنده هه !

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام بزی که شروع اولیه داره لودینگ اولیه گیر میکنه وارد محیط بازی نمیشه حتی روی هاردایترنال ریختم اما هنوز گیر داره فکر میکنید اشکالش کجاست

تو تایپک خودش بپرسید؟!! جواب سوالتون هم هست ! :d

http://forum.bazicenter.com/thread81887/

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
بالاخره فرصت شد تا این شاهکار رو هم تموم کنم
خیلی عالی بود
داستان پردازیش عالی بود .مخصوصا تیکه های کمدیش
گرافیک فوق العاده عالی و زیبا
فقط دوست داشتم باس اخر بازی کمی سخت تر از بقیه باشه ولی راحت بود به نظرم :d
دوستانی که بازی نکردن حتما پیشنهاد میدم بازی کنن :D

• Like
Reactions: Sega_genesis

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
برو بچی که بازی رو نخریدن ولی میخوان بخرن یه کم صبر کنن هالووین چند روز دیگست . اینم از اون بازیهاست که 99% یه تخفیف الکی و تپل میخوره واسه هالووین .

• Like

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,153
نام
حامد
اینجا چرا سوت و کوره؟ :D
شیطونه میگه قیچی بردارم کل تاپیکو قیچ قیچ کنم :))
اقا من تموم کردم زیاد هم تروفی گرفتم.
اوایل بازی کمی خسته کنندست ولی رفته رفته بهتر میشه و اخراش دیگه کلا اوج هیجان هستش:D
خیلی با بازیش حال کردم مخصوصا از روند تئاتر بازی فوق العاده لذت بردم:D
کل بازی پره از ایتم ها و مکان های مخفی، کلا تو زندگیم انقدر کله یک جا ندیده بودم :D

تنها ایرادی که به بازی دارم اینه که شخصیت ها کمی زیاد با هم صحبت میکردن و گیم پلی بازی برخی مراحل خیلی با سرعت پیش میرفت

امتیاز من به بازی: 8.5

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
بالاخره بازی رو تموم کردم اگر از وراجی شخصیت ها بگذریم روند گیم پلی بازی یکم میلنگه و کلا از سطح انتظاراتم پایینتر بود بازی! نمره هم اگه عمری باقی موند باشه برای نقد:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
خوب بازی رو شروع کردم! :-"
فعلا 3مرحله رفتم! (در اصل 4تا،حالا بعدا میتوضیحم :-" )
تا اینجا به شدت با شخصیت ها،نحوه ی روایت داستان،گیم پلی ، طراحی مراحل و کلا همه چی حال کردم! :d
یه پلتفرمر جذاب بوده:x:bighug: این همه مکان و آیتم مخفی! :bighug:
و از اونطرف شاهزاده ی خورشید! :d بسی بی اعصاب ولی دوست داشتنی! :bighug: (امسال،سال این دخترا بوده ها :-" الی و الیزابت :-" ) خداییش این شاهزاده هم صداپیشه ـش خیلی خوب کار کرده دمش گرم! :d

تا الان 2تا مشکل در مورد بازی هست! یکیش از طرف منه،یکیش از طرف بازی :-"
از طرف بازی اینه که بعضی وقتا جمله های زیرنویس زود رد میشن! طرف هنوز جمله رو کامل نگفته،زیرنویس رفته جمله بعدی! (ولی جمله ی بعضی صبر میکنه تا همون جمله تموم بشه تا بعد بره بعدی و ... )
دومین مورد که از طرف خودمه اینه که احساس شدیدی میکنم یک شینیگامی دور و بر PS3ـم داره پرسه میزنه :( امروز 3بار اومدم بازی کنم،هر 3بار فیریز کرد! 1بار اومدم مرحله 1 رو دوباره برم،تا وسطاش رفتم و فریز کرد ، بار دوم مرحله ی 3 رو اومدم شروع کنم، همون اولش فیریز کرد! دفعه ی بعد مرحله ی 3 تا آخرش رفتم، مرحله ی 4 هم در حال دیدن CS آخرش بودم که فیریز کرد :| فکر کنم جمله ی آخرشون بود هم حتی :| این سومیه خیلی زور داشت:-"
تا 2 روز پیش که رچت میزدم مشکلی نداشت،ولی سر این بازی خیلی داره اذیت میکنه :( میترسم:-s

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
@ Akiba
کنسول اول من دقیقا همینجوری فوت کرد ! سر بازی تراین 2 این اتفاق افتاد و چراغ زرد ... کارت گرافیک overheat شده بود ! بورد هم به فنا رفت مثکه ! :D البته کنسولم فت بود و امیدوارم برای تو اسلیم باشه و مشکل بازم از بازی باشه .
کلا مواظب باش امیر ! :D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر