شباهت‌هایی بین گیم‌پلی GTA V و Max Payne 3

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
کاربری از یوتیوب با نام کاربری datarace1، ویدئویی در یوتیوب قرار داده است که شباهت‌های بارزی را بین گیم‌پلی Max Payne 3 و سری جدید GTA یعنی Grand Theft Auto V نشان می‌دهد.

mp3_screen.jpg

راکستار هم خجالتی از بیان این واقعیت ندارد و می‌گوید برخی از گیم‌پلی‌های مشاهده شده از مکس پین ۳ در Grand Theft Auto، اغلب برای بهبود المان‌های مبارزه‌ای در GTA V است.

Datarace1، اظهار نظر خود را پیرامون این ویدیو در چند بخش بیان کرده است که در زیر آن‌ها را از زبان وی بررسی می‌کنیم:

«چیزهایی را که از این مقایسه متوجه شدم:

1- روش دولا راه رفتن فرانکلین به سمت ماشین، سریع‌تر از MP3 است؛ این درواقع سخت است که بتوان گفت این ضعفی از مکس پین ۳ است، زیرا که فشار دادن دکمه کاور کاراکتر MP3، همواره به طور اتوماتیک از ماشین دورتر است. این «سریع دولا شدن» در دو اپیزود Liberty City و Red Dead Redemption ارائه شده بود، اما نه در GTA IV.

2- زمانی که فرانکلین در حال بالا رفتن از ساختمان است و به رانش شلیک می‌شود، او کمی کندتر از Max قدم برمی‌دارد؛ اما زمانی که اسلحه را روی شانه‌اش قرار می‌دهد و روی درجه ۶ و ۷ نشانه می‌رود، سرعت قدم برداشتنش مشابه می‌شود.

3- دوربین در GTA V کمی دورتر از کاراکتر قرار دارد، به طوری که می‌توانید بیشتر محیط اطراف خود را در یک زمان ببینید.

به احتمال زیاد شباهت‌های بسیار زیاد دیگری هم هست که شما خودتان می‌توانید با بازی کردن و کنترل دو بازی، آن‌ها را بیابید (البته اگر مشتاق یادگیری آن باشید).»

این‌ها شباهت‌های اندکی بین این دو بازی بود که خود با نگاه موشکافانه می‌توانید شباهت‌هایی را پیدا کنید و انتظار این را داشته باشید که در آینده گیم‌پلی بازی در حال انتشار GTA V در ۱۷ سپتانبر چه تفاوت‌هایی پیدا خواهد کرد.

منبع خبر

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
من که واقعا از مکس پین 3 لذت بردم به اندازه شماره اول زیبا و لذت بخش بود و از بهترین های 2012 بود!من که دو-سه باری تمومش کردم و هربار هم بازی میکنم سیر نمیشم و خیلی خوب شد که از المان های مکس پین 3 در GTA V در نبرد و تیر اندازی استفاده کردن و مطمئنا باعث استقبال بیشتر طرفدارها خواهد شد...

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
مکس پین 3 همون GTA بود ، گرافیک و گیم پلی و ...
من که خوشم نیومد
چون فقط به درد GTA میخوره نه بازی خطی ای که انتظارات بیشتری ازش هست

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
مکس پین 3 از هر نظر مشکل داشته باشه از نظر گیم پلی عالی بود.
گرچه همون مکس پین تا حدودی به GTA شباهت داشت.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
والا ما چندساله داریم خودمونو میکشیم و میگیم که بازیای راکستار یکنواخت و شبیه به هم هست دوستان سریع جبهه میگیرن !!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من بیشتر به RDR شبیه دیدم گیمپلی رو که خیلی خوشم اومد از گیمپلیش . بزرگترین مشکل من با سری GTA همین گیمپلی و اکشنش بود و با دیدن گیمپلی V امیدوارم شدم که بلاخره یه نسخه از این سری رو تموم خواهم کرد :D البته بازی همه چیش فوق العادست در کنار گیمپلی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر