راهنمایی در بازی dmc devil may cry 5

hami57d

کاربر سایت
Apr 28, 2018
2
سلام.من تو ی مرحله تو دویل می کرای5 گیر کردم.اولش ی برج رو نشون میده بعد میپره زیر آب بعدش میوفته روی یه تکه سنگ.بعدش چنتا تکه سنگ رو هواس باید بپری رو اونا بعد ک تکه سنگا رو رد میکنم میرم یجا یه در مثل آتشه میخوام برم توش مینویسه تجهیزات eryx کمه لطفا کمک کنید

hami57d

کاربر سایت
Apr 28, 2018
2
سلام.من تو ی مرحله تو دویل می کرای5 گیر کردم.اولش ی برج رو نشون میده بعد میپره زیر آب بعدش میوفته روی یه تکه سنگ.بعدش چنتا تکه سنگ رو هواس باید بپری رو اونا بعد ک تکه سنگا رو رد میکنم میرم یجا یه در مثل آتشه میخوام برم توش مینویسه تجهیزات eryx کمه

Amirdead858

کاربر سایت
Feb 26, 2019
2
سلام اقا یه جا هست پلیس ها میریزن تو خونه داداشت که بگیرنش اونجا چندتا درو منفجر میکنن بعد میرسن بهیکی که پشت در دو نفرو میکشن میریم جلو یه دشمن جدیدی میاد هر چی میزنمش نمی میره که یه ماسک قرمز رنگ داره با تفنگ هر چی بزنی تیراتو با شمشیر میزنه اینو و اونو که تلپورت میکنه از بالا نیاد میزه اونو چجوری بزنم

Amirdead858

کاربر سایت
Feb 26, 2019
2
سلام.من تو ی مرحله تو دویل می کرای5 گیر کردم.اولش ی برج رو نشون میده بعد میپره زیر آب بعدش میوفته روی یه تکه سنگ.بعدش چنتا تکه سنگ رو هواس باید بپری رو اونا بعد ک تکه سنگا رو رد میکنم میرم یجا یه در مثل آتشه میخوام برم توش مینویسه تجهیزات eryx کمه لطفا کمک کنید
داداچ یه مشت اتشی ازاد کردی قبلش خب قلتک موس و به سمت پایین حرکت بده تا تبرت با اون مشت عوض شه و با مشت بزن به دیواره دیواره میشکنه

King_SJ

عضو جدید
Jan 22, 2020
1
سلام من وقتی بادانته بازی میکنم اون سلاحش که با مشت ضربه میزنه رفته روی ضربه با پا و بر نمیگیرش به حالت ضربه با دست چطور باید عوضش کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر