Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
رفیق نکته اول اینکه این بازی اسمش Kingdom Hearts هست و اصلا ربطی به FF نداره (هرچند شخصیت های این بازی هایی که گفتی هم تو داستان هستن که باز داستان خودشون رو دارن).
میدونم بازیش کلا فرق داره :d منظورم این بود که زیاد با شخصیت هایی که از سری های مختلف FF داره آشنا نیستم :d (از نظر خصوصیات اخلاقی و این حرفا :d اینکه کلا چه تیپی هستن :d البته چون تو سری FF تازه کارم تا حدودی آشنایی دارم (:d) ولی عمیق نیست :d)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
شرمنده تاپیک رو بالا میارم با یک خبر کاملا بی ربط! :-" پس خواهشا هیجان زده نشید،خبری از KH III نیست! :-" :d بلایی هم سر من نیارید :d
2تا Special Edition برای KH Collection ، و البته فقط برای ژاپن تایید شده! :-" خیلی قشنگ بودن،خودشونم تاپیک نزاشتن،گفتم اینجا بزاریم:(
1.

2.

طرح های روی دیسک ـشون هم خیلی قشنگه! :x

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
e9nzsjejhzbn5q3m85pu.jpg

کاش زودتر یه تیزر...تریلر...نشون میدادن از بازی :((
به یه نمایش 20 ثانیه ای هم راضیم :(( :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Goofy Voice Actor Claims Kingdom Hearts 3 Coming This Year - IGN

یعنی میشه؟ :-s
آخه اینا گفته بودن بعد از FF XV میاد، تا الانم که چیزی نشون ندادن :-"

از کی تاحالا یه صداگذاز تعیین میکنه یه بازی سوپر خفنی مثل KH کی بیاد؟ :d

جدی نگیرش گوفیه دیگه XD

هرچند من با وضع روحی روانی اکنون نومورا زیاد نمیتونم تصور کنم چی میخواد تحویل بده >_<

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
صداگذار تعیین نمیکنه، ولی حتما از یه چیزایی خبر دارن دیگه :D
ولی خوب بازم عمرا امسال بیاد:-" عوامل ساخت، سرکارش گذاشتن :| :-"
البته میگن صداپیشگی طرف تموم شده...پس یعنی تمام ایده های داستانی ( و در نتیجه دنیاها! ) انتخاب شدن و تموم شده:-" پس از اون چیزی که فکر میکردم جلوترن :-" :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
صداگذار تعیین نمیکنه، ولی حتما از یه چیزایی خبر دارن دیگه :D
ولی خوب بازم عمرا امسال بیاد:-" عوامل ساخت، سرکارش گذاشتن :| :-"
البته میگن صداپیشگی طرف تموم شده...پس یعنی تمام ایده های داستانی ( و در نتیجه دنیاها! ) انتخاب شدن و تموم شده:-" پس از اون چیزی که فکر میکردم جلوترن :-" :D

به این زودی؟ مگه پشمک حاج عبدالله دارن درست میکنن؟ :d

من خیلی حس بدی دارم جدیدا هی فک میکنم یه بلایی میخواد سر KH و نومورا بیاد

اگه واقعا این چیزا تموم شده باشه حسی که الان دارم اینه که سنبل (درست نوشتم؟ ) میکنن نمیدونم چرا اما دلم میخواد یه 4-5 سالی روش کار کنن :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
به این زودی؟ مگه پشمک حاج عبدالله دارن درست میکنن؟ :d

من خیلی حس بدی دارم جدیدا هی فک میکنم یه بلایی میخواد سر KH و نومورا بیاد

اگه واقعا این چیزا تموم شده باشه حسی که الان دارم اینه که سنبل (درست نوشتم؟ ) میکنن نمیدونم چرا اما دلم میخواد یه 4-5 سالی روش کار کنن :d

توی خبر که نوشته کار صداگذاری گوفی انجام شده :D مگر اینکه بزنند همون اول بترکوننش:-" که کاملا بعیده این حرکت :D

فکر نمیکنم :-" این نامردا از KH BbS اشاره هایی به KH III دادن:-" نمیگم دقیفا از همون موقع، ولی خوب خیلی وقته دارن روش کار میکنند احتمالا:D البته من خودمم زودتر از اواخر 2016 و مخصوصا سال 2017 انتظارش رو نداشتم... ولی خوب، بیاییم 1% احتمال بدیم ممکن بشه:x :-"

اون چندتت نمایش چند ثانیه ای بازی هم بهشون نمیخورد مراحل اولیه ی کار باشن:-" محیط ها درست و حسابی بودن:-"

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,593
نام
mohammad
کجای کار هستید:D؟؟؟؟؟ فردا اسکوئر میاد میگه از همون 2012 که نومورا از پروژه xv کنار گذاشته شد ما دنبال یه کارگردان ویژه برای kh3 بودیم و تصمیم گرفتیم کارگردانی این نسخه رو به یکی از برادر زاده های کیتاسه یا تاباتا و ...:| بدیم. تا به کار سرعت ببخشن(فکر کردن می تونن ملت رو چیز فرض کنن و هر دروغی می خوان به ملت بگن:/ حالا خوبه می دونیم(می دونم:D)که کلا یک سالم نشده تاباتا شده کارگردان:/)
همیشه ادم های بزرگ دشمن های خیلی بزرگی داشتن(اصلا روایت داریم بعضا این ادم های بزرگ رو هم به قتل می رسونن:D)
الانم کلی پروژه مخفی داره که فقط به من که مدیر برنامه هاشم گفته:D
1- ساخت یک بازی با شخصیت های dc و ترکیب اونا با ...(این ... رو شرمنده نمی تونم بگم یهو شاید ببینه ناراحت بشه)
2-یک نسخه ی فرعی خاص از ff که تو خاص بودن versus رو قورت میده:D (و می خواد سنت شکنی کنه و با یک نسخه ی فرعی پوز ff vii رو به خاک بماله:D)
3-ساخت یک هک اند اسلش که وقتی عرضه شد از فرداش ایتاگاکی و کامیا از خجالت دیگه نمی تونن از خونه بیان بیرون:D
4-پروژه مشترک با کوجیما:D
5- ساخت یک یا دو انیمیشن ولی اینا کی بخوان جفتش عرضه بشن با خداست ممکنه بالای 10 سال طول بکشه:D(یکیش رو هم می تونم بگم که ff هستش:D)
6- ff 16 :D من دیدم خیلی ها دوس دارم کارگردان این شماره ایتو باشه ولی تو خواب ببینید:D( هنوز به نتیجه نهایی نرسیدیم که کی قراره کارگردان باشه:D من به شخصه به خودم افتخار می کنم که ff.9 و ff.12 رو بازی نکردم و فقط داستان و... رو دنبال کردم:D اصلا ff بدون نومورا معنی نداره(منظورم همون شخصیت هاست:D) )ولی چون نمی خوام الکی بهتون قول بدم پس از فکر این بیاین بیرون:D
7-این عنوان هم قراره انقلابی باشه و می خواد سبک جدیدی رو به نمایش بزاره و بشه مادر اون سبک:D
و میلیارد ها عناوین دیگر...:D
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ولی خارج از اینا اصلا نباید به فکر 2015 بود یجورایی احمقانه به نظر میرسه:D زود تر از 2016 بیاد من ریشمو می تراشم:D
فقط امیدوارم کیفیت بازی با انریل 4 مثل همون تریلر d23 باشه و کمتر نشه:(
البته میشه احتمالش رو هم داد اواخر 2015 بیاد چون نومورا گفته بود خشم من را در kh3 خواهید دید و می خواد همه ی بازی های 2015 رو تو tga(یا هرچیز دیگه ای:D) قهوه ای کنه و کاری کنه همگان بهش سجده کنن:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
باز اومدی تبلیغات نومورا راه بندازی؟ :d مطمعن باش تو این تاپیک همه از عاشقان نومورا هستن ^_^

نه دیگه این بد بینیه چون امکان نداره KH رو به کس دیگه ای بدن اصلا رو این بازی نوشته شده نومورا :d

زود تر از 2016 بیاد من کلمو میتراشم :d

- - -ویرایش - - -

دوستان بی زحمت یک مقدار درباره نسخه های قبلی توضیح میدید بازی سبکش چیه؟داستانش چطوره؟

اممم نسخه که خیلی نسخه ازش اومده :d ولی شماره داراش که 2 تا بیشتر نیومده

سبک بازی Action RPG یعنی المان های RPG رو کامل داره و JRPG هم حساب میشه اما به صورت اکشن و Real Time

برا خیلیا وقتی عکس بازی رو میبینن که گوفی و این چیزا داره میگن مسخره و مال بچه هاست اما نمیدونن که چه شاهکاریه :d

در واقع تو این بازی بنا به دلایلی (اسپویل داستانی) دنیاهای Disney با دنیاهای Square Enix قاطی شده که کاراکترا و مکان های مختلفی از ساخته های این دو شرکت توش هست

از لحاظ داستان من خودم فعلا دارم 2.5 Remix رو تازه بازی میکنم خودمم نمیدونم چی به چیه و کلا داستان پیچیده ای هم داره (ملت تو فرومای خارجی بعضیا خودشونو میکشن درست داستان رو بفهمن) بعضی چیزاش معلومه اما یه سری چیزا خیلی رازآلوده گونه میباشد :d ولی همون 1.5 باغث شد من بهمم با چه شاهکاری طرفم ^~^

از چیزای معرکش میتونم شخصیت هاش رو بگم به شخصه دیوانه وار Sora رو دوست دارم مخصوصا با صدای شماره 1 بازی که فقط دوست داشتم به Cutscene برسم تا صداشو بشنوم

موسیقی هم که طبق معمول همه کارای SE شاهکاره

محیط های جالبی داره که بیشتر وقتا وارد محیط جدید میشی لباسا و ظاهرت تغییر میکنه و بعضی جاها محیط ها گیم پلی هم تغییر میکنه مثلا یه دنیا میری فقط زیر آب هستی اونموقع تبدیل به نیمچه پری میشی و تو آب هم گیم پلی فرق میکنه

هر شماره گیم پلی متفاوت تری داره و خیلی چیزا اضافه میشه و تغییر میکنه تو بعضیاش هم که کلا گیم پلی یه چیز دیگست و من که خیلی با گیم پلیش حال میکنم و اصلا خسته نشدم

شرمنده انقدر بد توضیح دادم و پراکنده

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
باز اومدی تبلیغات نومورا راه بندازی؟ :d مطمعن باش تو این تاپیک همه از عاشقان نومورا هستن ^_^

نه دیگه این بد بینیه چون امکان نداره KH رو به کس دیگه ای بدن اصلا رو این بازی نوشته شده نومورا :d

زود تر از 2016 بیاد من کلمو میتراشم :d

- - -ویرایش - - -

اممم نسخه که خیلی نسخه ازش اومده :d ولی شماره داراش که 2 تا بیشتر نیومده

سبک بازی Action RPG یعنی المان های RPG رو کامل داره و JRPG هم حساب میشه اما به صورت اکشن و Real Time

برا خیلیا وقتی عکس بازی رو میبینن که گوفی و این چیزا داره میگن مسخره و مال بچه هاست اما نمیدونن که چه شاهکاریه :d

در واقع تو این بازی بنا به دلایلی (اسپویل داستانی) دنیاهای Disney با دنیاهای Square Enix قاطی شده که کاراکترا و مکان های مختلفی از ساخته های این دو شرکت توش هست

از لحاظ داستان من خودم فعلا دارم 2.5 Remix رو تازه بازی میکنم خودمم نمیدونم چی به چیه و کلا داستان پیچیده ای هم داره (ملت تو فرومای خارجی بعضیا خودشونو میکشن درست داستان رو بفهمن) بعضی چیزاش معلومه اما یه سری چیزا خیلی رازآلوده گونه میباشد :d ولی همون 1.5 باغث شد من بهمم با چه شاهکاری طرفم ^~^

از چیزای معرکش میتونم شخصیت هاش رو بگم به شخصه دیوانه وار Sora رو دوست دارم مخصوصا با صدای شماره 1 بازی که فقط دوست داشتم به Cutscene برسم تا صداشو بشنوم

موسیقی هم که طبق معمول همه کارای SE شاهکاره

محیط های جالبی داره که بیشتر وقتا وارد محیط جدید میشی لباسا و ظاهرت تغییر میکنه و بعضی جاها محیط ها گیم پلی هم تغییر میکنه مثلا یه دنیا میری فقط زیر آب هستی اونموقع تبدیل به نیمچه پری میشی و تو آب هم گیم پلی فرق میکنه

هر شماره گیم پلی متفاوت تری داره و خیلی چیزا اضافه میشه و تغییر میکنه تو بعضیاش هم که کلا گیم پلی یه چیز دیگست و من که خیلی با گیم پلیش حال میکنم و اصلا خسته نشدم

شرمنده انقدر بد توضیح دادم و پراکنده

نه خیلی هم خوب بود ممنون
ترغیب شدم یک نسخش بگیرم ببینم چیه خیلی عالی به نظر میرسه:d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خیلی خب دیگه وقتشه تاپیک رو از زیر خاک بکشونیم بیرون :d
@Akiba

اولین چیزی که میخوام بگم اینه که آکیبا یادته گفته بودی تقریبا همه کارش تموم شده؟ :d و با نشون ندادن تاریخ انتشار بهت ثابت شد که هنوز خیلی کار داره :d

نمایش KH III عالی بود خیلی نکته ها تو تریلرش داشت از لباس جدید Sora گرفته تا قابلیت های UE 4 برا این بازی

یه چندتا اسکرین شات (تریلری Gamersyde ) با یکمی توضیحات و ذوق در کردن :d :

گرافیک بازی خیلی خوبه البته نمیدونم با لومینوس میتونست بهتر باشه یا نه ولی به هر حال من که راضیم ^~^ :

تیریپ تلپورت Noctis شده :d

لباسش خیلی باحاله

اولش که دیدم دقیقا گفتم چقدر شبیه لباسش تو Dream Drop Distance و KH IIئه بعدش که با نومورا مصاحبه شد خودشم گفت دقیقا میخواسته شبیه همینا باشه :d چون طرفدارا لباس شماره 2 رو خیلی دوست داشتن حتی نومورا نمیخواست لباسش رو عوض کنه و میگفت همون لباس شماره 2 رو بزاریم بمونه (اون نمایش اولیشم هم با لباس 2 بود) که بقیه گیر دادن گفتن نه و این حرفا اینم گرفت از 3D و II ترکیبشون کرد اینو داد بیرون :d

نکته بعدی که کف و خون قاطی کردم اینه که تکنیکا باعث میشن رو محیط تاثیر بزارن مثلا این پایین اولش که Sora وایستاده چمن های زیر پاش ثابته:

بعد حرکتش رو میزنه:

بعدش چمن به نسبت اون حرکت چرخشیش تغییر حالت میده و همونجوری میمونه:

این دوتا رو دیدم تو شوک بودم XD

اولی که Eraqusئه

دومی هم Xehanort

:))

Transform ها و Summon های بازی هم خیلی هیجان انگیز بودن من فکر کنم 24 ساعته اون فنجونا رو Summon کنم :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر