همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
سلام
اولاً که چیزی به اسم Xbox one کپی خور وجود نداره!
این بازیهایی که می‌بینید فله ای به قیمت 100تومن یا بیشتر مغازه دارها نصب میکنند واسه ملت،اکانت هکی هست!!
حالا
اگر اون اکانت رو کنسول شما هوم شده باشه و هوم هم باقی مونده باشه، بعد از اتصال به اینترنت بازیهاتون قفل نمیشه...
ولی
در غیر اینصورت بعد از اتصال به اینترنت دیگه نمیتونید بازی هاتون رو اجرا کنید‌.
حالا
دیگه نمیدونم هوم بودن این اکانت ها دائمی هست یا یه روز از هوم بودن خارج میشن!
این دیگه بر میگرده به میزان تقوای اون طرفی که کنسولشو داده واسش بازی دزدی(ببخشید هکی)ریختن...! :D
سلام, بله درست میفرمایید, تو دیجی کالا هم در موردش توضیح داده بودن, بخاطر همینم تحریک شدم آنلاین بشم,ولی موضوع اینه چطور این همه بازی رو نصب میکنن, اگر بخوان انلاین بشن با اکانت هکی و دانلود کنن و نصب کنن که نمیصرفه,هر چی در میاد باید پول اینترنت بدن,اگر یه اکانت هکی دارن و طبق اون سی دی بازی ها رو میگیرن و نصب میکنن که چه نیازی به اکانت هکی هست؟ بازی ها قبل اجرا باید تو اکانت فعال بشن یا چی؟ من در این مورد موندم که دلیل اکانت گرفتنشون چیه اگر بتونن با سی دی و افلاین نصب کنن, اگرم انلاین نصب کنن که با اینترنت ضعیف هم طول میکشه هم نمیصرفه, لطفا توضیح بدین, ممنونم

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام, بله درست میفرمایید, تو دیجی کالا هم در موردش توضیح داده بودن, بخاطر همینم تحریک شدم آنلاین بشم,ولی موضوع اینه چطور این همه بازی رو نصب میکنن, اگر بخوان انلاین بشن با اکانت هکی و دانلود کنن و نصب کنن که نمیصرفه,هر چی در میاد باید پول اینترنت بدن,اگر یه اکانت هکی دارن و طبق اون سی دی بازی ها رو میگیرن و نصب میکنن که چه نیازی به اکانت هکی هست؟ بازی ها قبل اجرا باید تو اکانت فعال بشن یا چی؟ من در این مورد موندم که دلیل اکانت گرفتنشون چیه اگر بتونن با سی دی و افلاین نصب کنن, اگرم انلاین نصب کنن که با اینترنت ضعیف هم طول میکشه هم نمیصرفه, لطفا توضیح بدین, ممنونم
اونا دیتای همه بازیها رو دارن نیازی ندارن که هر بار دانلودش کنن،از روی هارد اکسترنال انتقال میدن به کنسول.
درضمن
دیتای خالی که به درد نمیخوره!
باید اکانتی که اون بازی رو خریده رو هم داشته باشی!
در مورد فیزیکی هم حتماً باید دیسک داخل درایو باشه تا بازی اجرا بشه!

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
اونا دیتای همه بازیها رو دارن نیازی ندارن که هر بار دانلودش کنن،از روی هارد اکسترنال انتقال میدن به کنسول.
درضمن
دیتای خالی که به درد نمیخوره!
باید اکانتی که اون بازی رو خریده رو هم داشته باشی!
در مورد فیزیکی هم حتماً باید دیسک داخل درایو باشه تا بازی اجرا بشه!
نکته ای که عجیبه, قبل از اینکه بگه باید بازی ها رو بخرم, بازی بتلفیلد رو اومدم اپدیت کنم که قبول کرد,ولی حجم آپدیت رو دیدم کنسل کردم که بعد کنسل کردن کلا بازی ریمو شد, ولی بعد دیدم هر بازی انتخاب میکنم منو میفرسته فروشگاه, چرا یهو اینطوری شد نمیدونم, ابتدا قبول کرد اپدیت کنم بعداینطوری شد, الانم انلاین شدم دارم میبینم بازی فری چی داره برای بچه هام دانلود کنم سرگرم شن تا ردیفش کنم, فروزن دانلود شد

آخرین ویرایش:

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام دوست عزیز، شما میتونید دمو pes و فیفا و nba رو دانلود کنید همچنین چند تا بازی مبارزه ای هم دمو دارن با همینا میتونن سرگرم شن اگه سنشون کمه نیاز نیست دوباره هزینه کنید

• Like
Reactions: che-jaleb

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
سلام دوست عزیز، شما میتونید دمو pes و فیفا و nba رو دانلود کنید همچنین چند تا بازی مبارزه ای هم دمو دارن با همینا میتونن سرگرم شن اگه سنشون کمه نیاز نیست دوباره هزینه کنید
سلام, قصد دارم بدم برام بازی نصب کنن, گفتن هر چی بخوای برات نصب میکنیم, انتخاب خودت, تا یک ترا فول برات میریزیم, 250 تومن هزینه اشه, گفتن یه روزه هم بهت تحویل میدیم

• Like

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
سلام، الان تو کارتن ایکس باکس نگاه کردم یه کارت توشه که روش رمز اکانت ایکس باکس لایو گلد و ایکس باکس گیم پس زده شده ، به چه کار میاد وقتی اگر انلاین بشم بازیهام همه قفل میشن؟و اینکه این ها تا کی اعتبار دارن؟

• Like

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
سلام
ایکس وان ایکس دارم هدفون به دسته وصل میکنم گزینش تو کنسول میاد میکروفون هم کار میکنه ولی صدا از هدفون در نمیاد با 2 تا هدفون هم تست کردم کسی میدونه مشکل از کجا هست؟

• Like

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,032
نام
Ali
سلام, قصد دارم بدم برام بازی نصب کنن, گفتن هر چی بخوای برات نصب میکنیم, انتخاب خودت, تا یک ترا فول برات میریزیم, 250 تومن هزینه اشه, گفتن یه روزه هم بهت تحویل میدیم
سلام
250 تومنننننن ؟چه حروم خورهایین اینا
با صد تومن هارد رو پر میکنن همه جا

سلام
ایکس وان ایکس دارم هدفون به دسته وصل میکنم گزینش تو کنسول میاد میکروفون هم کار میکنه ولی صدا از هدفون در نمیاد با 2 تا هدفون هم تست کردم کسی میدونه مشکل از کجا هست؟
سلام
من s دارم فکر نمیکنم با x فرقی داشته باشه
منم این مشکل رو داشتم
دکمه ای که ارم ایکس باکس هست رو بزن
تریگر RB رو بزن تا بیاد رو سیستم ( همون چرخدنده شکله)
بیا تو audio
هدست ولوم رو تا جایی که اذیتت نمیکنه زیاد کن
اگر صدا هم از توی tv میاد هم هدفون صدای tv رو ببند

• Like

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
سلام
250 تومنننننن ؟چه حروم خورهایین اینا
با صد تومن هارد رو پر میکنن همه جا

سلام
من s دارم فکر نمیکنم با x فرقی داشته باشه
منم این مشکل رو داشتم
دکمه ای که ارم ایکس باکس هست رو بزن
تریگر RB رو بزن تا بیاد رو سیستم ( همون چرخدنده شکله)
بیا تو audio
هدست ولوم رو تا جایی که اذیتت نمیکنه زیاد کن
اگر صدا هم از توی tv میاد هم هدفون صدای tv رو ببند
سلام
صدا رو تا اخرش کردم هیچ صدایی در نمی یاد ازش

rhett butler

کاربر سایت
Aug 30, 2009
135
سلام

رو ایکس باکس وان ایکس بدم بازی آفلاین بریزن چون آپدیت ندارن بازی ها 4k اجرا نمیشن؟!
اگه اکانت هوم بریزم برا همیشه بازی رو دارم یا اگه صاحب اکانت بخواد میتونه حذفم کنه؟
ی جای مطمئن تو تهران ترجیحا شرق اگه میشناسین معرفی کنید
ممنون

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام

رو ایکس باکس وان ایکس بدم بازی آفلاین بریزن چون آپدیت ندارن بازی ها 4k اجرا نمیشن؟!
اگه اکانت هوم بریزم برا همیشه بازی رو دارم یا اگه صاحب اکانت بخواد میتونه حذفم کنه؟
ی جای مطمئن تو تهران ترجیحا شرق اگه میشناسین معرفی کنید
ممنون
اگر آپدیت نداشته باشن 4k اجرا نمیشن اکانت هوم هر وقت اون طرف هوم اکس باکسش رو تغییر بده بازی های شما غیر فعال میشن

• Like
Reactions: rhett butler

rhett butler

کاربر سایت
Aug 30, 2009
135
اگر آپدیت نداشته باشن 4k اجرا نمیشن اکانت هوم هر وقت اون طرف هوم اکس باکسش رو تغییر بده بازی های شما غیر فعال میشن
ممنون از پاسخ

خب پس چ اطمینانی هس ب اکانت ؟

ب صرفه ترین و مطمئن ترین راه بازی کردن و آپدیت کردن ب 4k چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر