750 میلیون دلار در آمد سالانه فروش اکانت Gold در XBOX LIVE

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
lauraxjunexbox360.jpg

رئیس بخش سرگرمی و کسب و کار ماکروسافت Dennis Durkin اعلام کرد که حدود 25 میلیون نفر در XBOXLIVE عضو هستن و نیمی از آن ها که حدود 12.5 میلیون اکانت می شود از سرویس پولی GOLD استفاده میکنند که با میانگینی حدود 60 دلار در سال در آمدی معادل 750 میلیون دلار را برای این شرکت در پی دارد..
این در حالی است کاربران XBOX LIVE به غیر از خرید اکانت گلد برای خرید مواردی دیگری همچون DLC ، لباس آواتار ، تم ، فیلم ، بازی های آرکید و... هزینه پرداخت میکنن که این میتواند یک در آمد عالی را برای ماکروسافت به ارمغان آورد..

منبع

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
چه درامد هنگفتی..................... .

بگو پس چرا مایکرو خودشو مثه سونی واسه انحصاری بیشتر نمی کشه و فقط رو بازیهایی زوم میکنه که آنلاین قوی داره....... .

اگه تو تعداد فروش کنسول از سونی عقب هم بیفته باز خیلی ضرر نمی کنه چون این ضرر اون رو تا حدی جبران می کنه....... و جالبش اینه که این یه سود تقریبا خالصه نه مثه بازی انحصاری یا کنسول زدن که هزینه اولیه میخواد (یعنی مال این در مقابل اونا خیلی کمه)

اگه بتونه کینکت رو هم به این چرخه اضافه کنه و بازیهاشو "لایو مدار":d کنه اونوقت.........;;).

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
چه درامد هنگفتی..................... .

بگو پس چرا مایکرو خودشو مثه سونی واسه انحصاری بیشتر نمی کشه و فقط رو بازیهایی زوم میکنه که آنلاین قوی داره....... .

اگه تو تعداد فروش کنسول از سونی عقب هم بیفته باز خیلی ضرر نمی کنه چون این ضرر اون رو تا حدی جبران می کنه....... و جالبش اینه که این یه سود تقریبا خالصه نه مثه بازی انحصاری یا کنسول زدن که هزینه اولیه میخواد (یعنی مال این در مقابل اونا خیلی کمه)

اگه بتونه کینکت رو هم به این چرخه اضافه کنه و بازیهاشو "لایو مدار":d کنه اونوقت.........;;).
یعنی ترجیح میدین بازی انحصاری نداشته باشین ولی آمار لایو بره بالا...!!!:eek:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
از نظر من همچين يه نمه اين کار مايکرو مثل دزدی ميمونه :D
.قيمتش يه کمی زيادی بالاس! :d
حالا نزنيد نظر دادم :D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی

من کی همچین حرفی زدم؟؟؟شما از کجای پست من اینو برداشت کردی؟؟؟:eek::eek::eek::eek:

من گفتم "بگو چرا پس مایکرو خودش واسه انحصاری زدن نمی کشه"نه اینکه من انحصاری نمیخوام یا از این حرفا............. .

این درآمد 750 میلیون دلاری رو اگه یه درآمد حدود 150 میلیون دلاری از طریق فیلم و dlc و آواتار و اینا بهش اضافه کنیم میشه تقریبا 900 میلیون دلار....... .یعنی مثه اینکه یه بازی انحصاری داری که همه ساله واست 15 میلیون نسخه(تقریبا) میفروشه......... .(البته هزینه لایوینگ کجا و هزیته ساخت بازی کجا)....... .

من منظورم این بود........ .

• Like
Reactions: taherism

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
کجای این صحبت دوستمون عنوان شد که انحصاری رو به لایو ترجیح میده..؟ منظور از صحبت این بود که اگر بحث پول باشه لایو بیشتر از بازی های انحصاری میتونه برای ماکرو سود آور باشه خصوصا بازی های که مد انلاین ندارن مثل AW

خیلی از گیمرها مثل من لایو رو بیشتر ترجیح میدن تا آفلاین و مدت زمان خیلی خیلی بیشتری رو با لایو صرف میکنند. مثلا من شاید یک چیزی حدود 100 روز/ساعت فقط GEOW2 آنلاین بازی کردم که در مقابل بازی های آفلاینی که بازی کردم خیلی زیادتره..

از نظر من همچين يه نمه اين کار مايکرو مثل دزدی ميمونه :biggrin1:
.قيمتش يه کمی زيادی بالاس! :d
حالا نزنيد نظر دادم :biggrin1:

برای ما قیمتش بالاست ولی اون وری ها فکر نکنم زیاد مشکل داشته باشن. (سالی 60 دلار برای کسی که 2 تا 4 هزار دلار درآمد داره به نظر زیاد نمیاد)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر