راهنمایی خرید Nds

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
;)
دوستان من میخوام (من که نه پدر اینجانب!!) به شدت به این DS علاقه مند شده
حالا هم میخوام به من یه کمکی بکنید
Ds lite واقعا میرزه به گرونیش؟
کپی خور بودن وضعیتش چطوره ؟:confused:
بازیهاش چند در میاد؟:-"
تو ایران چند پیدا میشه (هم معمولی هم لایت)؟

• Like
Reactions: che-jaleb

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
;)

1-ارزیدنش که می ارزه!!!
2-از کپی خور شدنش کامل خبر ندارم:cheesygri !!
3-بازی هاش تو ایران دور و بر 30 تومنن:eek: !!
4-تو ایران معمولیش 130تومن درمیاد لایت رو فکر کنم 198 چوق:-" :-" :-" :-" !!!!

• Like

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
;)
1-ميرزه
2-اگه فايروالش رو دستكاري كنن ميشه از اينترنت دان كرد بازيهاش رو .

• Like

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
آقا من دیروز رفتم و یه DS گرفتم. الان به همه ی سوالاتتون جواب میدم.

اگه از من می پرسی نمی ارزه که الکی بری DS Lite بخری. چون الکی گرونه و هنوز هم کپی خور نشده.
ولی الان DS معمولی هست که از اول کپی خور شده ( همونی که من هم خریدم ) برای همین دیگه هیچ سختیی برای کپی خور شدنش نداری چون از اول کپی خور شده.
بازیهای کپیش توی پایتخت که 20 تومان هست ( خیلی گرونه ) ولی یگانه میده 16 تومان ( خیلی عالیه ) بازیهای کپی هم روی سی دی نیست! بازیهاش درست عین بازیهای GBA هست و فقط روی عکس بازی نوشته DS. برای بازی کردنش هم باید بازی رو بذاری توی قسمت بازیهای GBA.
الان چیز دیگه ای یادم نمیاد. اگه بازم سوالی داشتی بگو.

soroushmehdi

کاربر سایت
Oct 30, 2006
76
نام
Soroush Mehdi
ds lite از ds کوچکتر است، مکان کلیدهایش فرق می کند (کلیدهای start، select و power جایشان عوض شده)، قلم آن بزرگتر شده است، می توان روشنایی را تنظیم کرد. فعلا هم در ایران کپی خور نمی شود.
در پک ds خود دستگاه، شارژر و دموی بازی metroid است. البته اگر مثلا ds به رنگ قرمز بگیری، بازی mario kart هم همراهش هست.

• Like

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
ds lite از ds کوچکتر است، مکان کلیدهایش فرق می کند (کلیدهای start، select و power جایشان عوض شده)، قلم آن بزرگتر شده است، می توان روشنایی را تنظیم کرد. فعلا هم در ایران کپی خور نمی شود.
در پک ds خود دستگاه، شارژر و دموی بازی metroid است. البته اگر مثلا ds به رنگ قرمز بگیری، بازی mario kart هم همراهش هست.

آقا شما نمی دونم از کجا این محتویات داخل دستگاه رو نوشتی. ولی من که خریدم پشت جعبه ی دستگاه اینها رو نوشته:
1_ یه دستگاه نینتندو دی اس
2_ یه آداپتور ( شارژر )
3_ دو تا قلم دی اس
4_ یه دونه دستبند دی اس
5_ دفترچه ی راهنما به دو زبان

اینها محتویات داخل یه پک دی اس هست و هیچ بازیی هم همراه دستگاه داده نمیشه.

منم دستگاهم رو از پایتخت گرفتم 180 تومان ( از اول کپی خور شده بود ) البته یگانه هم داره که اون فکر کنم ارزونتر بده. تبلیغ یگانه هم که بالای سایت هست.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
آقا مباركه. بازي هارو همون 15تومن خريدي؟
از بازي هاش راضي هستي؟ خيلي بچه گونه است؟ اونايي كه ديدي رو يه توضيح بده، مرسي.

• Like

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
با سلام...
من هفته پیش دی.اس لایت رو گرفتم ...
از لحاظ کپی خور شدن هم کپی خور میشه ولی به این راحتی تو ایران نیست...
یعنی ابتدا باید یه فلش کارت(فلش کارت یه کارتریج گیم بوی ادونس هست که هک شده و یه مموری هم روش هست همچنین یه فیش usb هم بهش میخوره که به پی.سی وصلش کنی)
مخصوص داره که فعلا اینا اومدن:G6 Lite....و ورژن جدید M3...
که ابتدا با وصل کردن usb اون به پی.سی و ریختن برنامه های مورد نیاز و وصل کردن اون به اسلات گیم بوی ادونس و طی چند مرحله اون رو هک می کنی یعنی فریموارش رو تغییر میدی...
بعد میتونی بازیهای دی.اس رو که حجمشون معمولا کمم و به صورت رام تو اینترنت پیدا میشه رو دان کنی و بریزی توش و بازی کنی.....
فقط موضوع اینه که این فلش کارت تو ایران پیدا میشه یا نه؟؟!!وگرنه بقیه اش راحته....
بعد راستی من که دی.اس لایت گرفتم محتویاتش همون محتوایات دی.اس معمولی هست(البته به جز خود دی.اس!!)به غیر از اینکه بند دست نداره...مثل اینکه کلا فقط تو پک ژاپنی دی.اس لایت بند دست موجود بوده و در پکهای usو eu اون نبوده....

راستی برای دی.اس معمولی هم این فلش کارتها هست که دوستان میتونند برن بخرن و رامها رو بریزن توش...
حجم رامهای هم همانطور که گفتم کمه مثلا برین ایج 20 مگ هست یا nsmb هم حدود 30مگ هست که....

• Like

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
سلام
آقا مباركه. بازي هارو همون 15تومن خريدي؟
از بازي هاش راضي هستي؟ خيلي بچه گونه است؟ اونايي كه ديدي رو يه توضيح بده، مرسي.

ممنون. آره همون 15 تومان. البته 16 تومان که هزار تومان هم تخفیف می گیرم.
این سه تا بازیی که دارم خوب هستن اصلا هم بچه گانه نیستن.
منظورت رو از " اونایی رو که دیدی یه توضیح بده " نفهمیدم. چی رو دیدم؟ یعنی بازی هایی رو که دارم؟
راستی. از کجا می ت.نم بازیهای کپی رو زیاد بخرم. یعنی کجا بازیهای کپی رو زیاد دارن ( که قدیمی هم نباشه )

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
مرسي كه پستم رو جواب دادي.
ترس اصلي من اينه كه DS بخرم و بازيهاش خيلي بچه گونه باشه.
البته يه سري trailer ديدم از بازي هاش، ولي هنوز مردد هستم.
البته ماهيت بازي هاي Nintendo ميدونم چطوريه.
دوستان اگه بازي Ds اي رو دارن و يا بازي كردن، يه پاراگراف بنويسن در موردش كه بقيه هم مطلع بشن چون مطلب براش كمه (مخصوصا تو سايت).
من از روي Trailer ها، بازي burnout legend رو متاسفانه خيلي بد ديدم. گرافيك در حد Ps1 هم نيست.
بازي MegaMan ZX بسيار جالب بود ولي آدمش چون بزرگتر بود، زياد حال نكردم.
دمو FF 3 هم كه گفتن نداره!
بازي NFS Carbon هم جالب بود.
Animal Crossing هم خيلي جالب و زيبا هست ولي نميدونم بازيش چطوريه، اونطور كه من ديدم يه RPG بچه گونه هست.
Tony Hawk Downhill jam كه خداااا بود، بازي بسيار سريع با گرافيك Cel Shaded.خدا.
Castlevania هم باحال بود و مثل سري قبليش بود.
Children of Mana هم يه RPG خفن و با سابقه هست كه اميدوارم Engilshاش هم بياد، اوني كه من ديدم Jap بود.
همين!
فردا يه سري Trailer ديگه ميگيرم، اگه بازي خاصي مد نظرتونه بگين تا ببينم و بگم براتون.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
منم burnout legend رو دارم. گرافیکش خیلی جالب نیست ولی خیلی هم کم نیست. ولی بجاش باگ گرافیکی خیلی زیاد داره. کلا همه ی burnout ها از نظر من آشغال هستن.
Nintendogs که حرف نداره. البته من نسخه ی کپیش رو گرفتم که خراب بود و باید برم نسخه ی اصلیش رو بگیرم. ولی همین قدریکه دارم بازی می کنم خیییییییلی خدااااس. می تونی با میکروفون دی اس با سگت حرف بزنی. مثلا بهش یاد بدی که هر وقت گفتی دستت رو ببر بالا، اونم یه دستش رو ببره بالا. یا وقتی صداش کردی بیاد پیشت.
تازه می تونی یه وسیله ای بر داری که هباب درست کنی تا سگه با هبابها بازی کنه. درست عین واقعیت که برای هباب درست کردن باید توی سوراخ کف فوت کنی، ما هم باید توی میکروفون دی اس فوت کنیم تا هبابها درست بشن. خیلی باحاله.

Wario Ware رو هم دارم. اونم خیلی بازی توپیه. گرافیکش دو بعدیه ولی مخصوص صفحه ی لمسی دستگاه ساخته شده. بازیهای خیلی زیاد و مختلفی داره که با میکروفون و صفحه ی لمسی باید انجام داد. کلا این بازی هم خیلی بازی توپیه.

متاسفانه بازی دیگه این ندارم. ولی می خوام برم یه دونه از این فلش کارتهایی که میگن بخرم تا راحت بازیهاش رو دانلود کنم. البته نمی دونم از کجا باید خرید.

راستی من یه سوال دارم. فلش کارتهای گیم بوی روی دی اس کار می کنه؟
منظورم روی " بازیهای " دی اس هست نه خود دستگاه. یعنی اگه بازیهای " دی اس " رو توش بریزم می ونم بازی کنم یا فقط برای بازیهای گیم بوی ساخته شده؟

البته توی وبلاگ خبر بازی توی قسمت پوسترهاش برو نیگاه کن، تازگی کلی عکس از بازیهای مختلف دی اس گذاشته. یه بازی تنیس هم بود که گرافیکش خوب بود.

دیگه همین. فقط اگه کسی می دونه به اون سوالی که پرسیدم یه جوابی بده لطفا. فعلا...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر