60% ساخت Resident Evil 5 به پايان رسيده است

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
ما هم همانند بسياري از مردم مشتاقانه در انتظار انتشار Resident Evil5 هستيم. هرچند ما نميدانيم اين بازي كي منتشر خواهد شد ، حداقل هم اكنون ما مي دانيم Resident Evil 5 هر چه مرحله اي از ساخت قرار دارد.
Jun Takeuchi توليد كننده ي بازي RE5 گفته:" هم اكنون 60% ساخت Resident Evil5 به پايان رسيده و هدف ما اين است كه بخش داستاني بازي چيزي در حدود 20 ساعت باشد."
وي در ادامه مي گويد:" همان طور كه تاكنون در تريلرهاي منتشر شده ديديد هدف ما ساخت‌‍content هاي گوناگون براي بازي است تا شما بتوانيد بيشترين لذت را از انجام اين بازي ببريد."
Justin McEltoy نويسنده اين خبر در سايت Joystick در بخش پاياني گفته: "اين 60 درصدي كه ساخته شده چگونه به نظر ميرسد؟" پس منتظر impressions(برداشت ، عقيده يا نظر) ما در اواخر روز جاري باشيد.
منبع

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
معلوم نیست بازی تو چه جاهایی اتفاق می افته تو همین 60% ؟
ما فقط همون روستا رو دیدیم .
مطمئناً اواخر بازی به کارخونه و آزمایشگاه ها هم میرسه با توجه به سابقه ای که کپکام داره .:cheesygri

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
پس با این حساب وقتی 60% ساخته شده نباید امیدی به Releas شدن در سال 2008 داشته باشیم همانطوری که حدس میزدم میره برای 2009 :biggrin1:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
تا الان 80 درصد بازی ها داشته -بعید میدونم این نداشته باشه

-خدایی اینا دو-سه ساله دارن خودشونو میترکونن تازه شده 60 درصد
با این-روادید بعید میدونم زود تر از اکتبر 2009 بازی رو به دست ما برسونن:-"

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دارید در مورد شرکت عظیم الجثه و مقتدر Capcom و ابر بازی Resident Evil 5 صحبت میکنید یا EA و NFS هاش؟!. باید هم اینطور باشه. دارن اهستهُ پیوسته پیش میرن. باید خیلی هم خوشحال باشید از این موضوع :D.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
فری جون اهسته و پیوسته باشه منم خوشم میاد ولی اینا دارن
لاکپشت و خواب خرگوشی با هم مخلوط میکنن بعد
تازه 60%تموم میشه
بازم بدک نیست ولی 60 درصد از دو-سوم بازی هم کمتره
پ.ن:
عظیم الجثه و مقتدر
خیلی تیکه باهالی بود
به-به:biggrin1:

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
این 60 در صد به خاطر کار های پایه ای این بازی طول کشیده مثل موتور بازی داستان و ... و احتمالا 40 در صد باقی بازی اینقدر طول نمیکشه و سریع تر از او 60 در صد تمام خواهد شد .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فکر کنم اگه بگم موند واسه ساله مالی 2010 هم خودشون راحتتر می شن هم ما.یا اطلا بگن کنسل شد.(شوخی کردم این آخریو من یکی که نمی تونم تحمل کنم.):drooling:Dگ کاسه صبرم به سر اومد. :bash:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اتفاقا من خوشحال تر هم شدم . میدونستم که بازی فوق العاده میشه الان دیگه چون فهمیدم تازه 60% بازی تموم شده بیشتر مطمئن شدم که چقدر میخوان رو بازی زحمت بکشن حتما یه بازی خارق العاده میشه !:biggrin1:
بازم این بازی خوبه که گفته چقدرش را ساختن مثل alan wake نیست که بعد از گذشت چند سال یک دونه عکس هم زحمت نکشیدند بدن بیرون که ببینیم حداقل گرافیکش چی شده اونوقت وقتی ازشون سوال میکنی بازی کی عرضه میشه میگن هر وقت تموم بشه ! حتی بخودشون زحمت نمیدن بگن که اقا ما داریم رو بازی کار میکنیم تا حداقل مطمئن بشیم اینا بازی را میسازن سرکار نیستیم !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ببينيد دو حالت داره. يا RE5 از موتور UE3 طبق اون نوشته اي كه يكي از دوستان توي يكي از تاپيك ها گذاشته بود استفاده ميكنه كه به اين ترتيب 40 درصد باقيمانده هم حسابي طول ميكشه! بل اخره موتور آمادست ولي حدسي كه ميزنم اين 60 درصد و اين مدت طولاني فقط بخاطر موتور بوده و بقيه اش كمتر ميشه البته در صورتي كه از يك موتور واحد و جدا استفاده كرده باشند.

اتفاقا من خوشحال تر هم شدم . میدونستم که بازی فوق العاده میشه الان دیگه چون فهمیدم تازه 60% بازی تموم شده بیشتر مطمئن شدم که چقدر میخوان رو بازی زحمت بکشن حتما یه بازی خارق العاده میشه !:biggrin1:
بازم این بازی خوبه که گفته چقدرش را ساختن مثل alan wake نیست که بعد از گذشت چند سال یک دونه عکس هم زحمت نکشیدند بدن بیرون که ببینیم حداقل گرافیکش چی شده اونوقت وقتی ازشون سوال میکنی بازی کی عرضه میشه میگن هر وقت تموم بشه ! حتی بخودشون زحمت نمیدن بگن که اقا ما داریم رو بازی کار میکنیم تا حداقل مطمئن بشیم اینا بازی را میسازن سرکار نیستیم !
فكر نكنم بشه كساني كه در Alan Wake كار مي كنند و در حال ساختش هستند با RE5 مقايسه كرد يادم يك جا نوشته بود اوايل كار 15 نفر بودن و اون زمان يعني 2006 به 25 نفر رسيدن! كه مطمئنا RE5 كساني كه درش كار مي كنند حداقل به 90 نفر ميرسه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر