60% از XBOX360های منطقه ی UK دچار Hardware Failure شدند!

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
rrod.jpg

آماری توسط CNET UK گرفته شده است که نشان دهنده ی میزان خرابی سه کنسول PS3,XBOX360,Wii در این منطقه (UK) می باشد. این آمار نشان داد که 60٪ از دارندگان کنسول XBOX360 که مورد آمارگیری قرار گرفتند کنسول شان دچار مشکلات سخت افزاری شده است. این آمار برای PS3 حدود 16٪ و برای Wii نیز حدود 6٪ است.

از 1128 نفری که مورد آمارگیری بوده اند, 562 نفر XBOX360 ـ 473 نفر PS3 و 591 نفر از آنان نیز کنسول Wii داشته اند که چند نفر بیش از یک کنسول را داشته اند.

این آزمایش همچنین نشان داد که خرابی کنسول XBOX360 تقریبا 12 ماه پس از خرید, و 47٪ نیز در کمتر از یک سال خرابی کنسول خود را گزارش داده اند. از این تعداد 72٪ مصرف کنندگان از گارانتی کنسول خود استفاده کرده اند و 15٪ نیز شخصا برای تعمیر کنسول اقدام کرده اند.

CNET UK اضافه کرد که این آمار نمی تواند شمای کلی خرابی این سه کنسول در کل دنیا باشد.

منبع (1) VG247

منبع (2) GameSpot (توضیحات کامل تر)

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
ممنون از خبر ولي انگار اين خبر ماله 1 يا 2 ماه پبش هستش؟؟
نه مال همین امروز هست! اگه آدرس منبع رو نگاه کنی زده: 2009/11/17! خبرهای تازه هم توی VG247 بالای صفحه میان! نمیدونم! شایدم VG247 دیر خبر گذاشته! شما تاریخ GameSpot رو نگاه کردی؟! توی GS هم همین امروز زده تاریخش رو!

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
16% Hardware Failure برایه PS3?
یعنی از هر 6 کنسول یکیش دچاره Hardware Failure شده؟:confused:
بعید میدونم آماره معتبری باشه.
آها! اون وقت چون کنسول مورد علاقه تون Failure Rateش 3.75 برابر کنسول رقیب هست دیگه! نه؟! این آمار اگه معتبر نبود توی GS نمیذاشتن! حالا خوب که توی کشور خودمون هم داریم میبینیم ها! وگرنه اینجا رو به آتیش می کشیدی!

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
واسه ايرانيا اينا مشکل هست وگرنه اونا که از گارانتی استفاده ميکنند

اون که 100% ولی کلا آمارش یکم تخیلیه...

آها! اون وقت چون کنسول مورد علاقه تون Failure Rateش 3.75 برابر کنسول رقیب هست دیگه! نه؟! این آمار اگه معتبر نبود توی GS نمیذاشتن! حالا خوب که توی کشور خودمون هم داریم میبینیم ها! وگرنه اینجا رو به آتیش می کشیدی!

چه ربطی داره، من میگم برایه PS3 هم یکی از 6 تا زیاده. درصدش تخیلی بالاست.
اصلا من در مورده 360 حرف زدم؟ واسه اونم در صدش تخیلی بالاست.
باز با این فن بازیا اینجا رو به گند نکشید.

Last edited by a moderator:

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
دیگه اینقدر هم بد بین نباشیم....!!!
September 2, 2009
http://uk.xbox360.ign.com/articles/102/1021096p1.html

اگر بخواید مثل اون یکی تاپیک ادامه بدید، اینجا هم قفل میشه

data2_1251936738.jpg

ایول منم همینو میگم. اینجا 360 آمارش 23% هست (failure rate)
بعد یهو میشه 60%. در رابطه با PS3 هم همینطور از 10% به 16%؟ حالا 6 درصدو میشه چشم پوشی کرد ولی 37 در صدو چی؟ آمار خیلی تخیلیه.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
برای 360 که عادیه ولی برای PS3 نه ! اگر کاربرای همین سایت خودمون رو در نظر بگیرم آمارهای جالبی میده که همش حکایت از خرابی زیاد 360 داره.

این یک وافعیت هست که هر کی 360 بخره درصد خرابی بالای اون هم باید تحمل کنه ولی در عوض از دیسک کپی استفاده میکنه که با وجود این موجهای بن و سخت گیریهای $M به اون هم زیاد نمیشه دل بست.

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
ایول منم همینو میگم. اینجا 360 آمارش 23% هست (failure rate)
بعد یهو میشه 60%. در رابطه با PS3 هم همینطور از 10% به 16%؟ حالا 6 درصدو میشه چشم پوشی کرد ولی 37 در صدو چی؟ آمار خیلی تخیلیه.
آقا جان مگه شما سورس خبر رو نمیخونی؟! ظاهرا شما انگلیسیت از فارسیت قویتره! ترجمه ی منو نمیخونی حداقل خبر رو به انگلیسی بخون! نوشته 1128 نفر مورد آزمایش قرار گرفتن اونم فقط تو انگلیس! آمارگیر بدبخت هم گفته که آمار محدود به 1128 نفر هست و نمیشه خیلی روش حساب کرد ولی ظاهرا شما این قسمت رو نخوندی!

ببین من معمولا با افرادی که کمتر از 3 ماه اومدن اینجا کل کل نمیکنم ولی فکر کنم حق دارم در باره این آمار نظر بدم و ربطی هم فکر کنم به شما نداشته باشه. آمار هم ماله هر چی و هرجا باشه به نظرم خیلی تخیلیه. هم برایه 360 و هم برایه PS3.
والسلام.

:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

آخرین ویرایش:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
واسه ايرانيا اينا مشکل هست وگرنه اونا که از گارانتی استفاده ميکنند

برای آنها هم به هر حال مشکل هست، چون به هر حال یک مدتی طرف باید صبر کنه تا دستگاه ارسال بشه به قسمت تعمیرات، تعمیر بشه و برگرده .. که توی این مدت صاحب دستگاه باید بره توی کوچه فوتبال :D مشکل اعصاب خـُرد کنی هست.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
آقا جان مگه شما سورس خبر رو نمیخونی؟! ظاهرا شما انگلیسیت از فارسیت قویتره! ترجمه ی منو نمیخونی حداقل خبر رو به انگلیسی بخون! نوشته 1128 نفر مورد آزمایش قرار گرفتن اونم فقط تو انگلیس! آمارگیر بدبخت هم گفته که آمار محدود به 1128 نفر هست و نمیشه خیلی روش حساب کرد ولی ظاهرا شما این قسمت رو نخوندی!

ببین من معمولا با افرادی که کمتر از 3 ماه اومدن اینجا کل کل نمیکنم ولی فکر کنم حق دارم در باره این آمار نظر بدم و ربطی هم فکر کنم به شما نداشته باشه. آمار هم ماله هر چی و هرجا باشه به نظرم خیلی تخیلیه. هم برایه 360 و هم برایه PS3.
والسلام.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
برای آنها هم به هر حال مشکل هست، چون به هر حال یک مدتی طرف باید صبر کنه تا دستگاه ارسال بشه به قسمت تعمیرات، تعمیر بشه و برگرده .. که توی این مدت صاحب دستگاه باید بره توی کوچه فوتبال :D مشکل اعصاب خـُرد کنی هست.

تا اونجا که من تو بلاگ مدیر پروژه OGRE خوندم، تو مدتی که دستگاهش برای تعمیر رفته بود، دستگاه جایگزین بهش داده بودن.

اگه لینکش مهمه بگردم پیداش کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر