5 کاراکتر محبوبتون...!

Archraziel

کاربر سایت
Jul 27, 2012
73
نام
مسعود
1. Max Payne کلاً با دنیای نوآر حال می کنم و این بازی هم دو شماره اولش شاهکار این سبک بودن...
2. Arthas عشقم به وارکرفت با ارباب آرتاس شروع شد، هم دوره انسان بودنش هم آندد بودنش دوست داشتنیه...
3. Dante نیازی به توضیح براش نمی بینم...
4. Sephiroth یکی از بهترین کاراگترهای منفی تمام تاریخ، شاهکار به تمام معنا...
5. Sub Zero تنها کاراگتری گه از مورتال کمبت واقعاً دوستش دارم...

حیف محدودیت 5 تایی بود وگرنه خیلی چیزا اضافه می شد، مثه کاراگتر ریو هازوکی از بازی شنمو رو دریمکست و .......

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
خیلی سخته آدم بین این همه بازی که عاشقشونه محبوبترین ها رو بگه!
حالا میگم ولی ترتیب خیلی خاصی نداره.
1 - اتزیو و الطایر : هر کار کردم دو توی دو گزینه بیارمشون دلم راضی نشد ..کلا از استایل سری آساسینز کرید و شخصیت پردازیش خوشم میاد ...
2- بتمن : آخه کی میتونه دو سری آرکام رو بازی کنه و بتمن یکی از محبوبترین شخصیت های گیمیش نشه؟! یکی از قدرتمندترین حضورهای بتمن تو این سری بود ...
3- تامی آنجلو : همیشه به یادشم و یکی از بهترین کاراکترهایی بود که باهاش زندگی کردم.
4- لیان کندی : امکان نداره کسی سری رزیدنت اویل رو بازی کنه و عاشق یکی از شخصیت هاش نشه .. البته من همشون رو دوست دارم ولی بین مردا لیان و بین زنا عاشق کلیر ردفیلد هستم.
5- وار : خیلی خیلی شخصیت فوق العاده ای داشت ... با تمام استایلش حال می کردم .. مخصوصا صدا و برخوردش با دیگر شخصیت های بازی ... دیالوگاش خدا بود. یه بار دیگه میخوام دارکسایدرز 1 رو بازی کنم که فقط و فقط به خاطر خود وار هستش ...
البته یادی هم از استاد سم فیشر کبیر هم باید بکنیم چون به گردن همه گیمرا حق داره ...
در ضمن، گزینه های بالا ترتیب خاصی نداره ...
پ.ن : به علت محروم بودن از نعمت کنسول شخصیت های بزرگی همانند اسنیک، بیگ باس، نیتان دریک و ... را تجربه نکردیم ولی به زودی سراغ همشون میرم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر