5 بازی که باید برای PC عرضه شوند ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
Untitled-1.jpg

یکی از نویسنده های سایت خبری ( منبع ) در مقاله ایبازی های که باید برای PC هم عرضه شوند

حالا چه باب میلش باشد یا بر اساس پرس و جو از کاربران دیگر 5 بازی را انتخاب کرده است .

1- Red Dead Redemnation

RedDeadRedemptionLogo-01.jpg

2- Silent Hill Downpour

Silent-hill-downpour-wallpaper-2-hd-1080p.jpg

3- Army of Two

Army-of-Two-2.jpg

4- Mortal Kombat

mortalkombat9-926129.jpg

و بازی " Fight Nhght

fight-night-round4-1.jpg

نظر شمار در رابطه با این بازی ها چیست ؟ کدام ها رو بیشتر ضرورت میدهید ؟

آیا بود و نبودشون فرقی می کند ؟

دوست گرامی، این آرتیکل حتی از استف سایت هم نیست، یه یوزر آرتیکله ...

Ok اقا صادق عزیز

اگر میشه انتقالش بدید بی زحمت

من متوجه نبودم

عذر می خوام
منبع

آخرین ویرایش:

haftir

کاربر سایت
Oct 9, 2012
4
من که عاشق Mortal Kombat ام ، بازی مبارزه ای دو نفره مزه اش ی چی دیگس

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
من موافقم ولی فکر نکنید PC HATER هستم من خودم عاشق دیابلو 3 هستم و 3 بار تمومش کردم ولی خدایی بازی fight night رو نمیشه با موس و کیبورد بازی کرد ولی در کل موافق نیستم هر نوع بازی رو PC بیاد

دلیلش هم این هست که 100% تو قسمت PC اون بازی فقط پایرت میشه و ضرر میخورند شرکت ها ولی اگر مدلشون مثل دیابلو 3 باشه مشکلی نیست که حتی سینگلش هم باید آنلاین باشی !!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
رد دد قطعا ارزشش بالاتر از اونه كه پايرت بشه :d
پس كاري به رد دد نداشته باشيد از اون 4 عنوان ديگر لذت ببريد;;)

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
رد دد قطعا ارزشش بالاتر از اونه كه پايرت بشه :d
پس كاري به رد دد نداشته باشيد از اون 4 عنوان ديگر لذت ببريد;;)

دقیقا بر عکس تنها بازی ای که باید حتما حتما روی PC عرضه بشه همین RDR هست

شمابه دلیل داشتن PS3 ــــتون دارید می فرمایید

یک بازی Open World با او سبک زیبا _ البته از دوستان شنیدم _ باید برای هر سه پلتفرم بیاد

بخصوص راک استار که برای همه ی پلتفرم ها معمولا عرضه می کنه عجیب هست برای PC عرضه نکرده

بقیه بازی ها را هم می توان گفت Mortal Kombat رو از صمیم قلب دوست دارم بیارم

----------------------------------------------------------------
میگم چقدر لایک شد پست اول :( داره از لایکی می ترکه

دمتون گرم :d

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
من موافقم ولی فکر نکنید PC HATER هستم من خودم عاشق دیابلو 3 هستم و 3 بار تمومش کردم ولی خدایی بازی fight night رو نمیشه با موس و کیبورد بازی کرد ولی در کل موافق نیستم هر نوع بازی رو PC بیاد

دلیلش هم این هست که 100% تو قسمت PC اون بازی فقط پایرت میشه و ضرر میخورند شرکت ها ولی اگر مدلشون مثل دیابلو 3 باشه مشکلی نیست که حتی سینگلش هم باید آنلاین باشی !!
بحث در مورد Piracy روی PC یه بحث خیلی طولانی و خسته کننده است. اما همیشه بازی هایی که از نظر کیفی کیفیت خوبی دارن و یه پورت ضعیف و سرهم شده با مقدار زیادی باگ نیستن فروش خیلی خوبی خواهند داشت. همین Crysis که سال 2007 برای PC منتشر شد تا الان بیشتر از 3 میلیون نسخه به تنهایی روی PC فروخته!! نسخه الحاقی Warhead هم بیش از 1.5 مییلیون نسخه فروخته (البته اگه الان یکی نیاد بگه فروشش بخاطر گرافیکش بود) فروش نجومی Skyrim روی PC هم که شناخته شده است. TW2 هم بیشتر از 1 میلیون نسخه روی PC فروخته.
مورد بعد اینکه تقریبا همه بازی های مدرن از دسته X360 و همینطور کنترلر های شرکت های معتبر (مثل Logitech) پشتیبانی میکنند و عرضه نشدن یه بازی روی PC به خاطر این مسئله غیر ممکنه.

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
خوبتر این بود تو بخش بررسی بازی ها میزدی چون اصلا خبری نیست و نباید تو بخش اخبار باشه

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اقا به پیر به پیغمبر خیلیها روی pc با موس کیبورد بازی نمیکنن نمونش هم من که رفتن دسته مخصوص ماکروسافت برای ویندوز رو خریدن.

اخه چرا مورتال کامبت روی pc نمیاد؟
چرا فایت نایت نمیاد؟
چرا wwe نمیاد؟
چرا ufc نمیاد؟

چرا یه بازی مبارزه ایی درست و حسابی برای pc نمیاد؟
بحث پایرت و موس کیبورد دیگه قدیمی شده خیلی از بازیها اومدن مثل استریت فایتر ولی نمیدونم مرض این نکبتها چیه این بازیها رو پورت نمیکنن برای pc?
یه دفعه مورتال کامبت رو پورت کن فروشش بد شد بیا من سرخاب ماتیک میزنم میرم تو خیابون!!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
لعنت بر هر آنچه که باعث بشود بازی ها برای کنسول نیان!!!!!!)x

همه ی بازی های غیر انحصاری باید برای PC که سرور کنسولِ هم بیان!!!اما به یکسری دلایل نمیان:-l~x(
اینست نظر ما:D

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew

شرمنده .
اصلاح کردمش توی اسپویل

خوبتر این بود تو بخش بررسی بازی ها میزدی چون اصلا خبری نیست و نباید تو بخش اخبار باشه

بین این دو تا مونده بودم دیدم عین خبر می مونه توی اخبار زدم بازم معذرت می خوام از همه

اخه چرا مورتال کامبت روی pc نمیاد؟
چرا فایت نایت نمیاد؟
چرا wwe نمیاد؟
چرا ufc نمیاد؟

دقیقا حرف من هست

مرسی

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
با همون دیدن عنوان خبر فهمیدم که رد دد تو این لیست حتما هست.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
این جور تایپیک های غیر رسمی میزنین درگیری ایجاد میکنین فقط !

100 سال دیگه عناوین قدر قدرتی مثل WWE و Mortal Kombat رو نیمه پلتفرم pc نمیاد !

RDR هم بعید میدونم راک استار همچین اشتباهی بخواد کنه ...

بوکمارک کنید مومنین ! :d

---------- نوشته در 10:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 PM ارسال شده بود ----------

بحث در مورد Piracy روی PC یه بحث خیلی طولانی و خسته کننده است. اما همیشه بازی هایی که از نظر کیفی کیفیت خوبی دارن و یه پورت ضعیف و سرهم شده با مقدار زیادی باگ نیستن فروش خیلی خوبی خواهند داشت. همین Crysis که سال 2007 برای PC منتشر شد تا الان بیشتر از 3 میلیون نسخه به تنهایی روی PC فروخته!! نسخه الحاقی Warhead هم بیش از 1.5 مییلیون نسخه فروخته (البته اگه الان یکی نیاد بگه فروشش بخاطر گرافیکش بود) فروش نجومی Skyrim روی PC هم که شناخته شده است. TW2 هم بیشتر از 1 میلیون نسخه روی PC فروخته.
مورد بعد اینکه تقریبا همه بازی های مدرن از دسته X360 و همینطور کنترلر های شرکت های معتبر (مثل Logitech) پشتیبانی میکنند و عرضه نشدن یه بازی روی PC به خاطر این مسئله غیر ممکنه.

مومن یعنی کرایتک عملا داشت گریه میکرد بعد از عرضه کرایسیس 1 رو PC ...
فقط و فقط هم به خاطر همین پایرسیش ...

یعنی یادمه میگفت تعداد کسانی که پچ بازی که رو سایت خودشون قرار گرفته بود رو دانلود کرده بودن ، بیشتر از 4 برابر کل تعداد فروخته شده بازی بوده !!

بعدش طرف اینهمه pc pc میکنه ، عمرا بیاد دسته 360 بازی کنه ! به خاطر غرور کاذب دوستان !!!!

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
این جور تایپیک های غیر رسمی میزنین درگیری ایجاد میکنین فقط !

100 سال دیگه عناوین قدر قدرتی مثل WWE و Mortal Kombat رو نیمه پلتفرم pc نمیاد !

RDR هم بعید میدونم راک استار همچین اشتباهی بخواد کنه ...

بوکمارک کنید مومنین ! :d

---------- نوشته در 10:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 PM ارسال شده بود ----------

مومن یعنی کرایتک عملا داشت گریه میکرد بعد از عرضه کرایسیس 1 رو PC ...
فقط و فقط هم به خاطر همین پایرسیش ...

یعنی یادمه میگفت تعداد کسانی که پچ بازی که رو سایت خودشون قرار گرفته بود رو دانلود کرده بودن ، بیشتر از 4 برابر کل تعداد فروخته شده بازی بوده !!

بعدش طرف اینهمه pc pc میکنه ، عمرا بیاد دسته 360 بازی کنه ! به خاطر غرور کاذب دوستان !!!!
درسته که Crysis از Piracy بالایی رنج برد اما به گفته ی Yerli در June 2008 بازی تونست هم هزینه ی ساخت 22 میلیون دلاری ـش رو دربیاره هم سودآوری داشته باشه و به سطح انتظار سازنده برسه، اونم در 8 ماه! هرچند در یک بازه خیلی طولانی، اما فروش سه میلیون نسخه ای برای یه IP جدید که فقط برای PC عرضه شده بود، خیلی عالیه. به طور کلی زیاد Pirate شدن بازی به این معنی نیست که سازنده حتما ضرر کرده. Portal 2 پنجمین بازی از نظر Piracy و دانلود غیر قانونی در 2011 بود اما روی PC فروش بیشتری داشت تا کنسول ها.
اکثر افرادی که بازی رو از طریق غیر قانونی بازی میکنند فقط خواهان بخش تک نفره هستن که این افراد روی کنسول ها هم کم نیستن، همونطور که بازار فروش بازی های دست دوم کنسول ها خیلی پر رونقه.

هر کسی که با دسته راحته با دسته بازی بازی میکنه، هر کسی هم که موس و کیبورد رو ترجیح میده با اون. افراد زیادی هستن که PC گیمرن اما از دسته 360 استفاده میکنن. من خودم موس و کیبورد رو ترجیح میدم و حتی بازی هایی که با M&KB کنترل بهینه ای ندارن مثل AC2 رو با کیبورد بازی کردم. مگر بازی هایی مثل Shank و Dark Souls که همه مجبورن از دسته استفاده کنند.

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر