ساخت بازی GTA Iran

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
من زیاد gta بازی نمیکنم...ولی رژین راست میگه..این بازی بین غیر گیمرا (بخصوص معلما) بعلت (به گفته خودشون!) خشونت زیاد اصلا محوبیت نداره و میگن اثر منفی روی ذهن بچه ها میزاره و پش فردا میشن قاتل جامعه َ:evil:(چه حرفا) البته یه کم ( خیلی) بزرگش کردن!!!:)

yahya H.R

کاربر سایت
Sep 3, 2006
27
حالا اینا رو می خواین بسازین برا دانلود هم می زارین پچ یا باید بخریم؟؟
خوب این جور که از شواهد بر میاد باید بخرین :cheesygri
منظورم از ((حالا بازی بهتر از gta بزای ایرانی شدن نبود))منظور بدی نبودا!از این لحاظ گفتم که gta خیلی مورد تایید جامعه ایرانی نیست..البته جامعه غیر گیمر ایرانی!و جدی نگفتم...شوخی بود!
در هر حال،امیدوارم شاهد پیشرفت روز به روز صنعت گیم سازی ایران باشیم،که این هم جزو گامهاییه که در این راه برداشته میشه...(چه قدر ادبی شد!)
میدونم دوست عزیز شما اگه میبینی من تو پستهای قبلی یه خورده بد حرف زدم بخاطر این بود که این دوستان بدون این که بدونن چی به چیه میان و نظر میدن
حالا من از همشون معذرت میخوام به بزرگی خودتون ببخشید:love:
من زیاد gta بازی نمیکنم...ولی رژین راست میگه..این بازی بین غیر گیمرا (بخصوص معلما) بعلت (به گفته خودشون!) خشونت زیاد اصلا محوبیت نداره و میگن اثر منفی روی ذهن بچه ها میزاره و پش فردا میشن قاتل جامعه َ:evil:(چه حرفا) البته یه کم ( خیلی) بزرگش کردن!!!:)

دوست عزیز داریم برای اینجاش هم فکر میکنیم قرار تو بازی اگه به آدم های بی گناه حمله کنید خودتون بمیرید ولی ما ااینقدر مراحل مسابقه با ماشین و موتور و حتی قایق و هواپیما تو بازی میزریم که اصلا دور بر کشتن نرین

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
دوست عزیز داریم برای اینجاش هم فکر میکنیم قرار تو بازی اگه به آدم های بی گناه حمله کنید خودتون بمیرید ولی ما ااینقدر مراحل مسابقه با ماشین و موتور و حتی قایق و هواپیما تو بازی میزریم که اصلا دور بر کشتن نرین

ایول عالیه!!!!!!! :cheesygri:p

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
تو این جی تا ای ایرانی کارت سوخت از کجا باید جور کنیم؟؟؟ماشیناش دو گانه سوز نیستند؟؟
فکر کنم اتو بزنیم 3 ماه ماشینو بخابونه گشت ارشاد.

AC_COH_MGS4

کاربر سایت
Jul 19, 2007
1,318
نام
BEHZAD

آره واقعا:laughing: كاملا موافقم اينا GTA كه سهله كلا بازيا رو دو قسمت كردن بازي هاي آتاري بازي هاي غير آتاري , بازي هاي آتاري سالم ن بازي هاي الان ناسالم و ترويج خشونت:-" ولي مهم نيست كي به اونا اهميت ميده:biggrin1::-"

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
آره واقعا:laughing: كاملا موافقم اينا GTA كه سهله كلا بازيا رو دو قسمت كردن بازي هاي آتاري بازي هاي غير آتاري , بازي هاي آتاري سالم ن بازي هاي الان ناسالم و ترويج خشونت:-" ولي مهم نيست كي به اونا اهميت ميده:biggrin1::-"
110 درصد موافقم... اگه آدم هر بازی که میکنه بخواد تحت تاثیرش قرار بگیره (جو بگیرتش ) که اوضاع خیلی افتضاح میشه :laughing:
------------------------------
راستی:
ولی ما ااینقدر مراحل مسابقه با ماشین و موتور و حتی قایق و هواپیما تو بازی میزریم که اصلا دور بر کشتن نرین

انگار خیلی تنوع داره ... اگه ممنکه میتونین یه کم بیشتر در مورد این بازی توضیح بدید :blushing: منکه خیلی کنجکاو شدم!!!

با تشکر

آخرین ویرایش:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
خوب این جور که از شواهد بر میاد باید بخرین :cheesygri

میدونم دوست عزیز شما اگه میبینی من تو پستهای قبلی یه خورده بد حرف زدم بخاطر این بود که این دوستان بدون این که بدونن چی به چیه میان و نظر میدن
حالا من از همشون معذرت میخوام به بزرگی خودتون ببخشید:love:

اصلا چی قابل تایید جامعه ایران هست:confused::laughing:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اقا هر كي اين بازي رو خواست بره توپ خونه
من يكي مفتي گرفتم:love:

بريد از مغازه دارا بپرسيد
ببينيد تا حالا
5تا هم فروش نكرده

yahya H.R

کاربر سایت
Sep 3, 2006
27
اقا هر كي اين بازي رو خواست بره توپ خونه
من يكي مفتي گرفتم:love:

بريد از مغازه دارا بپرسيد
ببينيد تا حالا
5تا هم فروش نكرده
به خدا اون بازی مال ما نیست :(( وقتی بازی بیاد حتما تو همه ی فروم ها خبرش رو میزاریم
اصلا اینی که شما میگی چند تا ماشین ایرانی در پیت گذاشتن توش و اسلام دیگه هیچی نداره
بالاخره بازی اومده یا نه؟؟؟:confused:
نه Asuka-200X جان هنوز نیوده من خودم خبر اومدنش رو میدم
من که هاضر نستم 5تومن بدم بخاطر پیکان
mh_kindkiller جان به خدا من حاضر نیستم مفتی هم بگیرمش :cheesygri

خوب بهتره برای این که دیدتون نصبت به بازی عوض بشه چند تا عکس از بازی بزارم :biggrin1:

yahya H.R

کاربر سایت
Sep 3, 2006
27
عکسهای مربوط به شهر سازی
52gf09w.jpg

4qsw20l.jpg

sssssss.jpg

final_10.jpg

final_11.jpg

Baghali.jpg

pole-aber.jpg

4qt1ki9.gif

52qhobq.gif

4uwzzgw.jpg

2005119639831854246_rs.jpg

62r42n5.jpg

62xeyp2.jpg

4yf4aix.jpg

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر