ساخت بازی GTA Iran

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
آره منم دارم این بازی رو. به نظر من خیلی هم باحال شده. تازه Bmw مدل Z و چند تا ماشین غیر ایرونی دیگه هم داره.
البته برای من دوبله شده هم هست که زیادی بازی رو باحالش کرده.

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
homa hamooni nisti ke too darinoos ham topic zadi?!
shoma felan hamino besaz ta enshaallah ye farsie dorost o hesabisham badan besazi!

Sam_Fisher5

کاربر سایت
Jul 6, 2007
119
این ها همش پچ هستش !!!
من خودم همه ماشینها و همه چی بازی رو عوض کردم بازی باحال میشه ولی نمیشه بهش گفت بازیسازی !!!

yahya H.R

کاربر سایت
Sep 3, 2006
27
با سلام خدمت تمام بازی سنتر های عزیز
متاسانه اینجا چند تا آدم کوته فکر بعضی چیزها گفتن که نمیشه از جواب دادن به اونها گذشت

قديميها اين ضربلمثل رو خوب ساختند
"مورچه چيه که کله پاچه داشته باشه"
راست میگی ؟؟؟ نکنه داری جی تی ای رو با نجات بندر مقاسه میکنی ؟
راستی ضربلمثل رو اینجوری مینویسن ضرب المثل
همچین کار خدایی هم نیست یارو طراحی کرده با gmm ریخته تو بازی اگه کسی میخاد ماشینهایی :bmw -benz بره تو www.gtagarage.com برنامه gmm رو بگیره بریزه تو محله نصب;),
واقعا فکر میکن به همین آسونیهاست ؟؟ معلومه هیچی از ادیت سرت نمشه و گرنه این حرف رو نمیزدی
1.من فکر کنم حد اقل از شما بیشتر به تاپیک های دیگه سرزدم از روی تعداد پست معلومه
2.اصلا چه ربطی ه p30 world داره
3.چه ربطی به عضویت شما در این پروزه داره(انتقادی بود دلگیر نشو:love:)
4.ایرانی ها با patch کردن gta که به patch خور ملث معروفه پیشرفتی نمی کنه و اسمش هم نباید گذاشتپروزه :evil:
:laughing::laughing::laughing: داداش من یکی نیست به خودت بگه اینی که شما گفت چه ربطی داره ؟؟؟ :laughing::laughing:

آره بابا ميخواي منم فردا يه پروژه بدم تو بازار ... بازي سازي ايران حالا حالا ها كار داره و اينا اصلا به پيشرفت اين صنعت كمك نمي كنند :mad:
منظورت انه که انتظار داری ما بازی ای مثل کرایسس بدم بیرون ؟؟ تازه من که نمیفهمم شما تو همه جای سایت میگین برای شروع بازیسازی از نرم افزار های درپیت GAME MAKER و این چرت و پرتها استفاده کنن حالا که ما داریم با موتور باز ای به این بزرگی ادیت انجام میدیم پیشرفت نمیکنیم
راستی شوخی کرد که میخوای فردا یه پروژه بدی بیرون نه ؟؟؟ آها راست میگی منظورت پروژه ی ساخت بازی با GAME MAKER هست
مسخره يارو رفته يه ذره 3d max ياد گرفته بعد از روي موتور گرافيكي بازي يه سمند ساخته :((
بعدش ميگن ما بازي ساختيم
اولا مسخره سر تا پا ته
دوما ما عرضه داشتیم رفتیم 3D MAX یاد گرفتیم و الانم داریم بازی ای به این بزرگ رو ادیت میکنم شما هم برو با همون GMAE MAKER بازی بساز تا پیشرفت کنی :cheesygri:laughing:
به نظر من این کار بازیسازی نیست چون اگه بود کل مردم اروپا میشدن بازیساز !!!
یه سر به این آدرس بزنید تا متوجه شین !!
آدرس :http://www.gtagaming.com/pafiledb.php?action=category&id=49
در ضمن هرکی 3dmax بلد باشه میتونه این ماشین هارو بسازه !!
این که نشد بازیسازی که !
خوب اولا که ما هجا نگفتیم بازی میسازیم بلکه گفتیم داریم ادیت میکنم
این آدرسی که دادی چی بود ؟؟؟
اگه میخوای بدونی همین ماشین سازی که به نظر شما این قدر سادس چه مشکلاتی داره یه سر به فروم گروه بزن
آره دیگه این باز سازی نیست
منم به نظرم فقط چندتا عكسه. من از اين عكسا زياد ديدم. ولي بازي بيرزون نديدم...
بازی هم انشالله به زود میاد بیرون :cool:
بابا اینا همش خالی بندیه/:)
من خودم الان رو کامپیوترم San Andreas رو دارم و توش چند نوع ماشین از لامبورگینی گرفته تا پیکان, پراید, سمند معمولی و سمند تاکسی,پژو 405, پژو 206
اینا همش patch هست:sick:

ببن داداش چقدر فکر کردی که فهمیدی اینا خالی بندیه ؟؟؟
من که نفهمیدم کجای این کار خالی بندیه

در آخر هم یه خورده در مورد بازی توضیح بدم
کارهایی که برای ادیت مد نظر قرار گرفته اند :
1-برداشتن شهر اصل و طراحی تهران بجای شهر های بازی
2-ساخت ماشنهای ایرانی (البته همه ی ماشینها عوض میشن و بهترین ها رو جاشون میزاریم)
3- طراحی شخصیتهای ایرانی
3-تغییر تمام ابزارهای بازی از اسپورت و چرخ ماشینها گرفته تا سطل آشغال :biggrin1:
4-تغییر رادیوی بازی
5- اضافه شدن امکانات زیادی به بازی مثل پست مسابقات ...
6-اگر هم بشه قراره مراحل بازی عوض بشه

آخرین ویرایش:

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
با سلام خدمت تمام بازی سنتر های عزیز
متاسانه اینجا چند تا آدم کوته فکر بعضی چیزها گفتن که نمیشه از جواب دادن به اونها گذشت

راست میگی ؟؟؟ نکنه داری جی تی ای رو با نجات بندر مقاسه میکنی ؟
راستی ضربلمثل رو اینجوری مینویسن ضرب المثل

واقعا فکر میکن به همین آسونیهاست ؟؟ معلومه هیچی از ادیت سرت نمشه و گرنه این حرف رو نمیزدی

:laughing::laughing::laughing: داداش من یکی نیست به خودت بگه اینی که شما گفت چه ربطی داره ؟؟؟ :laughing::laughing:

منظورت انه که انتظار داری ما بازی ای مثل کرایسس بدم بیرون ؟؟ تازه من که نمیفهمم شما تو همه جای سایت میگین برای شروع بازیسازی از نرم افزار های درپیت GAME MAKER و این چرت و پرتها استفاده کنن حالا که ما داریم با موتور باز ای به این بزرگی ادیت انجام میدیم پیشرفت نمیکنیم
راستی شوخی کرد که میخوای فردا یه پروژه بدی بیرون نه ؟؟؟ آها راست میگی منظورت پروژه ی ساخت بازی با GAME MAKER هست

اولا مسخره سر تا پا ته
دوما ما عرضه داشتیم رفتیم 3D MAX یاد گرفتیم و الانم داریم بازی ای به این بزرگ رو ادیت میکنم شما هم برو با همون GMAE MAKER بازی بساز تا پیشرفت کنی :cheesygri:laughing:

خوب اولا که ما هجا نگفتیم بازی میسازیم بلکه گفتیم داریم ادیت میکنم
این آدرسی که دادی چی بود ؟؟؟
اگه میخوای بدونی همین ماشین سازی که به نظر شما این قدر سادس چه مشکلاتی داره یه سر به فروم گروه بزن
آره دیگه این باز سازی نیست

بازی هم انشالله به زود میاد بیرون :cool:

ببن داداش چقدر فکر کردی که فهمیدی اینا خالی بندیه ؟؟؟
من که نفهمیدم کجای این کار خالی بندیه

در آخر هم یه خورده در مورد بازی توضیح بدم
کارهایی که برای ادیت مد نظر قرار گرفته اند :
1-برداشتن شهر اصل و طراحی تهران بجای شهر های بازی
2-ساخت ماشنهای ایرانی (البته همه ی ماشینها عوض میشن و بهترین ها رو جاشون میزاریم)
3- طراحی شخصیتهای ایرانی
3-تغییر تمام ابزارهای بازی از اسپورت و چرخ ماشینها گرفته تا سطل آشغال :biggrin1:
4-تغییر رادیوی بازی
5- اضافه شدن امکانات زیادی به بازی مثل پست مسابقات ...
6-اگر هم بشه قراره مراحل بازی عوض بشه
hala chera dava mikoni?!shoma javabe mano nadadia

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
نه خیر من اون تایپک رو زدم :cheesygri
به بازسازی هم میرسیم
این بازی الان تو بازار هست اخه یه مغازه داشت میگفت 5 تومن ماشینای ایرانی هم داره فارسی هم هست ;)

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
دوست عزیز کی می تونیم شاهد این خلاقیتت باشیم ؟؟؟
خوبه یه تریلر هم بدی بیرون ;)

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
داستان این بازی چه جوریه؟؟؟:confused:
حتما فکر کردی بازی ساختن:cheesygri نه بابا 4 تا ماشین ایرانی انداختن توش و دوبلش هم کردن انداختن توی gta san anders اینا همش پچ هست مثل اون need for speed7 که چهار تا ماشین ایرانی هم داشت ;)

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
حتما فکر کردی بازی ساختن:cheesygri نه بابا 4 تا ماشین ایرانی انداختن توش و دوبلش هم کردن انداختن توی gta san anders اینا همش پچ هست مثل اون need for speed7 که چهار تا ماشین ایرانی هم داشت ;)

همین که داره تلاش میشه کافیه!
البته،چه بهتر که بازی منحصر به فردی ساخته میشد....^_^

فقط بازی از GTA بهتر نبود برای ایرانی شدن؟!!

آخرین ویرایش:

yahya H.R

کاربر سایت
Sep 3, 2006
27
این بازی الان تو بازار هست اخه یه مغازه داشت میگفت 5 تومن ماشینای ایرانی هم داره فارسی هم هست ;)
اون بازی مال ما نیست و تنها تغییراش اینه که چند تا ماشین ایرانی گذاشتن و فارسی شده در صورتی که بازی ما کل ماشینها و هر چیزی که تو بازی فکرش رو بکنین عوض شده
دوست عزیز کی می تونیم شاهد این خلاقیتت باشیم ؟؟؟
خوبه یه تریلر هم بدی بیرون ;)
به زودی.....
داستان این بازی چه جوریه؟؟؟:confused:
هنوز هیچکسی از کد مرحله های بازی سر در نیاورده برای همین احتمالا مرحله نداره
شما که ماشاء الله هر چی تو گوشتون میخونن سر حرف خودتون هستین :sick:
اولا کی گفته ما داریم بازی میسازیم دوما معلومه که اصلا تو باغ نیستی یه نیگا به آخرای پست قبلیم بنداز تا الکی نگی این یه پچ با چند تا ماشین ایرانی هست
در ضمن بازی ما دوبله هم نیست :cheesygri
همین که داره تلاش میشه کافیه!
البته،چه بهتر که بازی منحصر به فردی ساخته میشد....^_^

فقط بازی از GTA بهتر نبود برای ایرانی شدن؟!!

ممنون دوست عزیز ما هم دوست داریم بازی های توپی بسازیم که هر کسی بازی کنه باهاش حال کنه ولی باید پله پله پیش رفت
والله نمیدونم حالا شما چند تا مثال میاوردی

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
حالا اینا رو می خواین بسازین برا دانلود هم می زارین پچ یا باید بخریم؟؟

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
منظورم از ((حالا بازی بهتر از gta بزای ایرانی شدن نبود))منظور بدی نبودا!از این لحاظ گفتم که gta خیلی مورد تایید جامعه ایرانی نیست..البته جامعه غیر گیمر ایرانی!و جدی نگفتم...شوخی بود!
در هر حال،امیدوارم شاهد پیشرفت روز به روز صنعت گیم سازی ایران باشیم،که این هم جزو گامهاییه که در این راه برداشته میشه...(چه قدر ادبی شد!)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر