ماکروسافت برای نوع جدید دیسک درایو 360 قدم برمی‌دارد

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
znvssvzmck8g4axdqcnr.jpg

اخیراً خبری حاکی از انجام تغییراتی بر روی دیسک درایو کنسول اکس‌باکس360 توسط ماکروسافت، منتشر شده است که در این راستا از آزماینده‌های امریکایی دعوت به عمل می‌آورد. از قرار معلوم تنها ساکنین ایالات متحدّه‌ی امریکا قادر به آزمایش این به روز رسانی سیستمی می‌باشند.
امروز اعلانیه‌ای در بلاگ میجر نلسُن منتشر شد که از این قرار است: "ما در حال اجرای برنامه‌ای هستیم که در آن شرکت کنندگان از امریکا می‌توانند به ما کمک کنند تا نوع جدید دیسک اکس‌باکس360 را آماده سازیم. این به روز رسانی بسیار مهمی است که ما را در راه پیشرفت محصولاتمان کمک می‌کند و این پیشرفت مگر با یاری جامعه‌ی بزرگ اکس‌باکس ما میسر نمی‌شود."
البته اطلاعات دقیقی از اینکه ماکروسافت واقعاً چه چیزی می خوهد ارائه دهد وجود ندارد اما برای ساکنین امریکا سایت Connect به منظور پذیرش عضو راه اندازی شده است. متقاضیان می‌بایست نام کاربری سرویس اکس‌باکس لایو خود را ارائه کنند و در پذیرش آزماینده‌ها طبق معمول اولویت با کاربران Gold می‌باشد.
داوطلبین پذیرفته شده نسخه‌ای از بازی Halo: Reach و "جوایز مقدور دیگر" را دریافت می‌کنند. نلسُن می‌گوید: "ما به دنبال هزاران شرکت کننده‌ی متفاوت هستیم پس شانس شما برای قبولی بسیار است."
منبع

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
Only JTAG owners need not imply any idea of ​​what to do next. Text of flying short shrug their shoulders and jump to the next topic.
فکر میکنم با من کار داره!درسته؟:D

خیالتون جمع ،اتفاقی نمیفته;)

شما خیالت راحت باشه کنسولهای جی تگ به سادگی با اون برنامه نویسی که بالا اشاره کردم میتونن باز کپی اجرا کنن .
میدونم. کلا هیچ غلطی با Jtag نمیتونه بکنه. چون اونجا دیگه سریالی از بازی که بخوای سینک شه با کنسول لازم نیست،حجم 1000گیگ هم باشه مشکلی نداره:D ایمیج براحتی قابل دستکاریه:D

اینطور که فهمیدم نوع جدید iso اسمش همین هست که سایت المانی گفته.
قبلا بیشترین حجم بازی روی 6.8 gb بسته میشد الان با اپدیت جدید 7.8 gb - سازنده ها هم از این 1 گیگ میتونن استفاده کنن.
بعید میدونم دیسک جدیدی بده که بخواد حجم بیشتری داشته باشه-احتمالا از لایه اخر DVD ها که خالی میموندن میخواد استفاده کنه.
در نتیجه LT که روی 6.8 , گیگ و با دور خوندن لنز(دقیق نمیدونم چند x )نوشته شده بوده. 100% نیاز به تغییر داره و بعد از عرضه اپدیت جدید اصلا نباید با بازی هایی که اینفرمی Gold میشن به لایو وصل شد!
کلا بعید میدونمم که خونده هم بشن!(البته اگر رایت نشن و خدایی نکرده مدیای جدید باشه!!!! مطمئناً شرکت ها دوست ندارن بازار رو از دست بدن،منتظر نوع چینیش باشید-مدیا جدید هم براتون تولید میکنن:D:D)

منتظر سوانح جدیدی باشد.

This is terrible news and sounds accurate regarding the new disk format. Looks like JTAG is our last hope?

آخرین ویرایش:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
آقا تو این سایت آلمانی گفتن ظاهرا اسم فرمت جدید XGD3 هستش و بهش یه لایه امنیتی جدید و AP چک جدید افزوده شده که در نتیجه حجم بازی ها رو در حدود 1gb افزایش میده( البته سازندگان بازی ها هم میتونن از این حجم اضافه استفاده کنن) اما گفته دیگه نمیشه از بازی ها کپی گرفت من که دلیلش رو قشنگ نفهمیدم لطفا کسی میتونه متن رو کامل ترجمه کنه بگه چرا گفتن کپی خوری تعطیل؟؟؟؟؟:(

منبع: http://www.360hacks.de/statement_von_c4eva_bez_glich_xgd_3_neuem_disc_format.t9454.html#post67268
http://www.xbox360iso.com/showthread.php?t=372459

یا مشهد!!!!
خدا بخیر کنه همین مونده بود که 360های فت هم کپی نتونن اجرا کنن .اینجا نوشته یه لایه امنیتی جدید اضافه شده که حجمش 1گیگا بایته وتمام درایوهای موجود میتونن این لایه رو بخونن یعنی تمام درایوهای موجود برای فتها .الان نتیجه گیری اولیه ایی که میشه از این متن گرفت اینه که دیگه درایو کنسول در انالیز دیسک که ایا کپی هست یا نه دخالتی نداره و کار با این لایه امنیتی به خود کنسول واگذار میشه که این خیلی خبر بدیه چون دی وی دی های دولایه مو جود تو بازار اون یک گیگابایت حجم اضافه رو ندارن این یک . دوما برای این 1گیگابایت میشه از هارد کنسول کمک گرفت که باید دستورات و برنامه نویسی تخصصی نیاز داره که اینم دردسرهای خودش رو داره در کل خبر خیلی بدی بود.
تاریخ اجرای این اپدیت کی هست؟

فکر میکنم با من کار داره!درسته؟:D

خیالتون جمع ،اتفاقی نمیفته;)
شما خیالت راحت باشه کنسولهای جی تگ به سادگی با اون برنامه نویسی که بالا اشاره کردم میتونن باز کپی اجرا کنن .
میدونم. کلا هیچ غلطی با Jtag نمیتونه بکنه

اینطور که فهمیدم نوع جدید iso اسمش همین هست که سایت المانی گفته.
قبلا بیشترین حجم بازی روی 6.8 gb بسته میشد الان با اپدیت جدید 7.8 gb - سازنده ها هم از این 1 گیگ میتونن استفاده کنن.
بعید میدونم دیسک جدیدی بده که بخواد حجم بیشتری داشته باشه-احتمالا از لایه اخر DVD ها که خالی میموندن میخواد استفاده کنه.
در نتیجه LT که روی 6.8 , گیگ و با دور خوندن لنز(دقیق نمیدونم چند x )نوشته شده بوده. 100% نیاز به تغییر داره و بعد از عرضه اپدیت جدید اصلا نباید با بازی هایی که اینفرمی Gold میشن به لایو وصل شد!
کلا بعید میدونمم که خونده هم بشن!

منتظر سوانح جدیدی باشد.من خونده بودم که توی اپدیت جدید MS ِجورایی سخت افزار رو میخواد اورکلاک کنه و دید بهتری از بازیها رو ببینیم(یه چیزی تو این مایه ها) ولی فکر نمیکردم تو کار pricy باشه!!!
منتظر میمونیم ببینیم چی میشه.ولی بعید میدونم انحصاراً برای کپی رایت باشه،علت های دیگه ای هم داره...

ایشاا... اخبار بیشتر
درسته جی تگ بحثش جداست چون براحتی روی سخت افزار کنسول تسلط دارید و میتونید برنامه نویسیهای دیگه رو که سازگاره پیاده کنید مثل شبیه سازهای کنسولهای دیگه که برای 360وps3اومد مثلا سگا جنسیز.
ولی این ماجرایی که الان اتفاق افتاده معلومه که خیلی روش کار شده شما اگه دقت کرده باشید از بازیهای 360وقتی ایمیج میگیری برای pcمیبینی ظرفیت 7.9یا7.5گیگ نشون میده این در صورتیکه همون دیسک رو بزار داخل دستگاه و اون رو نصب کن روی هارد کنسول میبینی 5گیگ یا 6.9گیگ ظرفیت اشغال میکنه خوب این بر میگرده به نوع فرمتها در واقع من حداکثر بازیی که برای 360دیدم 6.9گیگ بیشتر داخل هارد جا نمیگرفت ولی همین بازی داخل هارد کامپیوتر 7.9گیگ جا میگرفت
نتیجه میگیریم که از تمام ظرفیت دیسک استفاده شده چون عملا این نوع دیسکها 8.5گیگ ظرفیت داره وبخاطر نوع فرمتینگ حداکثر 7.9گیگ بیشتر نمتونید استفاده کنید.بحث این 1گیگابایت اضافه شده واقعا بحث پیچیده وجدیدیه که ماکرو تصمیم گرفته ازش استفاده کنه چون قبلا یه لایه امنیتی روی دیسکها بود که حجمش اگه اشتباه نکنم بین1کیلو تا 10یا100کیلوبایت بود وبرای جلو گیری از کپی از دیسک استفاده میشد ولی این 1گیگابایت به نظر میاد یه نسل جدید برای مبارزه با کپی باشه که به تازگی توسط این شرکت ارائه شده و به نظر من ربطی به دور دیسک وظرفیت حرکت لنز دستگاه نداره چون بازیهایی که 6.9روی هارد دستگاه نشون میداد لنز تا اخر ریل حرکتیش دیگه جایی برای حرکت نداشت دور دیسک هم 12ایکس هست که دیگه فکر نکنم بالاتر از این بره چون دور دی وی دی های دو لایه تا یه حد استاندارد بالا میره
میمونه اضافه کردن یه لایه دیگه به دیسک که اگر این طور باشه ما با یک نوع دیسکهای جدید روبرو هستیم که تشخیص کپی یا اصل بودن اون بر عهده خود سخت افزار کنسول هست نه فقط درایو کنسول.

آخرین ویرایش:

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
تاریخ اجرای این اپدیت کی هست؟
تاریخ اجرا رو گفتن اواخر آپریل نهایتش اوایل ماه می یعنی یک ماه دیگه که اگر اشتباه نکنم میشه همون آخر های اردیبهشت ماه c4eva هم همون تقریبا حرف های این سایت رو زده که این فرمت جدید شامل AP چک های بیشتر و Cvi چک و افزایش حجم دیسک و در نهایت یه لایه امنیتی جدید به بازیها خواهد بود .

[2011-03-29 11:00PM UTC] #fw <Zync> so what do u think about new disc format
[2011-03-29 11:11PM UTC] #fw <c4eva-> MS will introduce xgd3 – this will add more ap checks, cvi (content integerity) checks, increase the disc size and adds a new layer for protection issues – all in the 20500 sdk! bring it on! :)
[2011-03-29 11:15PM UTC] #fw <JeeBoy> C4 will this effect the launch of Slim lt? will it be delayed for some reason?
[2011-03-29 11:16PM UTC] #fw <c4eva-> jeeboy:No
[2011-03-29 11:21PM UTC] #fw <c4eva-> will know more once we get one of these new discs!

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
خدا به خیر کنه.یک ماه نشده که من LT+ را ریختم.طبق اطلاعات بالا این بار با یک لایه امنیتی خیلی پیشرفته تر طرف هستیم.
کاش هر کاری می خوان بکنن بعد از Mortal Kombat باشه.

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
درسته جی تگ بحثش جداست چون براحتی روی سخت افزار کنسول تسلط دارید و میتونید برنامه نویسیهای دیگه رو که سازگاره پیاده کنید مثل شبیه سازهای کنسولهای دیگه که برای 360وps3اومد مثلا سگا جنسیز.
ولی این ماجرایی که الان اتفاق افتاده معلومه که خیلی روش کار شده شما اگه دقت کرده باشید از بازیهای 360وقتی ایمیج میگیری برای pcمیبینی ظرفیت 7.9یا7.5گیگ نشون میده این در صورتیکه همون دیسک رو بزار داخل دستگاه و اون رو نصب کن روی هارد کنسول میبینی 5گیگ یا 6.9گیگ ظرفیت اشغال میکنه خوب این بر میگرده به نوع فرمتها در واقع من حداکثر بازیی که برای 360دیدم 6.9گیگ بیشتر داخل هارد جا نمیگرفت ولی همین بازی داخل هارد کامپیوتر 7.9گیگ جا میگرفت
نتیجه میگیریم که از تمام ظرفیت دیسک استفاده شده چون عملا این نوع دیسکها 8.5گیگ ظرفیت داره وبخاطر نوع فرمتینگ حداکثر 7.9گیگ بیشتر نمتونید استفاده کنید.بحث این 1گیگابایت اضافه شده واقعا بحث پیچیده وجدیدیه که ماکرو تصمیم گرفته ازش استفاده کنه چون قبلا یه لایه امنیتی روی دیسکها بود که حجمش اگه اشتباه نکنم بین1کیلو تا 10یا100کیلوبایت بود وبرای جلو گیری از کپی از دیسک استفاده میشد ولی این 1گیگابایت به نظر میاد یه نسل جدید برای مبارزه با کپی باشه که به تازگی توسط این شرکت ارائه شده و به نظر من ربطی به دور دیسک وظرفیت حرکت لنز دستگاه نداره چون بازیهایی که 6.9روی هارد دستگاه نشون میداد لنز تا اخر ریل حرکتیش دیگه جایی برای حرکت نداشت دور دیسک هم 12ایکس هست که دیگه فکر نکنم بالاتر از این بره چون دور دی وی دی های دو لایه تا یه حد استاندارد بالا میره
میمونه اضافه کردن یه لایه دیگه به دیسک که اگر این طور باشه ما با یک نوع دیسکهای جدید روبرو هستیم که تشخیص کپی یا اصل بودن اون بر عهده خود سخت افزار کنسول هست نه فقط درایو کنسول.

اینطوری که باز اطلاع کسب کردم . همین حجم 1 گیگا بایتی که گفتم میتونی توی همون DVD9 هم جا بشه با مبحث over burn ولی چون دیسک های اورجینال استمپری هست و کلا ظرفیت دست خودشه. میتونه مثلا از بهترین دیسک موجود 100 مگ بیشتر ظرفیت بده و مثلا از نو ورباتیم که 8050 تا میشه اوربرن کرد هم بالاتر بره!البته این برای حجم بازی-فضای خالی دور دیسک هم که احتمالا باشه.
در نتیجه میشه اسمش رو مدیای جدید گذاشت.پس چند تا حالت پیش میاد
-یا باید منتظر مدیای جدید از شرکت های چینی و هنکنگی باشم.
-یا با اوربرن قضیه رو حل کنیم.
-یا کلا بیخیال کپی بشیم.

چیزی کی مهمه و اصل قضیه رو مشخص میکنه،باید منتظر اپدیت+ دیسک هیلو ریچ باشیم. چون اونه که اطلاعاتمون رو افزایش میده.

بعید میدونم نشه کاریش کرد.

ولی MK جدید . L.A .Noire بازی هایی نیستن که بشه چند ماه منتظرشون بود.

-یه جیتگ اضافه موجود بود- به سلامتی 600 مشتریش جور شد:))=))

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
بابا بزارن همین اسلیم هک بشه بعد یه چیز جدیدتر بدن بیرون ! :d
هرموقع هم که میاد معلومه انگار قبل GeOW 3 میخواد بیاد ! حیف !

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اینطوری که باز اطلاع کسب کردم . همین حجم 1 گیگا بایتی که گفتم میتونی توی همون DVD9 هم جا بشه با مبحث over burn ولی چون دیسک های اورجینال استمپری هست و کلا ظرفیت دست خودشه. میتونه مثلا از بهترین دیسک موجود 100 مگ بیشتر ظرفیت بده و مثلا از نو ورباتیم که 8050 تا میشه اوربرن کرد هم بالاتر بره!البته این برای حجم بازی-فضای خالی دور دیسک هم که احتمالا باشه.
در نتیجه میشه اسمش رو مدیای جدید گذاشت.پس چند تا حالت پیش میاد
-یا باید منتظر مدیای جدید از شرکت های چینی و هنکنگی باشم.
-یا با اوربرن قضیه رو حل کنیم.
-یا کلا بیخیال کپی بشیم.

چیزی کی مهمه و اصل قضیه رو مشخص میکنه،باید منتظر اپدیت+ دیسک هیلو ریچ باشیم. چون اونه که اطلاعاتمون رو افزایش میده.

بعید میدونم نشه کاریش کرد.

ولی MK جدید . L.A .Noire بازی هایی نیستن که بشه چند ماه منتظرشون بود.

-یه جیتگ اضافه موجود بود- به سلامتی 600 مشتریش جور شد:))=))

در مورد اینکه بشه کاریش کرد یانه در واقع میشه کاریش کرد البته به شرط اینکه root keyاین کنسول هم مثل ps3لو بره واز بیخ وبن بشه یه فریمور جدید براش ساخت که مشکل اسلیمها هم حل میشه ولی ما اینجا نیاز به جورج سوپرمن دیگه داریم تا سینه سپر کنه و با ماکرو در بیفته که باید ببینیم پیدا میشه یا نه؟
در واقع جی تگ اخرین وبهترین راه حله برای هک کنسولها از wiiگرفته تا ps3وبعضی از 360ها از بیخ وبن هک شدن ودیگه نیازی به اپدیت و این چرت وپرتها نداریم خوشبختانه حالا درسته انلاین رو از دست میدی ولی حداقل خیالت از بابت افلاین راحته ولی در مورد 360های جدید تازه ما بر میگردیم به پله اول ای کاش بجای اینکه این c4این همه وقتشو پای ساخت فریمور کرده بود یکمی دنبال جی تگ این کنسول میرفت تا ما این همه مسیبت نمی کشیدیم.

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
در مورد اینکه بشه کاریش کرد یانه در واقع میشه کاریش کرد البته به شرط اینکه root keyاین کنسول هم مثل ps3لو بره واز بیخ وبن بشه یه فریمور جدید براش ساخت که مشکل اسلیمها هم حل میشه ولی ما اینجا نیاز به جورج سوپرمن دیگه داریم تا سینه سپر کنه و با ماکرو در بیفته که باید ببینیم پیدا میشه یا نه؟
در واقع جی تگ اخرین وبهترین راه حله برای هک کنسولها از wiiگرفته تا ps3وبعضی از 360ها از بیخ وبن هک شدن ودیگه نیازی به اپدیت و این چرت وپرتها نداریم خوشبختانه حالا درسته انلاین رو از دست میدی ولی حداقل خیالت از بابت افلاین راحته ولی در مورد 360های جدید تازه ما بر میگردیم به پله اول ای کاش بجای اینکه این c4این همه وقتشو پای ساخت فریمور کرده بود یکمی دنبال جی تگ این کنسول میرفت تا ما این همه مسیبت نمی کشیدیم.
کاری به روت کی نداره! فکر میکنم با مدیای جدید -ساخت چین و نوشتن فریم ویر(شایدم با اور برن حل شد و کار به اونجاها نکشید) بشه کار فتها رو راه انداخت!چون نمیتونن روی درایو فت ها تغییری بدن.اگه میتونستن کاری کنن تا الان انجام میدادن.ولی اسلیم ها داستان خواهند داشت.چون با هر اپدیت فریم ویر ،درایوشونم به فنا میره و فریم ویر جدید میخواد:D

ولی فعلا انلاین رو از دست رفته بدونیم بهتره:Dپپ با وجود MK جدید و GeOW3 از نو مالتی پلیر بتا. نوید کلی 360 بن و فلگ شده رو به همه میدم:D

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اون زمان که جنگ دیسک جدید بعد از DVD بود، سونی BluRay داشت و توشیبا HD-DVD. حالا که توشیبا شکست خورده و مایکروسافت هم نمیتونه دنباله تکنولوژی سونی بره، رفته تکنولوژی توشیبا رو مفت بخره و استفاده کنه.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
کاری به روت کی نداره! فکر میکنم با مدیای جدید -ساخت چین و نوشتن فریم ویر(شایدم با اور برن حل شد و کار به اونجاها نکشید) بشه کار فتها رو راه انداخت!چون نمیتونن روی درایو فت ها تغییری بدن.اگه میتونستن کاری کنن تا الان انجام میدادن.ولی اسلیم ها داستان خواهند داشت.چون با هر اپدیت فریم ویر ،درایوشونم به فنا میره و فریم ویر جدید میخواد:D

ولی فعلا انلاین رو از دست رفته بدونیم بهتره:Dپپ با وجود MK جدید و GeOW3 از نو مالتی پلیر بتا. نوید کلی 360 بن و فلگ شده رو به همه میدم:D
بحث اور برن نمیدونم جواب بده یا نه یعنی میتونه یک گیگ اضافه کنه؟
وبعد دیسکهایی که الان تو بازارن میتونن اور برن بشن بدون عیب؟
لنز360قادره اورن برن رو بخوبی بخونه بدون مشکل؟
اصلا ما از کجا مطمئن هستیم که این 1گیگه شاید 2تا 4گیگ در اومد؟
اخه بدبختی اینجا هست که اپدیت جدید ربطی به درایو دستگاه نداره تمام این قفل امنیتی جدیدها صاف ومستقیم وارد فلش مادر برد میشه با این اپدیت ب کنسول فرمان داده میشه که فرمتها رو طوری دیگه بخونه .اصلا بحث مدیای جدید نمیدونم میتونه جواب بده یانه یعنی دیسکهای9.5گیگ بسازن پس چرا نمیرن دیسکهای بسازن مثل دیسک اورجینال یه لایه امنیتی داشته باشه؟
که دیگه نخواد روی دیسکهای بی کیفیت کپی کنیم؟
اخه همه جا که ایران نیست بلاخره یه پی گیری قانونی هم هست اونجا به این سادگی هم نمیشه دیسکهای مادر رو کپی کرد.
این یه گیگ اضافه هم تمامش فکر نکنم در اختیار بازی قرار بگیره احتمالا اطلاعات ضد هک هم هست برای جلو گیری از کپی برداری که فقط توسط کنسول رمز گشایی میشه خوب حالا با این رمزها میخوان چیکار کنن؟
وقتی کنسول جی تگ بشه در واقع تیر خلاصی رو به کنسول میزنی وکل کنسول رو در اختیار میگیری وقادری هر نرم افزاری روش پیاده کنی مثلا اگه 360جی تگ بشه میشه این یک گیگ اضافه رو بریزیتو هارد دستگاه وکنسول رو مجبور کنی این اطلاعات رو از روی هارد بخونه ولی وقتی به فرمانهای کنسول دسترسی ندارید نمیشه این کار رو کرد .مدیای جدید هم رایتر خودش رو میخواد که مجوزش رو به هر شرکتی نمیدن اگر اینطوری بود که الان دیسکهای مادر 360تو بازاربود با قیمت 3یا 4تومن .
در کل بهترین کار در حال حاضر انتظاره تا ببینیم ماکرو چه اشی پخته.

آخرین ویرایش:

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
تا8050تا خودم ورباتیم رو کشوندم.الان دارم میرم کوه،برگشتم میام بحث میکنیم:D

ولی چیزی که من فکر میکنم .حدود 200 مگ یحتمل از بهترین دیسک بیشتر حجم بخوره+مقداری فضای خالی!
خد بخیر کنه:D

-در مورد مجوز هم -چین مجوز لازم نداره. اگه root key ها رو داشت .کنسول هم تولید میکرد!من یکی فکر میکردم PS3 چینی هم بیاد به بازار:D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این خبر را نمیدونم اینجا گذاشتند یا نه ولی به نقل از DigitalFoundry تائید شده حجم dvd با 15 درصد افزایش 1 گیگ بالا رفته و دارای قفل امنیتی جدیدی هست :

A highly placed development source has confirmed to Digital Foundry that the new disc format being beta tested in a new dashboard upgrade adds 1GB to the storage of Xbox 360 game discs.

The maximum space allocated to game data on the current disc format is just 6.8GB out of a maximum of 7.95GB on a standard dual layer DVD, with over 1GB dedicated to a DVD-Video partition that also contained anti-piracy security sectors. Astonishingly, this meant that the last generation PlayStation 2 had a higher level of raw storage available to games developers than the newer Xbox 360. It seems that this video partition has either been drastically reduced or omitted completely in the new format Microsoft is looking to roll-out
Regardless, a 14-15 per cent boost in the space available to Xbox 360 developers is a very welcome advance, and some might argue it is somewhat overdue bearing in mind that the security scheme currently in place has proven to be inadequate for several years now. Tossing away the current system may also give Microsoft the opportunity to deploy a brand new anti-piracy strategy bearing in mind that its latest AP 2.5 system was defeated within a couple of weeks.

تو neogaf میگن راکستار سر بازی GTA V مایکروسافت را مجبور به این کار کرده :D

• Like
Reactions: Fratos

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
حالا خوبه دیگه نتونی بازی کپی روی xbox بازی کنی و تنها گزینه بشه PS3 بعد یک هو این کنسولی که قرار بود هیچ نه نه قمری خریداریش نکنه یک دفعه بیش از پیش خز بشود..:d

• Like
Reactions: Fratos

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر