3DS هک شد

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
سلام
یه گروه هکر امروز فلش کارت خود که قابلیت اجرای بازیهای کلون 3DS رو داره معرفی کردن
قابلیتها:
اجرای تمام بازیهایی که تا به حالا برای این کنسول امده
اجرای این فلش کارت بر روی 3DSو3DSXL
معایب
شما فقط یک بازی میتونید بر روی هر مموری بریزید

منبع

Products - Gateway 3DS - Your gateway to games on 3DS

اینم لینک فیلم اجرای بازیها

http://hipfile.com/7fewd5x61g4s

3ds.png

آخرین ویرایش:

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
بدبخت شدم رفت :((کلی بازی جدید 3ds سفارش داده بودم که تا چند وقت دیگه میرسه حالا همش میمونه رو دستم
البته این روش قبلا توسط ACE3DS هم اومده بود که میتونستی روی هر فلش کارت یک بازی بریزی
راستی دلیل اینکه روی هر فلش کارت فقط میشه یک بازی ریخت این هست که تیم قبلی یعنی crown3ds اعلام کرده بود که ساختار بازی ها به گونه ای هست که وقتی فلش کارت رو با یک بازی هماهنگ می کنیم با بازی های دیگه نا سازگار میشه
مثل اینکه نینتندو کاری کرده که ساختار امنیتی هر بازی فرق میکرد

خدا صبرت بده:d

دقیقا با این هک یاد 3ds crown افتادم

ghargharak

کاربر سایت
Jul 14, 2012
264
بدبخت شدم رفت :((کلی بازی جدید 3ds سفارش داده بودم که تا چند وقت دیگه میرسه حالا همش میمونه رو دستم
البته این روش قبلا توسط ACE3DS هم اومده بود که میتونستی روی هر فلش کارت یک بازی بریزی
راستی دلیل اینکه روی هر فلش کارت فقط میشه یک بازی ریخت این هست که تیم قبلی یعنی crown3ds اعلام کرده بود که ساختار بازی ها به گونه ای هست که وقتی فلش کارت رو با یک بازی هماهنگ می کنیم با بازی های دیگه نا سازگار میشه
مثل اینکه نینتندو کاری کرده که ساختار امنیتی هر بازی فرق میکرد

اشکال نداره حالا شما اوریجینال بازی کن پزشو بده.فخر بفروش:d;;)

میدونم بی ربطه ولی الان قیمت 3ds جدیدترین مدلشه چیه؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
هک شد ؟؟
میگم ویتا بهتره یا 3ds هک شده ؟ بازی های شاخ داره ؟ یا همش casula e ??

برخی از بازی‌هاش بسیار زیبا هستند. یکی از بهترین بازی هایی که خیلی در JP طرفدار پیدا کرد و قرار در غرب هم بیاد Bravely Default: Flying Fairy هستش.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
اشکال نداره حالا شما اوریجینال بازی کن پزشو بده.فخر بفروش:d;;)

میدونم بی ربطه ولی الان قیمت 3ds جدیدترین مدلشه چیه؟
من غلط بکنم پز بدم اصلا آدم ارجینال بازی نیستم گرفته بودم برای بچه های سایت
هیچی دیگه نگه میداریم بالاخره یک کاریش میکنیم
از امروز به بعد شاهد ظهور فن های جدید هستیم :d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
یعنی اون بازی ها ای که نشون دادن تو حلقم با همش خاطره های خوبی دارم

آقایون راستی من الان حدود 150 تا رام 3DS دارم احتمالا پکش کنم بزارم برای فروش
تمام عناوینی که اومدن داخلش هست

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
یعنی اون بازی ها ای که نشون دادن تو حلقم با همش خاطره های خوبی دارم

آقایون راستی من الان حدود 150 تا رام 3DS دارم احتمالا پکش کنم بزارم برای فروش
تمام عناوینی که اومدن داخلش هست

اگه می تونی از این فلش کارت ها بیار مشتری زیاد داره من خودم اولین مشتریشم :d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
اگه می تونی از این فلش کارت ها بیار مشتری زیاد داره من خودم اولین مشتریشم :d

بزار ببینیم تایید میشه که امید وارم تایید بشه خودم از این وضع گیر نیاوردن و گرون بودن بازی ها راحت بشم بعد اونم بر روی چشم میدم 100 تا بیارن
پول این بازی ها رو از این فلش کارت میکشم بیرون ;;)
فلش کارتش گیر اومد یک دونه circle pad هم برای کنسولم میگیرم
لامصب کنسولشم سفید بود بد جور دلمو سوزوند :x

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان داشتم یک سری مسائل رو بررسی می کردم دیدم این فلش کارت مثل فلش کارت های DS عمل نمیکنه
یعنی چی ؟ یعنی اینکه شما روی کنسول DS با استفاده از DSTWO میتونستید برنا مه های Homebrew اجرا کنید مثلا امولاتور کنسول های دیگه رو اجرا کنید اما این توانایی اجرای این کد ها رو نداره
یعنی در واقع این فلش کارت اومده با استفاده از باگی که در اجرای بازی ها پیدا کرده ، تونسته بازی ها رو اجرا کنه یعنی اگر نینتندو این باگ رو ببنده فلش کارت هو تو تو سابیده به الک :d
در واقع طبق چیزی هایی که واضحه تا الان اومدن پروژه ی ACE3DS رو کمی توسعه دادن یعنی اونا قابلیت اجرای بازی فقط بر روی یک فلش کارت داشتن که قابلیت نوشتن نداشت اما این قابلیت پاک کردن و ریختن بازی توی رم رو داره
خلاصه امیدوارم نینتندو جلوی این روش رو نگیره بلکه بتونیم به یک نون و نوایی برسیم مردیم از بس دمو بازی کردیم
خودم اولین بازی ای که میخوام روش بازی کنم بازی لویجی منشن هست نسخه ی گیم کیوبش رو با امولاتور تموم کردم به تمام معنا شاهکار بود

راستی یک چیزی فکر کنم باید منتظر آمار فروش کنسول بعد از ارائه ی هک باشیم =))

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

من که 3ds دارم بازی هاش هم کمه هم گرون این خبر هک خیلی خوبه خوشحالم کرد اما ای کاش این محدودیت نداشت مثل فلش کارت دی اس میشد چنتا بازی باهم ریخت اجرا کرد خیلی بهتر بود . یه سوال فنی رو کارتا یه بازی میشه ریخت میشه بعد بازی پاک کرد بازی دیگه ریخت؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
من که 3ds دارم بازی هاش هم کمه هم گرون این خبر هک خیلی خوبه خوشحالم کرد اما ای کاش این محدودیت نداشت مثل فلش کارت دی اس میشد چنتا بازی باهم ریخت اجرا کرد خیلی بهتر بود . یه سوال فنی رو کارتا یه بازی میشه ریخت میشه بعد بازی پاک کرد بازی دیگه ریخت؟
فعلا که چیزی اعلام نشده اما فکر کنم بشه ریخت اگر نشه که خیلی ضایع هست. البته در اون صورت بازم خوبه حداقل از بازی 100 تومنی که بهتره :d

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
ای خدا:(
میدونید چرا اینو گفتم؟
اینو گفتم که اگر کشور ما اینطوری نبود به راحتی میتونستیم بازی ها رو اوریج بزنیم اما الان....8-|
به امید اینکه یه روزی همه اریج بازی کنیمo:-)

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman

البته همین که تونستن یه باگ پیدا کنن که قابلیت اجرای بازیها رو داشته باشه خودش یه مزیت خوب هست حداقلش دیگه نیاز نیست موقعی که یه بازی میاد تا یک ماه شایدم بیشتر براش صبر کنید و تازه با قیمتهای خیلی گران بخرید
البته امیدوارم ته این هک به بن بست نخوره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر