3DS + تعداد 7 عدد بازی + شارژ 50$ eshop

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
Rating - 0%
0   0   0
سلام،

یک عدد کنسول نینتندو 3DS مشکی در حد نو (کلاً هیچ بازی ای باهاش تموم نشده و هر بازی شاید حدود یک ساعت بازی شده) به همراه 7 عدد بازی که در ادامه نوشتم و شرایط زیر به فروش می رسد:

• برای کنسول 50$ شارژ eshop خریدم که فقط باهاش بازی let's golf 3D رو خریدم و بقیه شارژ در حدود 40$ روش موجوده که خریدار می تونه مصرفش کنه.
  • کنسول در ambassador program شرکت کرده، بازی هایی که نینتندو به خریداران اولیه 3DS هدیه داده همه روی دستگاه نصب هست + بازی excitebike که در هفته اول راه اندازی eshop رایگان ارائه می شد روش نصب هست.
  • لیست بازی ها:
  1. Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D
  2. Dead or Alive: Dimensions
  3. Super Street Fighter IV: 3D Edition
  4. Pro Evolution Soccer 2011 3D
  5. Ghost Recon: Shadow Wars
  6. Rayman 3D
  7. Asphalt 3D
من خودم فکر نمی کنم اگه هرچقدر بگردید 3DS به این کاملی پیدا کنید، لطفاً قیمت مسخره ندید، سنجیده حرف بزنید.

دوستان عزیز لطفاً به نکات زیر توجه کنید:
1. اولویت خرید با دوستان تهرانی هست. هزینه ارسال به شهرستان به عهده خریدار است.
2. من همیشه موقع فروش به دوستان می گم تشریف بیارید دستگاه رو ببینید که بعداً حرف و حدیثی پیش نیاد، دوستان شهرستانی هم اگر مورد تایید باشن می تونن دستگاه رو بگیرن بعد پولشو بدن، اما خواهشاً دقت کنید چون جنسایی که فروخته می شه دست دوم هست و استفاده شده، پس ببینید که بعداً گله یی نباشه که جاییش خرابه یا اینجور و اونجور و سر سهل انگاری خودتون به من بدبخت تهمت دزدی و کلاه برداری نزنید. من همیشه اگه مشکلی داشته باشه خودم می گم.
3. من تو BC جنس زیاد خرید و فروش کردم، خدا رو شکر تا الان شرمنده کسی نشدم و کسی ازم ناراصی نبوده، لازم باشه می تونم افراد رو معرفی کنم تا خودتون بپرسید.
4. من قیمت پایه نمی دم، چون بعضی از دوستان عادت دارن هر قیمتی گفته بشه چونه بزنن و از عبارت معروف فلانی فروخته انقد و فلان جا انقد می فروشن استفاده کنن. لطفاً دوستان قیمت های پیشنهادی خودشون رو بگن، با هم صحبت می کنیم، قیمت منطقی باشه من فروشندم و سر یک قرون و دو زار معامله بهم نمی زنم.
5. از دادن اسپم و نمک اضافه و صحبت های خانوادگی جلوگیری کنید، من زمین خورده همتونم هستم.
6. برای تماس از هر روشی که فکر می کنید به دست من برسه اعم از پست و pm و sms و e-mail و کبوتر و اینا استفاده کنید، فقط روشی باشه که به دست من برسه.

شاد باشید همگی

Attachments

• IMG_9719.JPG
    IMG_9719.JPG
    149.6 KB · مشاهده: 69
  • IMG_9720.JPG
    IMG_9720.JPG
    167 KB · مشاهده: 111
  • IMG_9721.jpg
    IMG_9721.jpg
    100 KB · مشاهده: 129

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
Rating - 100%
24   0   0
سلام انصافا تشکیلاتت کامل است خواهشا یک قیمت پایه بگو اگر نمی خوای اینجا بگب تو پیام خصوصی بگو تا حداقل من بدون میتونم بخرم یا نه

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
Rating - 0%
0   0   0
بازی جدا هم می فروشی ؟
اگه می شه تو PM طریقه شارژ کردن eshop توضیح بدید !

بازی جدا فروخته نمی شه، همش باهم
برای شارژ اکانت eshop هم مسترکارت می خواد، اطلاعاتشو وارد می کنی شارژ می شه، همون جوری که می شه مایکروسافت پوینت خرید

اقا شرمنده به نظرت از فونت بهتر استفاده نمیکردی بهتر نبود چون خیلی سخت خونده میشه.

ممنون از اینکه تاپیک منو آوردی بالا

سلام انصافا تشکیلاتت کامل است خواهشا یک قیمت پایه بگو اگر نمی خوای اینجا بگب تو پیام خصوصی بگو تا حداقل من بدون میتونم بخرم یا نه

آقا یه قیمت پایه بذار :D

قیمت پایه یک کلام بدون هیچ رقم تخفیف 550 تومن، توجه کنید که همون 40$ رو اگه بخواید شارژ کنید، باید دلاری 1500 بدید، دست دوم هم نمی شه، پس فقط 60 تومن قیمت همونه، بقیشم 500 تومن خیلی مناسبه، 7 تا بازی که دوتاش به سختی تو ایران گیر می آد، با دو تا بازی دانلود شده که تو ایران گیر نمی آد، وقتی که می خواید تو سر مال بزنید و بگید بازی های 3DS رو 30 تومن می خرید به اینا هم فکر کنید، وقتی می گید 3DS رو دست دو می خرید 150 تومن به اینا هم فکر کنید، اگه بودجتون نمی رسه قیمت مسخره ندید، از همون جاهایی که بلدید تهیه کنید، بعدش بشینید به ریش منم بخندید (ریش بزی دارم). من از همه معذرت می خوام، ولی از اینکه کسی بخواد منو گلابی فرض کنه بدم می آد، اینو همین اول گفتم که بعداً دلخوری پیش نیاد.

شاد باشید

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
Rating - 95%
19   1   0
اگه میخوای بفروشی مجبوری که بازی ها رو جدا بفروشی
اونجوری با قیمت بهتری هم می تونی بفروشی
چون هر کی کنسول رو بخواد این همه بازی اونم ارج بدردش نمی خوره حالا اگه کپی بود یه چیزی ولی ارج یه نمه قیمت رو سنگین کرده( می دونم این کنسول کپی نشده!)

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
Rating - 100%
3   0   0
اشکان جان واقعا حیفه که این کالکشن رو بخوای بفروشی!
یه چیز با ارزشیه که کمتر کسی تو ایران بخواد بابتش پول بده!
به نظر من هم کنسول رو جدا خیلی راحت میتونی بفروشی چون بازیهای اورجینال رو سخت میخرند!

موفق باشی مرد!

• Like
Reactions: Mahdi_01

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر